امروز : پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
آخرین اخبار : علت مرگ ۷۴ درصد ایرانی ها چیست؟ مهر با باران می‌آید/وضعیت جوی نسبتاً آرام در واپسین روزهای شهریور بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم/فریدون مشیری شاعری از جنس بهار+عکس پرداخت سود سهام عدالت در مهرماه / لزوم انجام مراحل انحصار وراثت برای واریز سود دستور زنگنه برای استخدام یک "ژن خوب" + سند جزئیات کامل چک جدید صیاد + عکس
آمار تکان دهنده تلفات تصادف جاده ای در ایران:
هر هفته یک هواپیمای ایرباس در جاده های ایران سقوط می کند
تصادف واژه ای آشنا برای علت مرگ بسیاری از ایرانی هاست به گونه ای که سردار تقی مهری، رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی در نشست خبری خود از آمارهای تکان دهنده ای پرده برداشت؛ وی در این باره می گوید: آماربدست آمده در سال گذشته نشان می‌دهد ۴۲ و نیم نفر روزانه جان خود را بر اثر تصادفات از دست می‌دهند .
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۰۹:۲۴
زمزمه افزایش قیمت بنزین را باید جدی گرفت؟
افزایش مصرف بنزین در ماه پایانی تابستان با توجه به بالا رفتن تعداد مسافرت‌ها امری قابل پیش بینی بود. با این حال، افزایش ۸ درصدی میزان مصرف نسبت به مدت مشابه سال گذشته، امری است که موجب نگرانی شده است.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۰۹:۰۳
چشمِ طمع اصولگرایان به «استانداری‌های» دولت دوازدهم /دلهره برای ۳۱ صندلی مهم استانداری
چشم ها باز هم به ساختمان سیاسی میدان فاطمی دوخته شده است، همین روزهای نه چندان دور آینده باید منتظر شنیدن اسامی استانداران جدید دولت روحانی باشیم، گمانه ها می گویند تغییرات جدی در راه است و مُهر تغییر بر نام بسیاری از استانداران دولت یازدهم زده خواهد شد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۲۱:۴۰
آنچه فعالان صنعت نساجی «جنایت» می خوانند
شامگاه سه شنبه همایشی با عنوان «حمایت از تولید داخلی پوشاک و چالش های نظام توزیع» به همت اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران و انجمن صنایع پوشاک ایران در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۹:۴۷
رده بندی استان های کشور در جذب سرمایه گذار خارجی منتشر شد:
مازندران از آخر اول شد
آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از این است که استان مازندران از نظر جذب سرمایه گذاری خارجی در سال ۹۵ با یک میلیون دلار جذب سرمایه خارجی رتبه آخر را در بین استان های کشور به دست آورده است.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۶:۰۵
سن مینی بوس های گلستان از ۳۰ سال گذشت
مینی‌بوس‌های بی‌رمق و فرسوده گلستان که در طول روز بالاترین آمار تردد بین جاده‌ای را به خود اختصاص می‌دهند، بیشتر از این‌که وسیله‌ای برای جابه جایی مسافران بین شهری باشند، به دغدغه‌ای بزرگ برای آنان تبدیل شده ‌است.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۰۸:۰۴
سرنوشت کودکان پرورشگاهی؛
دخترانی که خانه بختشان سیاه است
پرورشگاه قرار بوده پناهگاهی باشد برای کودکانی که خانواده آن‌ها را نپذیرفته یا خود به پای خود از آزار نزدیکان گریخته‌اند تا در فضایی امن بزرگ شوند اما بزرگ شدن پایان تلخی زندگی همه آنها نیست.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۵:۰۵
آزادسازی اقتصادی در راه است
حذف برچسب قیمت‌ها از روی برخی کالاها نشانه کلید خوردنِ پایان اقتصاد دستوری در ایران است. این طرح احتمالا در دو سال آینده با آزادسازی قیمت حامل‌های انرژی و تک‌نرخی کردن ارز دنبال خواهد شد.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۲۲:۴۳
همه شانس های استانداری مازندران /بیست و دومین استاندار مازندران چه کسی خواهد بود؟
این روزها با استقرار دولت دوازدهم و چینش کابینه بازار گمانه زنی ها برای جابجایی استانداران و تغییرات احتمالی داغ است به حدی که این موضوع با اظهار نظر اخیر وزیر کشور در خصوص جابجایی استانداران و فرمانداران تاپایان شهریور ماه جاری شدت بیشتری به خود گرفته است .
۱۳۹۶/۶/۸ - ۲۳:۰۳
کاپیتان تیم اقتصادی کیست؟
بررسی‌های حاشیه‌ای از برگزاری بیست و هشتمین همایش بانکداری اسلامی حاکی از پررنگ بودن چهار نکته «نقش کاپیتانی در تیم اقتصادی»، «قاطعیت برخی از مسوولان اقتصادی»، «ارائه آمار تکراری» و «باید و نبایدهای سیاست‌گذاری» پررنگ بود.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۰۶:۳۴