امروز : پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵
آخرین اخبار : مرگ بر اثر سقوط از ساختمان از خرید دستمال های کاغذی جعبه ای با نشان استاندارد تقلبی با نام های تجاری «معصوم و طوطیا» خودداری کنید. مردم گوشت مرغ نخورند یا بخورند؟ قتل پسرعمو با داس افزایش ۳۰ درصدی جرائم فضای مجازی در مازندران ساختمان پلاسکو کاملا فروریخت/ گروهی از آتش‌نشان‌ها زیر آوار گرفتار شدند +تصاویر
نماینده شدن چقدر هزینه دارد؟
عضویت در مجلس نمایندگان خرج دارد. برخی از این داوطلبان به صورت فردی و برخی ائتلافی دست به جیب می‌شوند، در این گزارش نگاهی داریم به هزینه‌هایی که این افراد باید از جیب بگذارند.
۱۳۹۴/۱۱/۹ - ۲۳:۱۳
گزارشی از برگزاری کنسرت های موسیقی در گرگان
آغوش باز مردم گرگان به روی کنسرت‌ها
در سال جاری گرگانی‌ها حدود ۹۰۰ میلیون تومان برای تماشای ۲۹ سانس کنسرت هزینه کرده اند. بررسی قیمت بلیط‌ها نشان می‌دهد اقشار متوسط و ضعیف از این کنسرت‌ها بهره‌ای نبرده‌اند.
۱۳۹۴/۱۱/۹ - ۱۹:۴۲
قطع اضافه‌کاری ۲۶۴هزار نفر / حال بازار کار خوب نیست!
با وجود افزایش ۶۳۵ هزارنفری تعداد شاغلان کشور از پاییز ۹۳ تا ۹۴، رکود اقتصادی و سکته فعالیت‌ها باعث کاهش تولید، فروش و در نتیجه افت پرداختی بنگاه‌ها و حذف اضافه‌کاری ۲۶۴ هزارنفر شده است.
۱۳۹۴/۱۱/۸ - ۱۵:۱۹
معضلی به نام زندان در خلیل شهر
فعالیت زندان در شهر نه تنها با قانون انتقال زندانها مغایرت دارد بلکه مستند به بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری نیز با منع قانونی همراه است
۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۲۲:۱۰
زندانی مازندرانی‎الاصل آزاد شده توسط امریکا کیست؟
کمتر کسی نام زندانیانی که آمریکا در پی مبادله زندانیان با ایران در جریان برجام آزاد کرده را از قبل شنیده است اما در بین این اسامی، یک نام برای مازندرانی‎ها و اهالی شهرستان جویبار آشناست.
۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۸
مهدی عبوری اسطوره بزرگ سازندگی در طول تاریخ شهر ساری
عملکرد عبوری در بین همه شهرداران طول تاریخ ساری منحصر به فرد بوده و با همه کم لطفی هایی که در حق او شده اما او مهربانترین شهردار با شهر / شهرداری و شهروندان بوده است و همواره محور هماهنگی و اتحاد بین شهرداری و شورای شهر و البته اعضای این نهاد مردمی بوده است .
۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۲
جدایی میاندرود از ساری: (بخش هشتم)
مبانی ناکارآمد سیاسی در توجیه عمل تجزیه / میاندرود؛ بازیچه اغراض انتخاباتی
"سیاست به عنوان فن و هنر اداره کردن امور، مجموعۀ به هم پیوسته، منسجم و هماهنگ از دانسته ها و علوم مختلف است که به ما برای فهم بهتر پدیده های سیاسی کمک می کنند.
۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۶
من آنم که رستم بُود پهلوان:
دست و پا زدن نماینده جوان / دامادی و کابوس دولتِ مُستعجل
مرکز ثقل یا گرانیگاه هر تفکر،جریان سیاسی و شخصیت اجتماعی بر مبنای اقدامات انجام شده و توانایی دست یابی به اهدافی که قولش را به مردم داده است قابل تشخیص و ارزیابی خواهد بود.
۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۶
رکود، دامن بازار کار را هم گرفت
به گواه آمارها در ۱۰ سال گذشته تنها ۶۸۵هزار شغل جدید ایجاد شده است درحالی که سالیانه متوسط یک میلیون نفر متقاضی شغل می‌شوند. تشدید رکود اقتصادی پایه‌های بازار کار را هم به لرزه درآورده است.
۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۲۳:۲۵
گزارش ویژه وارش از تبلیغات زودهنگام کاندیداهای انتخابات مجلس در شبکه های اجتماعی،
كاندیداهایی حقیقی، رقابت هایی مجازی!
کرسی نمایندگی مجلس یکی از مهمترین صندلی هایی است که افراد زیادی با شعار خدمت به مردم و توسعه حوزه انتخابیه خود، برای رسیدن به آن رقابت می کنند . این رقابت ماه ها قبل تر از انتخابات آغاز می شود و ابتدا با حدس و گمان در رابطه با یک چهره معروف و حضور احتمالی وی در عرصه کاندیداتوری نمایندگی مجلس شروع و در نهایت با پیروزی یکی از رقیبان به پایان می رسد
۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۳