امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
آخرین اخبار : اقامت شبانه۸۰ میلیون مسافر در کشور صفحه نخست روزنامه های مازندران شنبه ۳۱ تیر ۹۶ پیامدهای بحران دیپلماتیک ایران و کویت لزوم تغییر سیاست های اقتصادی جرایم تخلفات رانندگی و عوارض خروج از کشور را با موبایل پرداخت کنید هشدار: سکه را از محل معتبر تهیه و در خرید از هولوگرام روی پلمپ مطمئن شوید/ چگونه سکه طلای تقلبی را از اصل تشخیص دهیم
کار ماندگار دکتر ربیع فلاح
آقای استاندار، سپاسگزاریم / پیگیری های دکتر فلاح به ثمر نشست
حال این ربیع فلاح است که بر خلاف نظر منتقدینش توانسته با سعه صدر ، رایزنی های متعدد و پیگیری های فراوان و مهمتر از همه بدون داشتن نگاهی متعصبانه محلی ، مجوز ایجاد منطقه آزاد در مازندران را بگیرد تا کار بزرگی را در کارنامه مدیریتی خویش ثبت کند.
۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۲۳:۰۸
بهشت پرندگان ایران به جهنم تبدیل می شود!
اگر برای این جزیره توسعه نامتناسب همراه با ویلا، هتل و آپارتمان را رقم بزنیم این جزیره طبیعی و دارای پیشینه تاریخی ایران را از دست خواهیم داد و حیات طبیعی آن را نابود خواهیم کرد.
۱۳۹۵/۸/۱۲ - ۱۸:۰۵
اعتبارات سفر سال گذشته دولت به مازندران هنوز تخصیص داده نشده است ؛
آقای رئیس جمهور؛ به عمل کار برآید ...
مهر سال گذشته حسن روحانی رییس جمهوری و هیئت دولت در سفری استانی به مازندران سفر کردند تا به مشکلات این استان رسیدگی شود. در این سفر مصوبات و بودجه هایی نیز برای رفع مشکلات مازندران و اجرای برخی پروژه های مهم و زیربنایی در نظر گرفته شد ولی علیرغم گذشت بیش از یک سال از انجام این سفر هیچ اعتباری به استان مازندران تخصیص داده نشده است.
۱۳۹۵/۸/۳ - ۲۱:۲۲
چه راهکاری برای درآمدزایی و رفع اشغال سواحل شمال کشور وجود دارد؟
منابع طبیعی: چون لودر نداریم سواحل دست متصرفان بماند!
از ۳۲۸ کیلومتر سواحل دریای خزر در استان مازندران ، ۷۸ درصد، تصرف شده است. که از این میزان، ۵۴ درصد در اختیار سازمان ها و نهادهای دولتی و ۴۶ درصد دیگر نیز در اختیار بخش خصوصی است.
۱۳۹۵/۸/۲ - ۰۸:۳۷
نگاهی دقیق به گل پیروزی تیم ملی ایران بر کره جنوبی
گل بچه محل های هادی در شماره ابدی/ شمالی ها ساختند و زدند / گل ملی مان محصول مشترک گیلان، مازندران و گلستان بود
ماندگاری این گل به زمان ثبتش هم هست، همان دقیقه ای که یکسالی می شود به آن احترام می گذاریم، ۲۴ و گل به کره جنوبی در تاسوعای ۱۴۳۸ قمری توسط بچه محلهای صاحب ابدی این عدد. گل ۱۰ امتیازی شدن ایران در مسیر جام جهانی روسیه را شمالیها ساختند و زدند، همان منطقه ای که تیمی در لیگ برتر ندارد اما ۵ بازیکن اصلی تیم ملی مقابل کره جنوبی را تشکیل میدادند.
۱۳۹۵/۷/۲۱ - ۱۵:۰۹
هدفمان از عزاداری در عاشورا چیست؟
استاد مطهری: مردم باید روضه راست بشنوند تا معارفشان، سطح فکرشان بالا بیایید
نهی از منکر بر همه واجب است. مردم وقتی متوجه می شوند که روضه‌ها دروغ است نباید در آن مجلس بنشینند که حضور در آن مجلس حرام است و باید با آن مجالس مبارزه کنند.
۱۳۹۵/۷/۲۱ - ۱۴:۳۰
واکاوی یک تعلل:
پیدا و پنهان انتخاب رییس دانشگاهی که مرغ مسئولینش یک پا دارد/انتصاب رییس آینده دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر
شاید در نگاه نخست در منظر افکار عمومی اصرار بر الزام سپردن تصدی ریاست یک واحد دانشگاهی به برخی اشخاص با توجه به گرایشات فکری و سوابق علمی درخشان پر بیراه نباشد اما آیا این نگاه حساسیت برانگیز وهمسو با مطالبات عامه مردم در انتخاب رییس آینده در بین مسئولان عالیرتبه شهرستان رامسر نیز مشهود است؟
۱۳۹۵/۷/۱۷ - ۱۵:۰۰
یادداشتی به بهانه حضور وزیر کار در مازندران؛
بغضی در گلو داشت که از بیانش عاجزم!
در مازندران هم اکنون در اغلب شرکت های بزرگ تولیدی، شمار زیادی از جویندگان کار و همچنین تحصیلکردگان دانشگاهی به واسطه شرکت های پیمانی جذب کارشده و با دستمزدهایی در حدود ۸۰۰ هزار تا یک میلیون تومان مشغول به کار می باشند و متاسفانه از بیم بیکارشدن به هر شرایطی تن می دهند!
۱۳۹۵/۷/۹ - ۱۴:۴۳
مطالبه شهروندان امیرکلا:
مسئولان شهرستان بابل پی گیر بخشداری امیر کلا باشند / تخصیص اعتبارات استانی عادلانه صورت پذیرد
شهر امیرکلا از توابع شهرستان بابل علیرغم قدمت طولانی که دارد اما از محرومیت های زیادی رنج می برد. متاسفانه در سالهای اخیر آنگونه که شایسته این شهر مهم مازندران بوده است از طرف مسئولان استان به آن توجه نشد. ....
۱۳۹۵/۷/۶ - ۱۱:۲۸
مسافران برای ورود به مازندران باید عوارض پرداخت کنند:
آقای بزرگ نیا ؛ ساده اش کن! / مازندرانی ها "آشغال جمع کن" نیستند
پیش از این هم از زبان مسئولان و مدیران استان شنیده ایم که کارهای مربوط به ایجاد رونق اقتصادی و عمرانی در مازندران "ساده" نیست و به عزم بزرگ استانی و ملی نیاز دارد. منتها در تمام این سالها فقط از ضرورت وجود این "عزم" سخن گفته شده است و کسی آستین همت را بالا نزد تا سنگی روی سنگ بگذارد. ....
۱۳۹۵/۷/۵ - ۰۹:۵۱