امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
آخرین اخبار : سه مزرع جامع تولید نهال در کشور تاسیس شد علیپور در سودای تکرار درخشش برابر نفت ناگفته های پدر اهورا از قتل فجیع کودک ۲.۵ساله/ مادر اهورا را تیرماه طلاق دادم، نمی توانست صیغه شود آخرین اخبار از نحوه فوت دانشجوی ۱۹ ساله در استخر دانشگاه آزاد ساری روزنامه‌های ورزشی بیست و نهم مهرماه؛ عناوین روزنامه های شنبه ۲۹ مهرماه ۹۶؛
جان بخشی محرم به آیین های نسخ شده
محرم فرصتی برای احیای رسوم سنتی و آیینی عاشورایی اما منسوخ‌شده‌ای که گردوغبار فراموشی آن ها را از خاطره‌ها محو کرده است.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۳:۲۵
سینه زنی با قدمت آل‌بویه در رامیان
آداب سوگواری ماه محرم در گلستان از پیشینه ای قدیمی و تاریخی برخوردار و برخی از این آداب عزاداری به عنوان میراث ملی به ثبت رسیده است.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۳:۱۹
مدیرکل دفتر تالاب‌های ساحلی سازمان محیط زیست تاکید کرد :
کمبود آب شیرین؛ چالش بزرگ تالاب میانکاله/خلیج گرگان دچار بحران نیست
مدیرکل دفتر سواحل و تالاب‌های ساحلی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تاکید بر اینکه وضعیت خلیج گرگان و تالاب میانکاله به هیچ وجه بحرانی ارزیابی نمی‌شود، بر ضرورت مدیریت جامع حوضه آبخیز و رعایت حق‌آبه خلیج گرگان از آب شیرین بالادست تاکید کرد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۸:۴۹
راهکار مقابله با رکود و بیکاری در جامعه
بی‌رمقی قدرت خرید مردم و بوق وکرنای کاهش تورم!
کاهش قدرت خرید مردم و افزایش سرسام‌آور هزینه‌ها باعث شده است که سفره مردم روز به روز کوچک‌تر شود و واقعیات جامعه لابه‌لای آمارها گم شود.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۶:۱۲
تکرار تجربه ای آزمون شده؛
اماو اگرهای «بندر کاسپین»/احداث بندر جدید در گیلان ضرورتی ندارد
احداث بندر کاسپین با توجیه توسعه دریامحور در گیلان درحالی دنبال می شود که فعالیت بنادر شمال خزر طی چند سال اخیر کاهش قابل توجهی داشته است.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۶:۵۰
پشت‌پرده جمله «کارتخوان خراب است» چیست؟
«نقدی پرداخت کنید. کارتخوان خراب است.» این جمله را این روزها زیادتر از همیشه می‌شنوید؛ در مطب پزشکان بیشتر از همه و در رستوران‌های بزرگ، آرایشگاه‌های زنانه و هر جا که فکرش را کنید. کارتخوان‌ها یا همان دستگاه‌های پوز یا غیب شده‌اند یا اینکه استفاده سابق را ندارند.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۲:۲۵
ایرانی‌ها در ۹۰سال گذشته چقدر بنزین سوزاندند؟
۸۱میلیون لیتر متوسط میزان مصرف بنزین ایرانی ها است + جدول
مصرف بنزین در کشورمان از سال ۱۳۰۶ با۱۱ هزار لیتر در روز شروع شده و طبق آخرین آمار متوسط میزان مصرف بنزین از ابتدای سال جاری به بیش از ۸۱ میلیون لیتر رسیده است.
۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۳:۲۱
در گزارش جدید«مجمع جهانی اقتصاد»:
رتبه ۳ رقمی ایران در وضعیت شاخص سرمایه انسانی
در رتبه‌بندی «شاخص سرمایه انسانی ۲۰۱۷» کشورهای نروژ، فنلاند، سوئیس، آمریکا، دانمارک و آلمان به ترتیب در رده‌های اول تا ششم قرار گرفته‌اند.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۷:۳۰
روش جدید رتبه‌ بندی معلمان
مرحله نخست طرح رتبه‌بندی معلمان در نیمه ابتدای سال۹۴ با بار مالی ۱۳۰۰‌میلیاردتومانی به اجرا درآمد و طی آن حقوق فرهنگیان به‌طور میانگین تا ۴۰۰‌هزار تومان افزایش یافت.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۰۷:۳۸
گزارشی از دور باطل گردشگری:
رواج« گردشگری مزاحم» در شمال کشور
صنعت توریستم و جذب گردشگر از جمله صنایع پر سود و مدرن جهان است و هر کشور و یا منطقه ای با استفاده از قابلیت های گردشگری خود در جذب مسافران تلاش می کند و از این طریق به توسعه بومی و پایدار می رسد .
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۲۲:۲۳