امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
آخرین اخبار : اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی‌ارشد در نیمه‌ دوم خرداد درد بی‌درمان صفحه نخست روزنامه های ۲۳ اردیبهشت مازندران انتشار اسناد ابطال انتخابات با چه هدفی صورت می گیرد؟! / تنها مرجع تصمیم گیری نهایی در مورد انتخابات هیئت مرکزی نظارت است کسب ۷۲ نشان توسط ورزشکاران مازندرانی طی ۶۸ روز سال ۹۶ هیأت اجرایی متقاعد به تایید انتخابات شورای شهر ساری نشد
از «شهرزاد» تا «کانال های تلگرام»؛
پدیده های سال ۹۴ چه کسانی بودند؟
روز پایانی سال ۹۴ بهانه ای است که دوباره سری به اتفاقات امسال بزنیم و پدیده های سال را با هم مرور کنیم.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۳
مینیاتوری از زندگی در بوم‌گردی روستایی مازندران
ضرب‌آهنگ شانه زن جاجیم‌باف، صدای زنده مرد لاک تراش، تلاش مرد روستایی برای گرفتن کره از ماست، مینیاتوری از یک زندگی ساده و بی آلایش است که با بوم‌گردی می‌توان آن را تجربه کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۴
هزینه شب عید یک خانواده چهار نفره چقدر است؟
یک خانواده چهار نفره در شب عید بدون درنظر گرفتن دیدوبازدیدهای این روزها با احتساب یک کیلو شیرینی‌ به قیمت ۱۲هزار و ۵۰۰ تومان، یک کیلو سیب به قیمت ۴ هزار و ۸۰۰ تومان، متوسط یک کیلو پرتغال به قیمت سه هزار تومان و یک کیلو موز به قیمت چهار هزارتومان ، یک کیلو نارنگی با قیمت ۲۲ هزار تومان و یک کیلو آجیل به قیمت ۴۰ هزار تومان و یک بسته کاکائو به قیمت ۱۵ هزار تومان و یک کیلو ماهی با قیمت حداقل ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان در جمع باید حداقل ۱۰۳ هزارتومان برای یک شب هزینه کنند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۳
آخر هفته در شمال چه خبر است؟
اجاره‌های ۱ تا ۳ میلیون تومانی ویلا در شمال
رونق اجاره ویلا در شهرهای شمالی به حدی رسیده که برخی از بنگاه‌داران با ایجاد یک سامانه پیامکی، نرخ اجاره را به متقاضی اعلام می‌کنند به‌طوری‌که کد ویلا را به شماره اعلام شده پیامک کرده و مدتی بعد نرخ اجاره برای مشتری فرستاده می‌شود.
۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۰۱:۰۰
عوامل موثر بر تصادفات رانندگی در عید؛
آمار مرگ و میر جاده‌ای در نوروز امسال کاهش می‌یابد؟
هرساله با نزدیک شدن به تعطیلات عید، مردم به دنبال استفاده از این فرصت برای سفر هستند، بنابراین تعطیلات عید نوروز یکی از زمان‌های پیک سفر به شمار می‌رود و در روزهای آغازین تعطیلات تقریبا بلیت تمامی انواع حمل و نقل جاده ای، هوایی و ریلی به فروش رفته است.
۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۲۱:۳۴
هشدار به خانواده ها درباره مخاطرات پایان سال؛
از خانه تکانی تا خانه ترکانی
روزهای پایانی سال در خانواده های ایرانی با خانه تکانی و نو کردن همراه است. این گزارش مروری است بر همه اتفاق هایی كه دست به دست هم می دهند تا خانه تكانی روزهای آخر سال رنگ و بوی خطر بگيرند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۲۰:۲۱
ازسیل ویرانگر زیراب تنها ۹ماه گذشته‌است
راه‌سازی در جنگل با مجوز محیط زیست
شهرستان زیراب سوادکوه را پیشتر به جنگل‌های زیبا و کوه‌های بلندش می‌شناختند اما اکنون چند ماهی هست که نام این شهرستان با ساختمان ۴ طبقه‌ای گره خورده که سیل آن را به کام خود کشید و ویدئوی آن در شبکه‌های اجتماعی و تلفن‌های همراه بارها و بارها دست به دست شد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۷
تراژدی‌های تلخ که فوتبال را زیر سوال برد
از پرتاب نارنجک در آزادی تا فروریختن سقف ورزشگاه متقی ساری
پرتاب نارنجک در جریان بازی پرسپولیس با تراکتورسازی هرچند فاجعه جانی نداشت اما تبعات بین‌المللی زیادی برای فوتبال ایران به همراه دارد؛ اتفاقی که با تدبیر مناسب به راحتی جلوی آن گرفته می‌شد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۱ - ۱۹:۴۸
مسئولان مازندران و وعده های تکراری؛
مازندران استانی ملی با امکانات محلی
نامش مازندران و دیار همیشه بهشت و گردشگرپذیر، برندش ملی و بین المللی اما امکانات و زیرساخت‌هایش برای مواجهه با مسافران میلیونی، قدیمی، سنتی و اولیه است. باز نوروز از راه می‌رسد و نوای ویلا ویلا در حاشیه راهها، ورودی شهرها و روستاهای استان طنین‌انداز می‌شود و انبوه مسافران و زیرساخت‌های ضعیف و ناکافی، هم مسافران و هم بومی‌ها را از نحوه برنامه‌ریزی‌ها و کمبودها ناراضی می‌کند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۵
گزارش ویژه وارش از ورود میوه های قاچاق به استان های شمالی؛
بفرمایید سّم !
گروه اقتصادی: روزنامه وارش در شماره امروز خود به موضوع « ورود میوه های قاچاق به استان های شمالی » پرداخت و در گزارشی با عنوان « بفرمایید سّم ! » نوشت:
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۳