امروز : پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
آخرین اخبار : علت مرگ ۷۴ درصد ایرانی ها چیست؟ مهر با باران می‌آید/وضعیت جوی نسبتاً آرام در واپسین روزهای شهریور بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم/فریدون مشیری شاعری از جنس بهار+عکس پرداخت سود سهام عدالت در مهرماه / لزوم انجام مراحل انحصار وراثت برای واریز سود دستور زنگنه برای استخدام یک "ژن خوب" + سند جزئیات کامل چک جدید صیاد + عکس
اعتبارپنج میلیون دلاری برای جنگل های هیرکانی
به اعتقاد کارشناسان و صاحب نظران جنگلداری نوین و چند منظوره در جنگل های هیرکانی شمال کشور دارای مزیت ها و معایبی است که می توان با برنامه ریزی مناسب به حفاظت و بهبود محیط زیست منطقه کمک کرد.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۴:۳۹
وضعیت آب کشور در مرحله فوق بحرانی است
با گذشت کمتر از ۱۰ روز از اعلام رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با این عنوان که بحران آب وارد مقوله امنیتی شده بنیاد آب ایرانیان متشکل از برجسته‌ترین کارشناسان آب، کشاورزی، محیط زیست، اقتصاد و علوم اجتماعی کشور در نامه‌ای به رئیس جمهوری نسبت به تشدید منازعات بر سر تقسیم آب در کشور هشدار داد.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۰۸:۴۰
من کارگزار بودم يقه زنجاني را بگيريد
روز گذشته نخستين جلسه دادگاه متهمان رديف دوم و سوم پرونده نفتي در مرحله تجديدنظر در شعبه ٢٨ دادگاه انقلاب، به رياست قاضي محمد مقيسه برگزار شد. در اين جلسه که دو متهم رديف دوم و سوم و وکلاي مدافع آنها و وکلاي شرکت ملي نفت حضور داشتند، نجفي نماينده دادستان کيفرخواست صادره براي متهم رديف دوم را قرائت کرد که بر اساس آن، اتهام متهم رديف دوم، اخلال در نظام اقتصادي، پول‌شويي و کلاهبرداري عنوان شد.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۰۷:۴۹
آیت الله به جای آیت الله ؛
هاشمی شاهرودی رییس جدید مجمع تشخیص مصلحت می شود ؟
وقتی آیت الله هاشمی رفسنجانی دارفانی را وداع گفت در میان اهل سیاست و رسانه این سوال مطرح شد که چه کسی به صندلی ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام تکیه خواهد زد ؟
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۴:۴۹
چه کسی ساحل را در بندر زنانه و مردانه کرد؟
در حالی که فرماندار ۳۰ ساله شهر و مقامات کمیته در حال نصب تابلوهای زنانه و مردانه در کرانه سی کیلومتری دریا بودند، پلاژداران، صاحبان مغازه‌ها، جوانان و گروه‌های سیاسی، با صدور اعلامیه و تشکیل میتینگ و راهپیمایی علیه این تصمیم به اعتراض برخاستند.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۰۷:۵۰
«پریدن از ارتفاع» به قصد خودکشی، دارای بیشترین فراوانی
رئیس اورژانس اجتماعی کشور گفت: در سال ۹۵ اورژانس اجتماعی موفق به جلوگیری از ۵۲۲۵ مورد خودکشی از سه طریق فعالیت خط ۱۲۳، خدمات سیار و مراکز مداخله در بحران شد.
۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۰:۵۶
پایین بودن سرانه کار مفید؛
۸۰درصد بیکاری پنهان
ساعت کار به مدت زمانی گفته می‌شود که فرد مشغول کار است و در ازای آن حقوق می‌گیرد. هرچه میزان کار مفید افزایش یابد بهره‌وری مجموعه و نیروی کار به همان نسبت بالا می‌رود.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۰۷:۳۷
سد گلورد فردا آبگیری می شود؛
شروع خوب یا آغاز دوران بد؟
مهندس ظفرنژاد ادامه می دهد:سدها تالاب‌ها و دریاچه‌های کشور را تخریب و نابود کرده‌اند و رودهای کشور را خاموش و از جغرافیای کشور پاک کرده‌اند.
۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۴:۵۸
نگاهی به وضعیت سیاسی این روزهای شیخ نور:
وقتش رسیده تا شیخ نور به جایگاه اصلی خود بازگردد؟
عبدالله ناصری فعال سیاسی اصلاح طلب خاطرنشان کرد:" با تمام این احوال هر زمان که ناطق نوری خودش خواستار معاونت اولی یا وزارت باشد، مطمئنا حسن روحانی به او چک سفید امضا خواهد داد. "
۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۰:۴۱
سیاهی چای بر سرنوشت «کارخانه قوام» نشست
سرنوشت کارخانه چای «نو» معروف به کارخانه «قوام» که از میراث ماندگار پدر چای کشور در لاهیجان بوده، به رنگ سیاه چای در آمده و در آستانه تخریب است.
۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۰۷:۱۹