موسسه ملل
امروز : دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۲
آخرین اخبار : تغییر وضعیت جلسات سه قوه درباره موسسات مالی و اعتباری/ مشکلات موسسه کاسپین تقریبا رو به اتمام است شکوه مهربانی مازندرانی‌ها در کمک به زلزله زدگان ۲۳۱ بهره بردار کشاورزی نوشهری تسهیلات سرمازدگی دریافت کردند. طرح پایش وضعیت واحدهای مسکونی روستایی در مازندران اجرا می‌شود صفحه نخست روزنامه‌های بیست‌وهفتم آبان ماه فال روزانه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
«جم» با تاکتیک جدید آمد
دو سال پیش تب تند پخش تیزرها در شبکه‌های ماهواره‌ای سروصدای زیادی به راه انداخت. به‌زعم بسیاری از اهالی سینما، پخش تیزر فیلم‌های روز از این شبکه‌ها ضمن آگاه‌سازی مخاطبان از فیلم‌ها تأثیر مستقیمی در فروش گذاشت و مدتی تبلیغات فیلم‌ها به همین منوال گذشت.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۰۴:۲۳
رضا کیانیان را اعدام کنید!
"چطور توقع و انتظار داشتیم خانواده مقتولین، محیط بان ما را که طبق حکم چندین قاضی «محکوم به اعدام» بود ببخشند اما برای انداختن طناب دار به گردن رضا کیانیان صف کشیده ایم؟"
۱۳۹۶/۷/۵ - ۰۳:۲۶
اختصاصی وارش نیوز/ داستان عجیب انتخاب استاندار مازندران:
شیخ مرموزی که استانداری مازندران را به گروگان گرفته است! / آیا دست های پشت پرده،مناف را بر کرسی خواهند نشاند؟
حکایت استانداری مازندران هم از آن حکایت های عبرت آموز است. مسئولیتی که انگار همه استان باید در آن دخیل باشند و به نوعی اظهار نظر کنند. ظاهرا لجاجت اصلاح طلبان مانند همیشه دستشان را خالی خواهد گذاشت و شیخ قصه ما با تحمیل یک مدیر سیاسی ناکارآمد برای مازندران، دوباره قصه عقب ماندگی را برای مازندرانی ها تکرار خواهد کرد. مگر اینکه تا فردا همه یکدل شوند و دست شیخ را از سرنوشت مازندران کوتاه کنند.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۷:۰۳
تحول اقتصاد با صنعت بازی‌های رایانه‌ای
وقتی از یک صنعت حرف می‌زنیم علاوه بر این‌که داریم از سود و پول و گردش مالی سخن به میان می‌آوریم، از نیروی کار متخصص و گسترده‌ای حرف می‌زنیم که به واسطه‌ این صنعت به شغلی پایدار و حقوق و مزایای ثابت دست پیدا کرده‌اند.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۳:۴۰
جفت شش؛ شانس برای نریمان:
قرعه استانداری مازندران به نام نریمان افتاد
در پس همه رایزنی ها و گمانه زنی های این روزها؛ معرفی گزینه ها و شانس های استانداری مازندران و موج رسانه ای ایجاد شده برای حمایت از گزینه های سکانداری این استان سیاسی اما عاقبت جفت شش شانس استانداری مازندران به نام محسن نریمان افتاد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۳:۱۹
«مدرسه»، از آنچه است تا آنچه باید باشد
سال تحصیلی جدید از امروز با شور و تکاپوی ۱۳ میلیون دانش آموز و حدود یک میلیون فرهنگی در ۱۰۵ هزار مدرسه کشور آغاز می شود.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۷:۳۴
بازی قدرت سیاسی و قدرت مالی
« امنیت مالی برای چین بخش جدانا‌پذیر‌ از امنیت ملی چین است.» در این جمله به ظاهر ساده رییس‌جمهور چین، ماجرای پیچیده‌ای پنهان است. شتاب بالای سرمایه‌گذاری چهار هلدینگ عظیم چینی در جهان و رشد سریع آنها تنها یک اقدام مالی ساده نیست.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۶:۲۶
حمایت همه جانبه از نریمان :
ستاد روحانی در مازندران:نریمان گزینه نهایی استانداری مازندران باشد
س از قطعی شدن تغییر استانداران در دولت دوازدهم رایزنی و مشورت ها در خصوص معرفی گزینه های خوب و کارآمد در استانها همچنان ادامه دارد. چانه زنی ،پیشنهاد ،رایزنی احزاب و گروههای سیاسی برای معرفی گزینه های مختلف به وزارت کشور حرکت بسیار خوب سیاسی است که در اغلب استانها و بخصوص مازندارن همچنان پابرجاست وتنور آن روز به وز داغ تر می شود .
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۵:۴۴
دفاع مقدس و مقوله امنیت ملی
سخنان ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل نشان داد بزرگ ترین دشمنان ایران، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند. امنیت ملی ما توسط استکبار جهانی همچنان تهدید می شود.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۰۴:۵۲
درباره ناکامی های تیم استقلال
وقتی نوجوان بودم علاقه شدیدی به فوتبال به خصوص تماشای مسابقات فوتبال داشتم. هنوز هم در دفتر خاطرات آن سال هایم جدول مسابقات و نتایج باشگاهی و حتا جام جهانی ۹۴ با ذکر نام ورزشگاه و دیگر جزییات وجود دارد.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۲۰:۱۷