امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
آخرین اخبار : مشارکت بانک مسکن در طرح ضربتی اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج/خبر خوش برای خانه اولی ها و زوجین متقاضی وام مسکن اقتصاد را آیا سیاستی دیگر است؟! احمدی نژاد به بیمارستان رفت/ مسئولان بیمارستان اجازه ملاقات با بقایی را ندادند +تصاویر جزییات واریز اشتباهی ۴ میلیارد تومانی/ کارمند بانک چه نقشی داشت؟ نرخ دلار پس از انتخاب کابینه دولت چقدر می شود؟ مقام مسئول: سال پایه آماری تغییر کرد
سیاهی چای بر سرنوشت «کارخانه قوام» نشست
سرنوشت کارخانه چای «نو» معروف به کارخانه «قوام» که از میراث ماندگار پدر چای کشور در لاهیجان بوده، به رنگ سیاه چای در آمده و در آستانه تخریب است.
۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۰۷:۱۹
چند میلیون خانوار ایرانی مستاجرند؟
به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی هر خانوار ایرانی برای تأمین مسکن خود به‌ طور میانگین ١٢‌میلیون تومان در‌ سال هزینه می‌کند.
۱۳۹۶/۴/۹ - ۲۰:۱۳
همزمان با فصل استفاده از دریا:
قصه تلخ بی سرو سامانی سواحل خزر
قصه ساحل خزر که زیر موج دریا همچون کودک بی کس و کاری آرمیده است داستان بزرگ شدن و پا به سن گذاشتن کودکی است که با وجود کهولت سن و بزرگ شدن هنوز او را به فرزندی قبول نکرده اند .اینجا در مازندران داستان تلخ ساحل خزر هنوز ادامه دارد.
۱۳۹۶/۴/۷ - ۱۴:۴۴
تایید بیکاری ۱۰۳ کارگر مینودشتی؛
تنها کارخانه تولید فولاد شمال شرق کشور تعطیل شد
تلاش می کنیم مشکلات آن ها را حل کنیم اما به مراجع ذیربط هم اعلام کرده ام مشکل کارخانه نورد فولاد مینودشت مشکلی نیست که بتوانیم در استان آن را حل کنیم.
۱۳۹۶/۴/۵ - ۱۸:۵۲
با عنوان خانه‌دوست كجاست دو تا دشمن تراشيدم
یکم تیر ١٣١٩ روز ملاقات اول عباس کیارستمی بود با هستی؛ هنرمندی که جهانی بی‌قاعده داشت و قواعدش در هر رفتار و بازی و اثر مختص همان کار بود؛ هنرمندی که در هر کاری از خودش فراتر می‌رفت و یافته‌ای تازه عرضه می‌کرد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۲:۱۰
سرنوشت ۹ ماه دروغ و پنهان‌کاری/هیرکان فقط ۳۵ روز زنده بود
دفتر بازرسی سازمان حفاظت محیط زیست پس از انتظاری طولانی طی گزارشی زمان مرگ هیرکان را ۳۵ روز بعد از رهاسازی اعلام کرد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۶:۴۵
«تیک آف» خلبانِ اصولگرایان برای انتخابات ۱۴۰۰
خبرها اما حکایت از این دارد که ریاست محمد باقر قالیباف بر ستاد اجرایی فرمان امام قطعی شده است .
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۰۴:۱۷
چرا هیچ کس متوجه وخامت اوضاع نیست؟!
آیا واقعا نباید نشست و برای استان مازندران که ٣ دهه پیش ٩٧ درصد اراضی کشاورزی اش با انباشت آب مواجه بود ولی حالا ٤٨ درصدش در آستانه خشکسالی قرار دارد گریست؟
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۲۳:۰۷
پایان تلخ زندگی هیرکان/ ابهام در سرنوشت وِرکان
نزدیک به ۳ سال قبل بود که ناگهان سر و کله ۲ توله پلنگ در مقابل اداره محیط‌ زیست شهرستان کردکوی واقع در غرب استان گلستان پیدا شد وفرد یا افرادی که هیچگاه هویتشان معلوم نشد این خواهر و برادر را از طریق سر راه قرار دادن وارد ماجراهایی کردند که فرجام زندگی یکی از آن ها مرگ بود.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۴:۱۱
ابتکار بماند یا برود؟
«دولت محیط زیست»، این یکی از القابی است که در رسانه‌ها و گفته‌های مسئولان درباره دولت حسن روحانی ذکر می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۰۹:۲۹