موسسه ملل
امروز : شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۶
آخرین اخبار : بسته های سیاستی و منشور کاری استاندار مازندران رونمایی شد تقدیر مقام معظم رهبری از کارگردان فیلم «ویلایی‌ها» ثبت‎نام در آزمون استخدامی وزارت نفت آغاز شد اعلام قیمت انواع برنج در بازار مازندران ۵ کیلوگرم حشیش در ساری کشف شد اجرای ۸۰۰۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در مازندران
در گزارش جدید«مجمع جهانی اقتصاد»:
رتبه ۳ رقمی ایران در وضعیت شاخص سرمایه انسانی
در رتبه‌بندی «شاخص سرمایه انسانی ۲۰۱۷» کشورهای نروژ، فنلاند، سوئیس، آمریکا، دانمارک و آلمان به ترتیب در رده‌های اول تا ششم قرار گرفته‌اند.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۷:۳۰
روش جدید رتبه‌ بندی معلمان
مرحله نخست طرح رتبه‌بندی معلمان در نیمه ابتدای سال۹۴ با بار مالی ۱۳۰۰‌میلیاردتومانی به اجرا درآمد و طی آن حقوق فرهنگیان به‌طور میانگین تا ۴۰۰‌هزار تومان افزایش یافت.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۰۷:۳۸
گزارشی از دور باطل گردشگری:
رواج« گردشگری مزاحم» در شمال کشور
صنعت توریستم و جذب گردشگر از جمله صنایع پر سود و مدرن جهان است و هر کشور و یا منطقه ای با استفاده از قابلیت های گردشگری خود در جذب مسافران تلاش می کند و از این طریق به توسعه بومی و پایدار می رسد .
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۲۲:۲۳
به یک همسفر خانم نیازمندیم!! / پشت پرده کانال های همسفریابی +عکس های واقعی
ظهور کانال‌هایی چون همسفریاب و پایه‌ یاب اگرچه پاسخی است به نیازهای متنوع سفرهای امروزی اما سبب بروز آسیب‌های اجتماعی مختلف شده و موارد زیادی از سرقت وتجاوز دراین نوع سفرها به ثبت رسیده است.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۲۰:۲۸
سه روز پس از سیل؛
آرزوهایی که آب برد/ مردم سیل زده گیلان چشم انتظار کمک مسئولان
مردم سیل زده استان گیلان در روستاهای «تالش محله» و «دیوشَل» شهرستان لنگرود در حالی روزهایی سخت را سپری می کنند که چشم امید به کمک مسئولان این استان و تحقق وعده هایشان دوخته اند.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۰۸:۱۲
مادرانه‌های اینستاگرامی خطرناک می‌شود
از پرنسس ۲۰۰ هزارتومانی تا پری دریایی ارزان؛ دخترانی که دکور برنامه شما می‌شوند!+تصاویر
شاید برایتان عجیب به نظر برسد اما شرکت‌هایی وجود دارند که در آپشن‌هایی که برای برگزاری مراسم‌های شما دارند، از «آدمیزاد» به عنوان دکور و آکسسوار استفاده می‌کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۲:۴۲
آیا داروها زنانه و مردانه می شوند؟
زمزمه لزوم تجویز و یا حتی تولید دارو برای بیماران مبتلا به عوارض مشابه براساس جنسیت آنها از مدت ها قبل در رسانه های علمی و پزشکی شنیده می شود، اما این امر حقیقتا تا چه حد علمی و یک نیاز است؟
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۰۷:۳۱
تیر خلاص مسئولان محیط زیست بر قلب خرس پارک ملی گلستان
یک توله خرس قهوه‌ای در نزدیکی پارک ملی گلستان و در حاشیه منطقه حفاظت‌شده زاو توسط رئیس پارک ملی گلستان در دو نوبت پیاپی از ناحیه گردن و قفسه سینه هدف اصابت سرنگ بیهوشی قرار گرفت و ساعاتی بعد از پای درآمد.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۰۶:۴۱
آمار تکان دهنده تلفات تصادف جاده ای در ایران:
هر هفته یک هواپیمای ایرباس در جاده های ایران سقوط می کند
تصادف واژه ای آشنا برای علت مرگ بسیاری از ایرانی هاست به گونه ای که سردار تقی مهری، رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی در نشست خبری خود از آمارهای تکان دهنده ای پرده برداشت؛ وی در این باره می گوید: آماربدست آمده در سال گذشته نشان می‌دهد ۴۲ و نیم نفر روزانه جان خود را بر اثر تصادفات از دست می‌دهند .
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۰۹:۲۴
زمزمه افزایش قیمت بنزین را باید جدی گرفت؟
افزایش مصرف بنزین در ماه پایانی تابستان با توجه به بالا رفتن تعداد مسافرت‌ها امری قابل پیش بینی بود. با این حال، افزایش ۸ درصدی میزان مصرف نسبت به مدت مشابه سال گذشته، امری است که موجب نگرانی شده است.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۰۹:۰۳