امروز : پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸
آخرین اخبار : علت مرگ ۷۴ درصد ایرانی ها چیست؟ مهر با باران می‌آید/وضعیت جوی نسبتاً آرام در واپسین روزهای شهریور بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم/فریدون مشیری شاعری از جنس بهار+عکس پرداخت سود سهام عدالت در مهرماه / لزوم انجام مراحل انحصار وراثت برای واریز سود دستور زنگنه برای استخدام یک "ژن خوب" + سند جزئیات کامل چک جدید صیاد + عکس
توسعه گرگان و مشکل تامین آب
گرگان مرکز استان گلستان باوجود قرار گرفتن در شمال ایران به سبب برخی مسائل طی سالهای اخیر با کم آبی مواجه شده، بطوری که توسعه کمی و کیفی این شهر را در شاخص های جمعیتی و اقتصادی با تهدید جدی روبرو کرده است.
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۷:۲۷
توهين علني به ظريف
«دروغگو...»؛ اعتراض توهین‌آمیز به «محمدجواد ظریف» است که دیروز هنگام دفاع وزیر از خودش، «عبدالله سامری» نماینده خرمشهر در صحن مجلس با فریاد سر داد.
۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۰۶:۵۸
مافياي سهام عدالت
مشكل در همان مافيايي است كه در بالادست سهام عدالت شكل گرفته؛ همان كه سال گذشته، محمدرضا پورابراهيمي، رئيس كميسيون اقتصادي مجلس، از آن با عنوان «مافياي سهام عدالت» ياد كرده بود.
۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۰۶:۴۲
درمانگاهی که کاخ آقا محمدخان قاجار را تهدید می‌کند
چسبیده به دیوارهای کاخ آقا محمدخان قاجار در شهر گرگان، کمتر از یک ماه است که عملیات گودبرداری و ساخت‌وساز با هدف ایجاد درمانگاه در حال انجام است، اقدامی که شکایت میراث فرهنگی استان را به دنبال داشته است.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۴:۱۱
تعلل در ثبت میراثی یک بنای تاریخی؛
ثبت«خانه شبان»خواسته مردم رشت است
بنای شبان که خاطرات زیادی از میرزاکوچک و یارانش تا آدینه های فرهنگی را در خشت خشت خود جای داده، در تهدید تخریب به سر می برد و ثبت آن در فهرست آثار میراثی مشمول زمان شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۰:۱۵
راهبردهای دولت دوازدهم برای نظام بانکی
از دیدگاه رئیس جمهور، اصلاح نظام بانکی از جمله مواردی است که باید به فوریت در دستور کار قرار گیرد و بنابراین، دولت برای این بخش برنامه‌ای مفصل تدارک دیده که دامنه آن، از اصلاح ترازنامه بانکها، افزایش سرمایه نظام بانکی، اصلاح نرخ سود بانکی تا برداشتن بار تامین مالی از دوش نظام بانکی و انتقال آن به بازار سرمایه کشیده شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۰۹:۲۷
۳ ماه از حادثه معدن آزادشهر و قربانی شدن ۴۴ کارگر گذشت
از دستور فوری وزیر خبری نیست!
بعد از انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر بازار وعده‌ها داغ بود، اما اکنون بعد از گذشت سه ماه و قربانی شدن ۴۴ نفر نه تنها گزارشی از علت حادثه منتشر نشده است، بلکه کسی هم زیر بار پرداخت دیه همه قربانیان این حادثه دلخراش نمی‌رود.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۲۲:۵۰
شب پرستاره ای که علی معلم را نداشت
هفدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ متفاوت از همیشه بود. جشنی بی‌حضور بنیانگذارش که شانزده ‌سال به پای نهال تازه کاشته‌اش نشسته بود، در آرزوی بالیدنش و اکنون که می‌بایست قد کشیدنش را در هفده‌سالگی می‌دید، نبود و این فضای جشن را تلخ کرده بود.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۰۱:۰۰
گزارشی از وضعیت بی آبی در گمیشان
«چارقلی» تشنه یک جرعه آب
حدود دوماهی است که تعدادی از روستاهای گمیشان از کم آبی رنج می برند و کار آبرسانی به این روستاها از طریق دو تانکر ۱۲ هزار لیتری و ۱۸ هزار لیتری انجام می شود.
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱۰:۳۲
نقدی بر قانون حفاظت، احیاء و مدیریت تالابهای کشور
تصویب لایحه قانونی مدیریت تالابهای کشور در اردیبهشت ماه را شاید بتوان در ظاهر یکی از عملکردهای قابل دفاع دولت یازدهم دانست اما تاریخچه این قانون و نقاط قوت و البته ضعف آن چیست؟
۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۳:۵۳