امروز : پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
آخرین اخبار : علت مرگ ۷۴ درصد ایرانی ها چیست؟ مهر با باران می‌آید/وضعیت جوی نسبتاً آرام در واپسین روزهای شهریور بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم/فریدون مشیری شاعری از جنس بهار+عکس پرداخت سود سهام عدالت در مهرماه / لزوم انجام مراحل انحصار وراثت برای واریز سود دستور زنگنه برای استخدام یک "ژن خوب" + سند جزئیات کامل چک جدید صیاد + عکس
پشت‌پرده جمله «کارتخوان خراب است» چیست؟
«نقدی پرداخت کنید. کارتخوان خراب است.» این جمله را این روزها زیادتر از همیشه می‌شنوید؛ در مطب پزشکان بیشتر از همه و در رستوران‌های بزرگ، آرایشگاه‌های زنانه و هر جا که فکرش را کنید. کارتخوان‌ها یا همان دستگاه‌های پوز یا غیب شده‌اند یا اینکه استفاده سابق را ندارند.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۲:۲۵
ایرانی‌ها در ۹۰سال گذشته چقدر بنزین سوزاندند؟
۸۱میلیون لیتر متوسط میزان مصرف بنزین ایرانی ها است + جدول
مصرف بنزین در کشورمان از سال ۱۳۰۶ با۱۱ هزار لیتر در روز شروع شده و طبق آخرین آمار متوسط میزان مصرف بنزین از ابتدای سال جاری به بیش از ۸۱ میلیون لیتر رسیده است.
۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۳:۲۱
در گزارش جدید«مجمع جهانی اقتصاد»:
رتبه ۳ رقمی ایران در وضعیت شاخص سرمایه انسانی
در رتبه‌بندی «شاخص سرمایه انسانی ۲۰۱۷» کشورهای نروژ، فنلاند، سوئیس، آمریکا، دانمارک و آلمان به ترتیب در رده‌های اول تا ششم قرار گرفته‌اند.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۷:۳۰
روش جدید رتبه‌ بندی معلمان
مرحله نخست طرح رتبه‌بندی معلمان در نیمه ابتدای سال۹۴ با بار مالی ۱۳۰۰‌میلیاردتومانی به اجرا درآمد و طی آن حقوق فرهنگیان به‌طور میانگین تا ۴۰۰‌هزار تومان افزایش یافت.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۰۷:۳۸
گزارشی از دور باطل گردشگری:
رواج« گردشگری مزاحم» در شمال کشور
صنعت توریستم و جذب گردشگر از جمله صنایع پر سود و مدرن جهان است و هر کشور و یا منطقه ای با استفاده از قابلیت های گردشگری خود در جذب مسافران تلاش می کند و از این طریق به توسعه بومی و پایدار می رسد .
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۲۲:۲۳
به یک همسفر خانم نیازمندیم!! / پشت پرده کانال های همسفریابی +عکس های واقعی
ظهور کانال‌هایی چون همسفریاب و پایه‌ یاب اگرچه پاسخی است به نیازهای متنوع سفرهای امروزی اما سبب بروز آسیب‌های اجتماعی مختلف شده و موارد زیادی از سرقت وتجاوز دراین نوع سفرها به ثبت رسیده است.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۲۰:۲۸
سه روز پس از سیل؛
آرزوهایی که آب برد/ مردم سیل زده گیلان چشم انتظار کمک مسئولان
مردم سیل زده استان گیلان در روستاهای «تالش محله» و «دیوشَل» شهرستان لنگرود در حالی روزهایی سخت را سپری می کنند که چشم امید به کمک مسئولان این استان و تحقق وعده هایشان دوخته اند.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۰۸:۱۲
مادرانه‌های اینستاگرامی خطرناک می‌شود
از پرنسس ۲۰۰ هزارتومانی تا پری دریایی ارزان؛ دخترانی که دکور برنامه شما می‌شوند!+تصاویر
شاید برایتان عجیب به نظر برسد اما شرکت‌هایی وجود دارند که در آپشن‌هایی که برای برگزاری مراسم‌های شما دارند، از «آدمیزاد» به عنوان دکور و آکسسوار استفاده می‌کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۲:۴۲
آیا داروها زنانه و مردانه می شوند؟
زمزمه لزوم تجویز و یا حتی تولید دارو برای بیماران مبتلا به عوارض مشابه براساس جنسیت آنها از مدت ها قبل در رسانه های علمی و پزشکی شنیده می شود، اما این امر حقیقتا تا چه حد علمی و یک نیاز است؟
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۰۷:۳۱
تیر خلاص مسئولان محیط زیست بر قلب خرس پارک ملی گلستان
یک توله خرس قهوه‌ای در نزدیکی پارک ملی گلستان و در حاشیه منطقه حفاظت‌شده زاو توسط رئیس پارک ملی گلستان در دو نوبت پیاپی از ناحیه گردن و قفسه سینه هدف اصابت سرنگ بیهوشی قرار گرفت و ساعاتی بعد از پای درآمد.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۰۶:۴۱