امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۴
آخرین اخبار : آزاده نامداری حریم خصوصی ندارد؟! انگیزه اسماعیل رنگرز برای قتل آتنا فاش شد مدل ابروی زن همراه ترامپ جنجالی شد + عکس سرانه مصرف تخم مرغ به ۱۹۸ عدد رسید وزیر صنعت، معدن و تجارت: همه مشکلات با "پول" حل نمی‌شود «آزمون» گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران+جزئیات قرارداد
وضعیت فعلی «کاسپین» چه پیام هایی برای اقتصاد ایران دارد؟
این هیاهوها چیست؟ چرا موسسه کاسپین به این شرایط دچار شد و سپرده گذارانش در شهرهای مختلف هر روز در حال اعتراض هستند؟ آیا این نشان بحران بانکی نیست؟
۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۱:۱۴
وقتی تندروها با توهین به روحانی
داستان راهپیمایی روز قدس را تغییر دادند
آنها رییس جمهور را فتنه گر و غیرانقلابی خطاب کردند. همین افراد جهانگیری و مطهری را هم ضد انقلاب و فتنه گر خواندند. به همین راحتی داستان روز قدس تغییر پیدا کرد.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۹:۱۲
روزهای سخت برای مازندران و بی تدبیری مسئولان
در میان این همه واکنش نشان ندادن ها ؛تنها نماینده مازندران که با نگاه تیز بین و شم سیاستمدارانه خود در این زمینه اظهار نظر کرد علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود بود که این عقب ماندگی را حاصل کارشکنی برخی نمایندگان دانست و از این موضوع ابراز تاسف کرد و آن را ضرری برای کل استان خواند .
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۰۳:۵۴
شكاف مستمري‌بگيران با خط فقر
معيشت مردم دغدغه شهروندان ايراني است.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۰۹:۳۰
قابل توجه مردم شرق مازندران:
شاعری دیگر رئیس کمیسیون کشاورزی نیست/شاعری هم از چشم کشوری ها افتاد؟
بسیاری از سیاستمداران در بزنگاههای سیاسی توانستند با انتخاب و تصمیم گیری درست و هوشمندانه خود برگ برنده ای را در دوران خدمت رقم بزنند و کارنامه روشنی از فعالیت سیاسی خود به جا گذارند و در این میان برخی هنوز از قافله عقب اند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۰۱:۱۴
اندر حکایت  این روزهای  ربیع فلاح:
تاب تاب عباسی / ربیع فلاح رو نندازی!؟
حکایت ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران حکایت مسافری است که هر روز منتظر است قطاری که در آن سوار است در ایستگاهی بایستد و پیاده شود.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۳:۰۳
مطالبات علمی از دولت دوازدهم
در دولت دوازدهم انتظار می‌رود که شاخص «نوآوری» در توسعه علم و فناوری، در پرورش دانشجو، در رده‌بندی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها در داخل و معرفی آنها در سطح بین‌المللی به‌عنوان یک شاخص جدی تلقی شود.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۹:۴۹
ضرورتی به نام انسجام ملی
روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره پنجشنبه ۱۸ خردادماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان ضرورتی به نام انسجام ملی به قلم یونس رنجکش در ارتباط با حادثه تروریستی تهران و لزوم تقویت بیش از پیش انسجام ملی در دفاع از نظام اسلامی منتشر کرده است.
۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۵:۳۶
حاشیه نشینی سیاسی:
چرا جریان اصلاح طلبی در مازندران ورشکسته است؟ / عدم فهم صحیح از مناسبات زیستی و انزوای اصلاح طلبان!
کسی که محل زندگی وی فاقد پاک بازی،فاقد آسفالت مناسب، فاقد بیمارستان مجهز،فاقد مراکز اقتصادی ،فرهنگی و تفریحی استاندارد باشد قطعا طیف های اصلاح طلب و اصولگرا و شعارهای حزبی برای او هیچ گونه جذابیتی ندارد. چنین شهروندی به دنبال "مطالبات اولیه" از ساختار حکومت است و بی تردید به کسی رای می دهد که احساس کند توان لازم برای برآورده کردن این مایحتاج را داشته باشد..
۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۲:۰۱
به بهانه برگزاری انتخابات خانه مطبوعات مازندران:
خانه مطبوعات و هزار راه نرفته
بی شک از اصلی ترین وظایف خانه مطبوعات استانها پیگیری مطالبات اهالی رسانه هر استان می باشد که خانه مطبوعات مازندران علی رغم تلاشهای صورت گرفته هنوز از جایگاه ایده آل خود فاصله زیادی دارد .
۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۳:۳۴