امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۴
آخرین اخبار : آزاده نامداری حریم خصوصی ندارد؟! انگیزه اسماعیل رنگرز برای قتل آتنا فاش شد مدل ابروی زن همراه ترامپ جنجالی شد + عکس سرانه مصرف تخم مرغ به ۱۹۸ عدد رسید وزیر صنعت، معدن و تجارت: همه مشکلات با "پول" حل نمی‌شود «آزمون» گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران+جزئیات قرارداد
تنابنده: پایتختِ پنج ،اسفند ماه "کلید می خورد"!
کلیدهایی که هویت مازندران را می خورند /بی کفایتی برخی از مسئولان مازندرانی باید در تاریخ ثبت شود!
سرانجام پس از یکی دو سال که از توقف آخرین قسمت مجموعه موهن و "آبکی" پایتخت می گذرد ،لوده ها دوباره هوس لودگی به سرشان زده است تا باز هم دوربین ها را روشن کنند و ....
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۵
جایگاه استراتژیک نمازجمعه را حفظ کنید
در ماههای پیش رو، هر چه به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم، فضای سیاسی کشور رادیکال تر خواهد شد. گروههای سیاسی ، به تناسب برخورداریها، به نفع نامزد خود اقدام به تبلیغات خواهند کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۰:۱۳
بررسی تخصیص، هزینه و برگشت اعتبارات در شهرداری ساری
این روزها مباحث بسیاری در خصوص بدهی شهرداری ساری به پیمانکاران نقل قول محافل است که اجازه بدهید با توجه به شناختی که از عملکرد ۵۴ شهردار یکصد سال گذشته مرکز استان دارم اشاره به این موضوع کنم که همه شهرداران طول تاریخ این شهر چه قبل و چه بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همواره از همه اعتبارات موجود در شهرداری برای اجرای پروژه های عمرانی ، رفاهی، خدماتی و ورزشی استفاده کامل نموده....
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۰:۳۴
عضویت قهرمانان در شوراها بازتابی برای توسعه ورزش ندارد
در بسیاری از شهرهای کشورمان قهرمانان زیادی داوطلب انتخابات شوراها هستند که در بیان دیدگاه های خود مدعی اند که برای خدمت به ورزش شهرشان مدعی حضور در پارلمان شهری هستند اما تجربه و سابقه نشان داده که این ادعاها تنها در شعار خلاصه شده و در عمل هیچگونه خدمت رسانی از سوی این افراد به ورزش نشده است .
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۱:۲۲
دو لبه یک قیچی‌ آمریکایی و انگلیسی
پیروزی‌های این روزهای جریان مقاومت در حلب و انهدام جبهه داعشی و تکفیری و عقب‌نشینی خفت‌بار آنها یادآور این وعده الهی است که اگر خدای متعال مؤمنان واقعی را به استقامت و ثبات قدم بشارت می‌دهد، منافقان و کفار را به سقوط و هلاکت و نفرین تهدید می‌کند، هر چند اعمال مؤمنان و استقامت‌کنندگان در راه الهی پربرکت است
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۰۸:۳۶
آرامش واقعی در عصر ظهور
عدالت و امنیت حقیقی، برترین و مقدم‌ترین نعمت‌ها و دستاوردهای حکومت امام زمان(ع) برای جهانیان
عدالت و امنیت از برترین و مقدم ترین نعمت ها و دستاوردهایی است که توسط امام مهدی عجل الله تعالی فرجه به بشریت هدیه خواهد شد، همان امنیت فراگیری که خداوند وعده داده است.
۱۳۹۵/۹/۱۹ - ۱۴:۳۲
معایب و مزایای حذف صفر از پول ملی/ پول جدید و سردرگمی کوتاه‌مدت مردم
دولت امروز تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان را تصویب کرد، اگر این موضوع از سوی مجلس هم تائید شود، واحد پول ایران دیگر ریال نخواهد بود و همین، سردرگمی کوتاه‌مدت برای مردم را به همراه دارد.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۲۳:۴۹
نوسانات نرخ ارز؛ آفت تصمیم‌گیری مدیران صنایع
بازار ارز طی روزهای اخیر مجددا با التهاب و افزایش نرخ دلار مواجه و شوک قیمتی وارده موجب شد برخی مراکز فروش، از عرضه دلار خودداری نموده و صرفا خریدار آن باشند.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۵:۱۷
نمایندگان و مجلس، رابطه میان فرد و سیستم
ظرفیت های پارلمانی و منافع حوزه انتخابیه
استفاده از ظرفیت پارلمانی اما فرصت مناسبی برای دستگاه های اجرایی محلی و منطقه ای است تا ضرورت های بویژه مغفول مانده، به گوش مقامات ملی برسد مضافاً اینکه تراکم چانه زنی های فرمانداران، شوراها، شهرداران و مدیران دستگاه های اجرایی نیز در محدوده شهرستان و استان است در حالیکه یک نماینده در سطوح مختلف شهرستانی، استانی، کشوری و بین المللی حضور پارلمانی دارد.
۱۳۹۵/۹/۱۰ - ۱۷:۵۲
پیام ارزی رئیس بانک مرکزی به بازار:
افزایش قیمت ماندگار نیست / افزایش نرخ ارز شوک انتظاری است / استفاده از ارز برای کسری بودجه درست نیست
بانک مرکزی ضمن تاکید بر ناپایداری تحولات اخیر از تمامی تلاش خویش جهت مهار این نوسانات و هدایت نرخ ارز در مسیر اصولی و پایدار خود بهره خواهد جست.
۱۳۹۵/۹/۱۰ - ۱۵:۱۲