موسسه ملل
امروز : شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۶
آخرین اخبار : بسته های سیاستی و منشور کاری استاندار مازندران رونمایی شد تقدیر مقام معظم رهبری از کارگردان فیلم «ویلایی‌ها» ثبت‎نام در آزمون استخدامی وزارت نفت آغاز شد اعلام قیمت انواع برنج در بازار مازندران ۵ کیلوگرم حشیش در ساری کشف شد اجرای ۸۰۰۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در مازندران
چشمِ طمع اصولگرایان به «استانداری‌های» دولت دوازدهم /دلهره برای ۳۱ صندلی مهم استانداری
چشم ها باز هم به ساختمان سیاسی میدان فاطمی دوخته شده است، همین روزهای نه چندان دور آینده باید منتظر شنیدن اسامی استانداران جدید دولت روحانی باشیم، گمانه ها می گویند تغییرات جدی در راه است و مُهر تغییر بر نام بسیاری از استانداران دولت یازدهم زده خواهد شد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۲۱:۴۰
آنچه فعالان صنعت نساجی «جنایت» می خوانند
شامگاه سه شنبه همایشی با عنوان «حمایت از تولید داخلی پوشاک و چالش های نظام توزیع» به همت اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران و انجمن صنایع پوشاک ایران در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۹:۴۷
رده بندی استان های کشور در جذب سرمایه گذار خارجی منتشر شد:
مازندران از آخر اول شد
آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از این است که استان مازندران از نظر جذب سرمایه گذاری خارجی در سال ۹۵ با یک میلیون دلار جذب سرمایه خارجی رتبه آخر را در بین استان های کشور به دست آورده است.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۶:۰۵
سن مینی بوس های گلستان از ۳۰ سال گذشت
مینی‌بوس‌های بی‌رمق و فرسوده گلستان که در طول روز بالاترین آمار تردد بین جاده‌ای را به خود اختصاص می‌دهند، بیشتر از این‌که وسیله‌ای برای جابه جایی مسافران بین شهری باشند، به دغدغه‌ای بزرگ برای آنان تبدیل شده ‌است.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۰۸:۰۴
سرنوشت کودکان پرورشگاهی؛
دخترانی که خانه بختشان سیاه است
پرورشگاه قرار بوده پناهگاهی باشد برای کودکانی که خانواده آن‌ها را نپذیرفته یا خود به پای خود از آزار نزدیکان گریخته‌اند تا در فضایی امن بزرگ شوند اما بزرگ شدن پایان تلخی زندگی همه آنها نیست.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۵:۰۵
آزادسازی اقتصادی در راه است
حذف برچسب قیمت‌ها از روی برخی کالاها نشانه کلید خوردنِ پایان اقتصاد دستوری در ایران است. این طرح احتمالا در دو سال آینده با آزادسازی قیمت حامل‌های انرژی و تک‌نرخی کردن ارز دنبال خواهد شد.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۲۲:۴۳
همه شانس های استانداری مازندران /بیست و دومین استاندار مازندران چه کسی خواهد بود؟
این روزها با استقرار دولت دوازدهم و چینش کابینه بازار گمانه زنی ها برای جابجایی استانداران و تغییرات احتمالی داغ است به حدی که این موضوع با اظهار نظر اخیر وزیر کشور در خصوص جابجایی استانداران و فرمانداران تاپایان شهریور ماه جاری شدت بیشتری به خود گرفته است .
۱۳۹۶/۶/۸ - ۲۳:۰۳
کاپیتان تیم اقتصادی کیست؟
بررسی‌های حاشیه‌ای از برگزاری بیست و هشتمین همایش بانکداری اسلامی حاکی از پررنگ بودن چهار نکته «نقش کاپیتانی در تیم اقتصادی»، «قاطعیت برخی از مسوولان اقتصادی»، «ارائه آمار تکراری» و «باید و نبایدهای سیاست‌گذاری» پررنگ بود.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۰۶:۳۴
چگونه سوءاستفاده از موقعیت اداری و سیاسی را مهار کنیم
نسخه عملی مقابله با رانت «ژن خوب»
در یک ماه گذشته در فضای خبری کشور خبرهای متفاوتی در حوزه تعامل مجلس و دولت بازنشر شده است. این اخبار عمدتا دو بازه زمانی قبل و بعد از رای اعتماد نمایندگان مجلس به کابینه دولت را پوشش می‌دهد. قبل از رای اعتماد عمده اخبار منتشر شده در حوزه لابی‌های بین نمایندگان و وزرای پیشنهادی برای کسب رای و بده‌بستان‌های متفاوت بین نمایندگان و وزرای پیشنهادی بود.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۰۸:۰۶
پر درآمدترین مشاغل ایران
شرایط خاص اقتصادی و رکود حاکم بر کشور، پیدا کردن شغلی با درآمد مناسب را شبیه عملیات غیرممکن کرده. نرخ بالای بیکاری یکی از معضلات اساسی اقتصادی کشور است و تازه بیش از چهار میلیون دانشجو هم به زودی به این جمع متقاضیان کار اضافه می‌شود.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۰۱:۵۸