امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۲
آخرین اخبار : مسیرهای ۶گانه راهپیمایی روز قدس در آمل اعلام شد زمان پرداخت سود سهام عدالت بانک مرکزی قاطعانه از بانک مهر اقتصاد حمایت می کند پرداخت حقوق کارکنان دغدغه شهرداری آمل است زلزله در کیاسر مازندران خاموشی مقطعی در برخی شهر‌های مازندران
موج معترضان شکست خورده:
اپیدمی (تقلب) ؟! / گزارشی از اعتراض به انتخابات شورا در شهر های مختلف ایران
طبیعی است که بازنده هر بازی دوست داشته باشد که نتیجه باطل شود یا بازی تکرار گردد. قطعا این نکته را دست اندرکاران وزارت کشور و قانونگزار لحاظ کرده است. اگر بنا بر ابطال هر انتخاباتی به دلیل اعتراض بازنده ها باشد دیگر سنگ روی سنگ بند نخواهد شد..
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۷:۰۹
چه کسی موج ابطال خواهی را در استان کنترل می کند؟
هزینه سنگینی که در انتظار استانداری مازندران است؟! / دومینوی اعتراض به انتخابات شوراها در مازندران
اکنون این اعتراض مانند دمینویی شده است که از ساری فعلا تا آمل را در برگرفت و بعید نیست تا همه استان را تحت تاثیر قرار دهد. استانداری مازندران در شرایط سختی قرار دارد. اگر بخواهد نسبت به سلامت انتخابات در هرکدام از این حوزه ها تشکیک کند و یا رای به ابطال بدهد چگونه خواهد توانست موج ابطال خواهی در سراسر استان را کنترل کند؟
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۵:۴۴
مسئولان مُر قانون را رعایت کنند:
چرا فرمانداری ساری در اعلام نتایج انتخابات "تعلل" می کند؟ / آیا رای نیاوردن "نور چشمی ها" انتخابات شورا را به حاشیه برد؟
در حال حاضر شاهد هستیم که نفرات پنجاه به پائین هم معترضند که بیشتر به طنز شباهت دارد تا اعتراض معقول و منطقی. اینطور که از شواهد پیداست گویا عده ای که متحمل شکست سنگین در انتخابات شدند سعی دارند زیر میز بزنند و با تحریک نامزدها و اعمال فشار بر هیئت نظارت، مسیر انتخابات را منحرف کنند..
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۵:۴۵
تودهنی اهالی شهر به "پدر خوانده ها":
ساری یکصدا عبوری را فریاد زد! / عملگرایی گفتمان پیروز انتخابات شورا
مردم ساری اینبار چیزی را که دیدند باور کردند نه چیزی را که عده ای حسود و مغرض قصد داشتند برایشان تعریف کنند. انتخابات شورای شهر ساری درس بزرگی بود برای کسانی که می خواستند موج سواری کنند. درس بزرگی بود برای کسانی که شعور مردم را هیچ فرض کرده بودند و فکر می کردند با دروغ و سیاهنمایی خواهند توانست به اهداف پلید خود دست یابند..
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۲۳:۳۰
مردم به خشونت "نه" گفتند:
ایران سراسر "تَکرار" بود/ مسئولیتی که بر دوش روحانی سنگینی می کند!
رئیس جمهور منتخب از فردای پیروزی در انتخابات مسئولیت سنگینی خواهد داشت. هم در قبال هواداران و کسانی که به او رای دادند و هم در قبال رقبا و کسانی که مخالف حضور او برای بار دوم بودند. تلاش همه جانبه برای رفع کامل تحریم ها و رنگین شدن سفره مردم باید در راس برنامه های روحانی باشد..
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۶:۴۹
علی برکت الله
تمام شد. حسن روحانی دوباره به ریاست‌جمهوری اسلامی ایران رسید. نزدیک به یک ماه ماراتن نفس‌گیر تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم سرانجام با پیروزی «شیخ دیپلمات» بر «سید» قضات پایان یافت.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۴:۲۳
ایران در دوراهی سرنوشت:
امنیت اجتماعی، فرهنگی و سیاسی یا توزیع پول نقد و افزایش تورم؟! / آیا مردم شعارهای پوپولیستی را به حقوق شهروندی ترجیح می دهند؟
هر چند نمی توان با قطعیت اظهار نظر کرد منتها بر اساس شواهد می توان ادعا کرد که برای اکثر مردم کشورمان، امنیت سیاسی، امنیت فرهنگی و امنیت اجتماعی در اولویت قرار دارد. توضیع پول نقد در صورتی که خطرات بالقوه ای مانند تحریم های فلج کننده بین المللی و جنگ و درگیری کشور را تهدید کند چندان به کار مردم نمی آید...
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۳:۱۸
چرا اصولگرایان دروازه را خالی کردند؟
گل به خودی اصولگرایان در دقیقه نود / قالیباف کار را تمام کرد!
اکنون و به فاصله چند روز مانده تا انتخابات اگر اتفاق خاصی نیافتد و برخی ها علیرغم فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر عدم دخالت در انتخابات، احساس تکلیف نکنند تا بر آرا واقعی مردم تاثیر بگذارند، باید انتخاب مجدد روحانی را "قطعی" دانست...
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۲۱:۳۶
زمانی  برای  بدعهدی نامزدها:
بلوف های انتخاباتی راهی به بهشت های نامرئی 
هر چند در همه جای جهان سخن از  انجام کارهای آینده و اعلام برنامه های پیش رو توسط نامزدها در هر انتخاباتی  امری معمول به شمار می رود اما باز هم این مساله در ایران به استثنایی ترین شرایط  رسیده است و وعده هایی از سوی نامزدها  مطرح می شود که نه تنها  از دیدگاه کارشناسانه  صحیح به نظر نمی آید بلکه موجب تنش های روانی در جامعه شده و دید درست اقتصادی را در کشور مورد خدشه قرار می  دهد.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۳:۵۷
نقش احزاب در فرآیند انتخابات
تاثیرات مثبت احزاب در سیاست
احزاب در دهه های اخیر تاثیرات فراوانی را در نحوه شکل گیری نظام های انتخاباتی از خود برجای گذاشته¬اند و مبنایی برای تقسیم نظام های انتخاباتی به اکثریتی و تناسبی گردیده اند.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۸:۰۳