امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۱
آخرین اخبار : مسیرهای ۶گانه راهپیمایی روز قدس در آمل اعلام شد زمان پرداخت سود سهام عدالت بانک مرکزی قاطعانه از بانک مهر اقتصاد حمایت می کند پرداخت حقوق کارکنان دغدغه شهرداری آمل است زلزله در کیاسر مازندران خاموشی مقطعی در برخی شهر‌های مازندران
روسیه؛ بازاری که به رقبا واگذار شد/ جنگ تعرفه علیه محصولات ایرانی
موضوع صادرات محصولات کشاورزی به روسیه یکی از دغدغه هایی است که در یکی دوسال اخیر، تجار ایرانی همواره با آن دست به گریبان بوده‌اند. در واقع ورود و افزایش ضریب نفوذ در بازار محصولات کشاورزی هزینه بر و نیازمند صرف زمان است و بطور معمول تصاحب سهم کشورهایی که حضور پایداری در بازار دارند، سخت است
۱۳۹۵/۹/۹ - ۲۳:۲۸
بازی ناجوانمردانه ترکمنستان با جان مردم ایران
ترکمنستان در بروز سرمای شدید هوا در شمال ایران ، شیرهای گاز را به روی ایران بست
در روزهای گذشته درست زمانی که ایران به گاز وارداتی از ترکمنستان به منظور پایداری فشار شبکه شمال کشور نیاز داشت این کشور میزان صادرات گاز به ایران را کاهش داد و موجب شد تا افت فشار در شمال کشور به قطعی های چندین ساعته گاز تبدیل شود.
۱۳۹۵/۹/۸ - ۱۳:۴۹
برای آنان که رفتند و آنان که جامانده اند ....
« اربعین » نماد عزّت اسلامی ، بصیرت سیاسی و انقلابی
پیاده روی اربعین را باید اقدامی مومنانه و عاشقانه و بلاشک جزء شعائر الله دانست، حرکت توامان عشق و ایمان ، وقتی از دور به آن نگاه می کردم ، غبطه می خوردم به حال کسانی که این توفیق را پیدا کردند ....
۱۳۹۵/۹/۳ - ۲۲:۲۸
یادداشتی از دکتر علیرضا یونسی
ويژگي هاي انسان هاي كريم و لئيم در قــرآن مجيد
در انسان يك دسته ارزش هاي اخلاقي وجود دارد كه ثابت و جاودان هستند و با گذشت زمان، سطح تحصيلات و دانش لايتغير باقي مي مانند و دسته ديگر تعدادي از آداب، رسوم و سنت ها هستند كه دستخوش تغيير و دگرگوني مي گردند، عده اي از انسان ها بر پيمان شان ثابت و استوار مي مانند
۱۳۹۵/۹/۳ - ۲۲:۱۴
کار ماندگار دکتر ربیع فلاح
آقای استاندار، سپاسگزاریم / پیگیری های دکتر فلاح به ثمر نشست
حال این ربیع فلاح است که بر خلاف نظر منتقدینش توانسته با سعه صدر ، رایزنی های متعدد و پیگیری های فراوان و مهمتر از همه بدون داشتن نگاهی متعصبانه محلی ، مجوز ایجاد منطقه آزاد در مازندران را بگیرد تا کار بزرگی را در کارنامه مدیریتی خویش ثبت کند.
۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۲۳:۰۸
بهشت پرندگان ایران به جهنم تبدیل می شود!
اگر برای این جزیره توسعه نامتناسب همراه با ویلا، هتل و آپارتمان را رقم بزنیم این جزیره طبیعی و دارای پیشینه تاریخی ایران را از دست خواهیم داد و حیات طبیعی آن را نابود خواهیم کرد.
۱۳۹۵/۸/۱۲ - ۱۸:۰۵
اعتبارات سفر سال گذشته دولت به مازندران هنوز تخصیص داده نشده است ؛
آقای رئیس جمهور؛ به عمل کار برآید ...
مهر سال گذشته حسن روحانی رییس جمهوری و هیئت دولت در سفری استانی به مازندران سفر کردند تا به مشکلات این استان رسیدگی شود. در این سفر مصوبات و بودجه هایی نیز برای رفع مشکلات مازندران و اجرای برخی پروژه های مهم و زیربنایی در نظر گرفته شد ولی علیرغم گذشت بیش از یک سال از انجام این سفر هیچ اعتباری به استان مازندران تخصیص داده نشده است.
۱۳۹۵/۸/۳ - ۲۱:۲۲
چه راهکاری برای درآمدزایی و رفع اشغال سواحل شمال کشور وجود دارد؟
منابع طبیعی: چون لودر نداریم سواحل دست متصرفان بماند!
از ۳۲۸ کیلومتر سواحل دریای خزر در استان مازندران ، ۷۸ درصد، تصرف شده است. که از این میزان، ۵۴ درصد در اختیار سازمان ها و نهادهای دولتی و ۴۶ درصد دیگر نیز در اختیار بخش خصوصی است.
۱۳۹۵/۸/۲ - ۰۸:۳۷
نگاهی دقیق به گل پیروزی تیم ملی ایران بر کره جنوبی
گل بچه محل های هادی در شماره ابدی/ شمالی ها ساختند و زدند / گل ملی مان محصول مشترک گیلان، مازندران و گلستان بود
ماندگاری این گل به زمان ثبتش هم هست، همان دقیقه ای که یکسالی می شود به آن احترام می گذاریم، ۲۴ و گل به کره جنوبی در تاسوعای ۱۴۳۸ قمری توسط بچه محلهای صاحب ابدی این عدد. گل ۱۰ امتیازی شدن ایران در مسیر جام جهانی روسیه را شمالیها ساختند و زدند، همان منطقه ای که تیمی در لیگ برتر ندارد اما ۵ بازیکن اصلی تیم ملی مقابل کره جنوبی را تشکیل میدادند.
۱۳۹۵/۷/۲۱ - ۱۵:۰۹
هدفمان از عزاداری در عاشورا چیست؟
استاد مطهری: مردم باید روضه راست بشنوند تا معارفشان، سطح فکرشان بالا بیایید
نهی از منکر بر همه واجب است. مردم وقتی متوجه می شوند که روضه‌ها دروغ است نباید در آن مجلس بنشینند که حضور در آن مجلس حرام است و باید با آن مجالس مبارزه کنند.
۱۳۹۵/۷/۲۱ - ۱۴:۳۰