امروز : چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۱
آخرین اخبار : صفحات نخست روزنامه های ورزشی۶اردیبهشت خودکشی مرد ۳۲ ساله با قرص برنج در بابل نبویان:دولت روحانی دولت تعطیلی کارخانه‌ها و قهرمان رکود است فال روزانه چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ قتل یک نوجوان در بخش امامزاده عبدالله آمل "کارنامه" و "برنامه" مهمترین معیار انتخابات شورا / چرا نباید حزبی رای بدهیم؟
چک‌هایی که ضامن بانکی شدند؛
انفجار صدور چک بی‌محل توسط کلاهبرداران/ چک برگشتی رکورد زد
بانک مرکزی اعلام کرد در ۱۰ ماهه ابتدای سال ۹۴ جمعاً ۷.۸ میلیون فقره چک به مبلغ ۹۴۰ هزار میلیارد ریال با میانگین مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال، چک برگشت خورده است.
۱۳۹۵/۳/۵ - ۲۲:۰۴
شکستن لوله انتقال نفت گاز در ساری:
نَشت نفت گاز در رودخانه تجن؟ / سکوت مسئولان و اوج گیری شایعات
براساس گزارشات دریافتی از خبرنگاران میدانی وارش نیوز بر اثر برخورد اجسام سخت که احتمالا تنه درختان قطع شده توسط سیل اخیر بوده است یکی از لوله های اصلی انتقال نفت در منطقه پائین دزا شهر ساری دچار شکستگی شده است که این مسئله موجب نشت حجم قابل توجهی از مشتقات نفتی در رودخانه تجن شد.
۱۳۹۵/۱/۳۰ - ۱۱:۰۳
چه عبارت‌هایی درباره زنان در اینترنت جستجو می‌شود؟
طراحان پوسترهایی درباره زنان، می‌گویند این تصاویر هر بیننده‌ای را شوکه می‌کنند چراکه نشان می‌دهند چه کلمات تحقیرآمیزی در اینترنت درباره زنان جستجو می‌شود.
۱۳۹۵/۱/۲۰ - ۱۸:۳۶
بنگاه عروسی در تلگرام
نام گروه خواستاگرام است. با درج نام و عکس و اطلاعات متقاضیان ازدواج و دریافت مبلغ ٢٠ تا ٤٠ هزار تومان، شرایط ازدواج آنها را فراهم می‌کنند. در شرایطی که همه نهادهای مسئول و ذی‌ربط آه از نهادشان بلند است که نرخ ازدواج پایین آمده؛ اما شرایطش را فراهم نمی‌کنند، چقدر می‌توان به رشد چنین گروه‌هایی خرده گرفت؟حضور چنین گروه‌هایی در تمامی جهان مرسوم است.
۱۳۹۵/۱/۲۰ - ۱۷:۵۴
۳.۹ میلیون خانوار شهری بدون شاغل شدند؛
افزایش قابل توجه خانوارهای فاقدشاغل
۷۲۲ هزار خانوار شهری در ۳سال اخیر شاغلان خود را از دست دادند و حالا تقریبا ۲۶ درصد خانوارهای ساکن شهرها با جمعیت ۱۳.۸ میلیون نفر بدون فرد شاغل اداره می‌شوند و منبع درآمدی آنها مشخص نیست.
۱۳۹۵/۱/۱۵ - ۲۳:۳۲
چه کسانی به اصلاح طلبان رای می دهند؟/ استان های فقیر دنبال اصلاحات رفتند
بررسی ها نشان می دهد استان های با سرانه درآمد پایین تر و سهم کمتر در تولید ناخالص داخلی، اصلاح طلب تر هستند
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۳
ونیز ایران در شمال کشور قرار دارد+ جاذبه‌های گردشکری
لنگرود یکی از شهرهای گیلان است که عبور رودخانه از تمام محلات قدیمی آن، این شهر را به ونیز شبیه کرده و شهری است که در زمان نادر شاه افشار صاحب بندر شده است.
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۸:۵۶
ستاره‌هایی که سال جدید را نمی‌بینند؛
معروف‌ترین چهره‌های درگذشته سال ۹۴
سال ۹۴ با تمام تلخ و شیرینی‌هایش به پایان رسید اما در این سال چهره‌های با دنیای مادی وداع کردند که جای‌شان در میان مردم و خانواده‌های‌شان خالی است، نفراتی که یادشان هم باعث تاثر خاطر می‌شود.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۲۶
از «شهرزاد» تا «کانال های تلگرام»؛
پدیده های سال ۹۴ چه کسانی بودند؟
روز پایانی سال ۹۴ بهانه ای است که دوباره سری به اتفاقات امسال بزنیم و پدیده های سال را با هم مرور کنیم.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۳
مینیاتوری از زندگی در بوم‌گردی روستایی مازندران
ضرب‌آهنگ شانه زن جاجیم‌باف، صدای زنده مرد لاک تراش، تلاش مرد روستایی برای گرفتن کره از ماست، مینیاتوری از یک زندگی ساده و بی آلایش است که با بوم‌گردی می‌توان آن را تجربه کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۴