امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
آخرین اخبار : مهدی عبوری همه استان را با خود همراه کرد / مجمع نمایندگان مازندران به استانداری عبوری رای داد! نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید با حضور روحانی فائزه هاشمی:من با ازدواج موقت موافقم! قبر قاتل آتنا کجاست؟ / روستایی که جنازه قاتل آتنا را نپذیرفت+عکس اولین دورهمی بازیگر زن +عکس سپرده گذاری در بانک هنوز برای مردم جذاب است
کاهش تورم، همچنان اولویت اول
تورم دورقمی را جز در چند مورد استثنا مانند ونزوئلا، سودان، آنگولا، غنا و موزامبیک، در کمتر کشوری می‌توان سراغ گرفت.
۱۳۹۶/۶/۲ - ۰۱:۴۵
این اتوبوس فرسوده را از رده خارج کنید
آدرس جدید آموزش و پرورش باید جایی باشد که دانش آموزان در عین حفظ کودکی و نوجوانی شادمان خود، بعد از فارغ التحصیلی، آماده به عهده گرفتن نقش های اجتماعی شوند، بتوانند شاد و خوشبخت زندگی کنند، نه تنها دانش مفید بیاموزند که از مهارت بروزرسانی دانش شان نیز برخودار باشند
۱۳۹۶/۶/۲ - ۰۱:۲۹
استراتژي، بي استراتژي
مدت‌ها بود مقامات آمریکا به این انتظار دامن زده بودند که ترامپ استراتژی افغانستانی آمریکا را مشخص می‌کند و به‌همین‌دلیل این تفکر وجود داشت که تکلیف سیاست آمریکا در قبال جنگ در افغانستان نیز روشن می‌شود
۱۳۹۶/۶/۱ - ۰۶:۵۰
اول مهر به فکر بچه‌هایتان باشید
به زودی کتاب‌های درسی دانش آموزان تحویل‌شان می‌شود و بچه‌های ما مجبور خواهند شد کیف‌های سنگین مدرسه را ۹ ماه به دوش بکشند.
۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۰۸:۲۶
آقای خیابانی، مراقب بداهه‌گویی‌های خود باشید!
گزارشگری هر چقدر هم که خوب و جذاب و ارزشمند باشد، به این همه تپق و سوتی و خطا نمی‌ارزد. رهایش کنید،
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۰۹:۳۹
برندسازی در تیم اقتصادی
کابینه دولت دوازدهم از دیروز آغاز به کار کرد و علاوه بر ۲۴ میلیون نفری که رای اعتماد به رئیس‌جمهور را به صندوق ریختند، همه طرفداران رقیب و حتی همه آنان که در انتخابات شرکت نکردند، در انتظار آنند که ثمرات انتخابات اخیر را به‌طور ملموسی در زندگی روزمره خود احساس کنند.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۰۹:۰۰
تیم اقتصادی دولت دوازدهم؛ چالش و راهبردی پیش رو
آغاز به کار دولت دوازدهم با تیم اقتصادی جدید نشان از آن دارد که راهبرد دولت در چهارساله دوم نسبت به دولت یازدهم تغییر کرده است. تیم اقتصادی دولت چالش های متفاوت تری نسبت به چهار سال گذشته دارند.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۰۹:۲۵
تكليف كابينه امروز مشخص مي‌شود
آري به کابينه دوازدهم
امروز احتمالا کار بررسي کابينه پيشنهادي دوازدهم در مجلس به پايان مي‌رسد و نمایندگان با رأي خود، سرنوشت وزراي همراه حسن روحاني را مشخص مي‌کنند. براي رعايت انصاف نمي‌توان از تلاش قابل تقدير همه وزراي اقتصادي دولت يازدهم ياد نکرد.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۰۷:۱۹
تفاسیر خطا از تورم
مسوولیت اصلی تورم بر دوش چه نهادی است؟ در جهان مسوولیت آن برعهده بانک مرکزی است. طبیعتا در ایران نیز چنین باید باشد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۳:۲۰
شکوائیه اقتصادی علیه سیاستمداران
بخش قابل توجهی از دارایی‌ بانک‌ها امروز یا استمهال شده یا مشکوک‌الوصول است. در هر حال، این دارایی برای بانک پول نقد تولید نمی‌کند.
۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۰۸:۱۵