امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
آخرین اخبار : ثبت اطلاعات مشترکان تلفن ثابت در شبکه احراز هویت آغاز شد دلایل نوسان شدید قیمت ارز/دلار چقدر حباب دارد؟ مصدومیت ۵ نفر بر اثر انفجار گاز خانگی در ساری باران های اسیدی در راه زیست بوم شمال بازار خودرو هر کی به هر کی شد/گرانی ۶۸ میلیون تومانی سانتافه در یک روز پای قدرتمند و طبیعیِ خودمان را با عصای بیگانه عوض نکنیم/ به بیگانه نباید چشم دوخت
درنگی بر پیشنهاد حذف یارانه نقدی: کسی شجاعتش را دارد؟!
اعتراف به اشتباه و اصلاح راه رفته، جرات و شجاعت بیشتری می طلبد؛ جای رجالی مانند محمدساعد مراغه ای و احمد قوام خالی، که بدنامی را به جان بخرند و از اقدامات خلاف مصالح ملی خودداری کنند.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۹:۵۸
وقتی یک مرد در میانه نیست!
استاندار اصلاح طلب قرار است چه گُلی به سر مازندران بزند؟/اصلاح طلبان برنامه توسعه مازندران را منتشر کنند!
جریان اصلاح طلبی مازندران سالهای متمادی است که از بی برنامگی و باری به هر جهت بودن در رنج است. این جریان نمی خواهد بفهمد که رسیدن به موفقیت در به کارگیری همه نیروهایی است که متمایل به برقراری ارتباط با آنها هستند نه جزم اندیشی نابخردانه که نتیجه ای جز تکرار شکست برای آنها ندارد.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۰۶:۵۴
بیکاری؛ تعمیق شکاف دولت و ملت
حسن روحانی، رییس‌جمهور کشور چند روز پیش در سخنانی شاغلان یا کارکنانی را که از حقوق خود راضی نیستند مورد عتاب قرار داد و... خیلی راحت گفت که «اگر از کار خود رضایت ندارید، چرا آن را انتخاب کردید و اگر کسی راضی نیست، می‌تواند برود».
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۰۶:۲۰
پینوکیوهای اقتصادی هنوز هم در مازندران کارایی دارند ؟!/کدام را باور کنیم؟!
شاید زمانی که کارلو لورنزینی داستان پینوکیو این آدمک چوبی را می نوشت تصور هم نمی کرد که این شخصیت داستانی می تواند در دنیای اقتصاد هم کارایی زیادی داشته باشد . مازندران از جمله استانهایی است که به دلیل درجا زدن در برنامه های صنعتی خود همواره از استانهای دیگر عقب مانده است وآمار بالای بیکاری این استان موید این مطلب است که مازندران هنوز از پیشرفت اقتصادی و صنعتی به جایگاه ایده آل خود نرسیده است و آ ن ‌طور که شایسته است، نتوانسته از حداکثر ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خود استفاده کند .
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۸:۱۰
طبق برآوردها :
۲تا ۴ میلیون نفر در موسسات غیرمجاز حساب دارند
آمارهای غیررسمی می‌گویند تا اواخر سال گذشته چیزی حدود ۱۴۰ هزار میلیارد تومان یعنی تقریبا یک‌پنجم نقدینگی کشور در اختیار چندصد موسسه غیرمجاز مالی بوده است.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۵:۱۰
زمانی برای اصلاح طلبی واقع گرایانه:
عبوری در یک قدمی استانداری / عقلانیت به مازندران باز می گردد؟!
نظر مثبت افکار عمومی مازندران، نماینده مقام معظم رهبری،برخی از مقامات ارشد نظام، اصولگرایان واقع بین مازندران و اعتدالیون استان که تمام قد از عبوری حمایت می کنند و با توجه به نظر مساعد طیف های مختلف سیاسی نسبت به استاندار شدن عبوری و با اتفاقی که امروز در جبهه اصلاح طلبی استان رقم خورده است شکی نیست که در روزهای آینده نام مهدی عبوری به عنوان جوانترین استاندار مازندران توسط وزیر کشور اعلام خواهد شد...
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۰:۳۶
خطر بازگشت به سال ۸۴ وجود دارد
شواهد رسانه‌ای در ماه‌های اخیر نشان از سرد شدن رابطه طیفی از اصلاح‌طلبان با حسن روحانی است. رابطه ای که پس از غیبت اصلاح‌طلبان در وزارتخانه‌های مهمی چون کشور، علوم و فرهنگ و هم‌چنین عدم معرفی زنان در کسوت وزیر انتقادهای درونی احزاب، رسانه‌ها و بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان از دولت را به عرصه عمومی کشاند.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۰۸:۳۷
عجیب اما واقعی:
آقای استاندار ؛ این صندلی برازنده شما نیست!
هر چقدر هم که دلسوزان استان حنجره خود را بدرند باز هم انگار کسانی در دولت گوشی برای شنیدن ندارند تا ببینند واقعیت اقتصادی مازندران بسیار دردناک و تاسف بار است.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۶:۳۱
مازندران در حسرت تحقق سرمایه گذاران خارجی
وضعیت سرمایه گذاری در استان مازندران نسبت به پتانسیل های زیادی که دارد هنوز فاصله زیادی تا سطح دلخواه دارد .
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۶:۱۴
همکاری قوا نمودی از بلوغ سیاسی در کشور
انقلاب اسلامی در هر حرکتی یک گام به جلو می‌رود و نظام جمهوری اسلامی در هر مرحله‌ای یک درجه ارتقا پیدا می‌کند؛ اینکه کشور به این مرحله از بلوغ و رشد سیاسی رسیده که وقتی انتخابات تمام می‌شود، همه به این فکر می‌کنند که باید کشور اداره شود، نمودی از بلوغ سیاسی در کشور است.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۴:۵۸