امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۷
آخرین اخبار : جوابیه خونه به خونه در پاسخ به مجری برنامه نود ثبت ۱۰ فوتی ناشی از تصادفات در مازندران ۱۹ توصیه پلیس برای پيشگيری از سرقت منزل در تعطیلات نوروزی استاندار مازندران: رتبه دوم مازندران در تردد مسافران نوروزی/تقدیر رییس جمهور از خدمات استاندار مازندران نجات مرد ۴۰ ساله ای که اقدام به خودکشی کرده بود شهروند ۸۱ ساله آملی داوطلب شرکت در انتخابات شورای شهر شد
هشدار به خانواده ها درباره مخاطرات پایان سال؛
از خانه تکانی تا خانه ترکانی
روزهای پایانی سال در خانواده های ایرانی با خانه تکانی و نو کردن همراه است. این گزارش مروری است بر همه اتفاق هایی كه دست به دست هم می دهند تا خانه تكانی روزهای آخر سال رنگ و بوی خطر بگيرند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۲۰:۲۱
ازسیل ویرانگر زیراب تنها ۹ماه گذشته‌است
راه‌سازی در جنگل با مجوز محیط زیست
شهرستان زیراب سوادکوه را پیشتر به جنگل‌های زیبا و کوه‌های بلندش می‌شناختند اما اکنون چند ماهی هست که نام این شهرستان با ساختمان ۴ طبقه‌ای گره خورده که سیل آن را به کام خود کشید و ویدئوی آن در شبکه‌های اجتماعی و تلفن‌های همراه بارها و بارها دست به دست شد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۷
تراژدی‌های تلخ که فوتبال را زیر سوال برد
از پرتاب نارنجک در آزادی تا فروریختن سقف ورزشگاه متقی ساری
پرتاب نارنجک در جریان بازی پرسپولیس با تراکتورسازی هرچند فاجعه جانی نداشت اما تبعات بین‌المللی زیادی برای فوتبال ایران به همراه دارد؛ اتفاقی که با تدبیر مناسب به راحتی جلوی آن گرفته می‌شد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۱ - ۱۹:۴۸
مسئولان مازندران و وعده های تکراری؛
مازندران استانی ملی با امکانات محلی
نامش مازندران و دیار همیشه بهشت و گردشگرپذیر، برندش ملی و بین المللی اما امکانات و زیرساخت‌هایش برای مواجهه با مسافران میلیونی، قدیمی، سنتی و اولیه است. باز نوروز از راه می‌رسد و نوای ویلا ویلا در حاشیه راهها، ورودی شهرها و روستاهای استان طنین‌انداز می‌شود و انبوه مسافران و زیرساخت‌های ضعیف و ناکافی، هم مسافران و هم بومی‌ها را از نحوه برنامه‌ریزی‌ها و کمبودها ناراضی می‌کند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۵
گزارش ویژه وارش از ورود میوه های قاچاق به استان های شمالی؛
بفرمایید سّم !
گروه اقتصادی: روزنامه وارش در شماره امروز خود به موضوع « ورود میوه های قاچاق به استان های شمالی » پرداخت و در گزارشی با عنوان « بفرمایید سّم ! » نوشت:
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۳
واکنش هنرمندان به فساد اخلاقی در سینما
موضوع فساد اخلاقی در سینما در پاییز ۹۰ و توسط فرج الله سلحشور بیان شد و مورد انتقادات فراوان قرار گرفت و ۶ ماه بعد و درهفدهم فروردین ۹۱ پرستو صالحی در نوشته ای این موضع را عیان تر ساخت.
۱۳۹۴/۱۲/۸ - ۱۷:۰۲
گزارشی از مخدرهای نوظهور؛
گوش کردنی‌ها جایگزین دودکردنی‌ها/ ظهور مخدرهای دیجیتالی
نوع تازه ای از مخدرها و محرکهای نوظهور به بازارهای جهانی رسیده که به صورت دیجیتالی تولیدو در دنیای مجازی، دست به دست می‌شود؛ مخدرهایی که از طریق امواج صوتی، همان تاثیر مخدرهای سنتی را دارند.
۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۲۳:۱۰
ساختمان سازی همچنان در بند رکود
نشانه ها چه جهتی را برای رشد اقتصادی نشان می دهند؟
نشانه های متفاوت از شرایط اقتصادی کشور طی نیمه اول امسال، پیش بینی نرخ رشد اقتصادی در ۶ ماهه دوم را دشوارتر کرده است خصوصا اینکه بانک مرکزی بنا بر ملاحظاتی که برای هیچکس معلوم نیست از اعلام نرخ رشد اقتصادی پرهیز می کند
۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۹
حکایت‌ زندگی زنان بهبودیافته از اعتیاد:
رهایی از تن‌فروشی، گدایی و کارتن‌خوابی
یک روز پای حرف‌های زنانی که مصرف مواد مخدر را کنار گذاشته‌ و به روزهای روشن پیش رو فکر می‌کنند.
۱۳۹۴/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۶