امروز : پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸
آخرین اخبار : علت مرگ ۷۴ درصد ایرانی ها چیست؟ مهر با باران می‌آید/وضعیت جوی نسبتاً آرام در واپسین روزهای شهریور بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم/فریدون مشیری شاعری از جنس بهار+عکس پرداخت سود سهام عدالت در مهرماه / لزوم انجام مراحل انحصار وراثت برای واریز سود دستور زنگنه برای استخدام یک "ژن خوب" + سند جزئیات کامل چک جدید صیاد + عکس
ماجرای کانال چنگال جنجالی چه بود؟
مدتی است که یک چنگال گوی رقابت توجه را در فضای مجازی به خودش اختصاص داده است! عکسی از این چنگال هر روز در یک کانال تلگرامی پست می‌شود. اما داستان این چنگال مشهور چیست؟
۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۲:۴۳
معوقات فرهنگیان؛ زخم کهنه آموزش و پرورش
معوقات فرهنگیان که از سالها پیش گریبانگیر وزارت آموزش و پرورش بوده، همچون زخمی کهنه هر از چندگاهی به شکل محدودیت های پرداخت اضافه کار، حق التدریس و حق الزحمه امتحانات معلمان، سر باز می کند.
۱۳۹۶/۵/۱۹ - ۰۸:۰۹
گزارش از کودک‌آزاری در ایران و جهان ؛
کودکی با طعم خشونت
بارها و بارها با واژه کودک‌آزاری برخورد کرده‌ایم، مفهومی که طیف گسترده‌ای از یک کشیده، نگاه سرزنش‌آمیز تا تجاوز و قتل کودک را دربرمی‌گیرد. کودک‌آزاری پدیده‌ای است که عمری به قدمت جوامع بشری به‌ویژه جوامع شهری دارد و دامنه آن در همه کشورهای جهان گسترده است و مربوط به یک قشر یا جامعه خاصی نیست.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۰۷:۵۳
تبلیغاتی برای خودویرانگری!
اگر به تبلیغات ماهواره توجه كنید، متوجه می‌شوید كه ظاهرا همه ایرانی‌ها چاق، لاغر، صاحب پوست‌هایی پر از لك و چین و چروك و بینی‌های بدفرم هستند یا از انواع اعتیاد به شدت رنج می‌برند.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۰۸:۳۹
وقت راستی آزمایی حسن روحانی
چند روز تا معرفی کابینه جدید دولت باقی مانده و همچنان بازار گمانه‌زنی‌ها در رابطه با وزرای احتمالی روحانی داغ است. البته اخباری که از گزینش افراد در کابینه شنیده می‌شود، به‌زعم بسیاری از حامیان آقای روحانی خبرهای خوبی نیست، چرا که مغایر با وعده‌ها، مطالبه‌ها و شاخص‌هایی است که از دولت تدبیروامید انتظار می‌رود.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۰۸:۲۹
آخرين تغييرات در دولت دوم روحاني
سر و شكل كابينه دوازدهم كم‌كم رخ نمايانده است. فردا مراسم تنفيذ و روز شنبه مراسم تحليف رييس‌جمهور قرار است در حالي برگزار شود كه به احتمال زياد روحاني در همان روز تحليف از كابينه دوازدهم رونمايي خواهد كرد؛ كابينه‌اي كه هرچند تا اينجا اصلاح‌طلبان را آنچنان راضي نكرده است اما با سكوت و حمايت عجيب اصولگرايان همراه بوده است.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۰۷:۴۵
چالش موسسات مالی و اعتباری
موسسات مالی و اعتباری و صندوق های اعطای وام که با مجوز یا بدون مجوز بانک مرکزی در کشور فعالیت می کردند طی چند سال اخیر با بحرانهای مالی روبرو شده اند که مشکلات و چالش های ناشی از آن دامنگیر سپرده گذاران ، سیاستمداران و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شده است .
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۷:۳۶
مهاجران علمی از مشکلاتشان در غربت می‌گویند
مغزهای مهاجر
ایران در ١٠ سال گذشته رتبه ششم در مهاجرت به خارج از کشور را داشته‌است
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۰۸:۱۸
گزارش میدانی از وضعیت انباشت زباله در استان مازندران
جنگل زباله
با هر قدم که به زمین فرود می‌آید، صدها مگس به آسمان می‌روند و باد داغ، بوی گندیدگی را فرو می‌کند به دماغ «محمدجان» و «رجب» و «امان‌الله» و «بیدار»؛ بوی لجن و کثافت را، بوی تپه‌های آشغالی که شیرابه از زیرش روان شده و مردار حیواناتی که دل و روده‌شان بیرون ریخته. جاده هراز در ٢٥ کیلومتری آمل، آنجاست که همه می‌دانند باید شیشه خودرو را بالا کشید و تخت گاز دور شد. یک جاده انحرافی به محل دپوی زباله «شاه زید» می‌رسد، آنجا دیگر باغ‌ها نمی‌رویند،
۱۳۹۶/۵/۸ - ۰۰:۵۰
وضعیت خلیج گرگان بحرانی است/ خطر ریزگردها در کمین نوار ساحلی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان گفت: وضعیت خلیج گرگان بحرانی است و ریزگردها و آلاینده ها دو تهدید جدی برای منطقه هستند و به اقدام فوری برای حفظ وضع موجود نیاز داریم.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۰:۴۷