موسسه ملل
امروز : شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۶
آخرین اخبار : بسته های سیاستی و منشور کاری استاندار مازندران رونمایی شد تقدیر مقام معظم رهبری از کارگردان فیلم «ویلایی‌ها» ثبت‎نام در آزمون استخدامی وزارت نفت آغاز شد اعلام قیمت انواع برنج در بازار مازندران ۵ کیلوگرم حشیش در ساری کشف شد اجرای ۸۰۰۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در مازندران
مافياي سهام عدالت
مشكل در همان مافيايي است كه در بالادست سهام عدالت شكل گرفته؛ همان كه سال گذشته، محمدرضا پورابراهيمي، رئيس كميسيون اقتصادي مجلس، از آن با عنوان «مافياي سهام عدالت» ياد كرده بود.
۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۰۶:۴۲
درمانگاهی که کاخ آقا محمدخان قاجار را تهدید می‌کند
چسبیده به دیوارهای کاخ آقا محمدخان قاجار در شهر گرگان، کمتر از یک ماه است که عملیات گودبرداری و ساخت‌وساز با هدف ایجاد درمانگاه در حال انجام است، اقدامی که شکایت میراث فرهنگی استان را به دنبال داشته است.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۴:۱۱
تعلل در ثبت میراثی یک بنای تاریخی؛
ثبت«خانه شبان»خواسته مردم رشت است
بنای شبان که خاطرات زیادی از میرزاکوچک و یارانش تا آدینه های فرهنگی را در خشت خشت خود جای داده، در تهدید تخریب به سر می برد و ثبت آن در فهرست آثار میراثی مشمول زمان شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۰:۱۵
راهبردهای دولت دوازدهم برای نظام بانکی
از دیدگاه رئیس جمهور، اصلاح نظام بانکی از جمله مواردی است که باید به فوریت در دستور کار قرار گیرد و بنابراین، دولت برای این بخش برنامه‌ای مفصل تدارک دیده که دامنه آن، از اصلاح ترازنامه بانکها، افزایش سرمایه نظام بانکی، اصلاح نرخ سود بانکی تا برداشتن بار تامین مالی از دوش نظام بانکی و انتقال آن به بازار سرمایه کشیده شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۰۹:۲۷
۳ ماه از حادثه معدن آزادشهر و قربانی شدن ۴۴ کارگر گذشت
از دستور فوری وزیر خبری نیست!
بعد از انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر بازار وعده‌ها داغ بود، اما اکنون بعد از گذشت سه ماه و قربانی شدن ۴۴ نفر نه تنها گزارشی از علت حادثه منتشر نشده است، بلکه کسی هم زیر بار پرداخت دیه همه قربانیان این حادثه دلخراش نمی‌رود.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۲۲:۵۰
شب پرستاره ای که علی معلم را نداشت
هفدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ متفاوت از همیشه بود. جشنی بی‌حضور بنیانگذارش که شانزده ‌سال به پای نهال تازه کاشته‌اش نشسته بود، در آرزوی بالیدنش و اکنون که می‌بایست قد کشیدنش را در هفده‌سالگی می‌دید، نبود و این فضای جشن را تلخ کرده بود.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۰۱:۰۰
گزارشی از وضعیت بی آبی در گمیشان
«چارقلی» تشنه یک جرعه آب
حدود دوماهی است که تعدادی از روستاهای گمیشان از کم آبی رنج می برند و کار آبرسانی به این روستاها از طریق دو تانکر ۱۲ هزار لیتری و ۱۸ هزار لیتری انجام می شود.
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱۰:۳۲
نقدی بر قانون حفاظت، احیاء و مدیریت تالابهای کشور
تصویب لایحه قانونی مدیریت تالابهای کشور در اردیبهشت ماه را شاید بتوان در ظاهر یکی از عملکردهای قابل دفاع دولت یازدهم دانست اما تاریخچه این قانون و نقاط قوت و البته ضعف آن چیست؟
۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۳:۵۳
ماجرای کانال چنگال جنجالی چه بود؟
مدتی است که یک چنگال گوی رقابت توجه را در فضای مجازی به خودش اختصاص داده است! عکسی از این چنگال هر روز در یک کانال تلگرامی پست می‌شود. اما داستان این چنگال مشهور چیست؟
۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۲:۴۳
معوقات فرهنگیان؛ زخم کهنه آموزش و پرورش
معوقات فرهنگیان که از سالها پیش گریبانگیر وزارت آموزش و پرورش بوده، همچون زخمی کهنه هر از چندگاهی به شکل محدودیت های پرداخت اضافه کار، حق التدریس و حق الزحمه امتحانات معلمان، سر باز می کند.
۱۳۹۶/۵/۱۹ - ۰۸:۰۹