امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۷
آخرین اخبار : جوابیه خونه به خونه در پاسخ به مجری برنامه نود ثبت ۱۰ فوتی ناشی از تصادفات در مازندران ۱۹ توصیه پلیس برای پيشگيری از سرقت منزل در تعطیلات نوروزی استاندار مازندران: رتبه دوم مازندران در تردد مسافران نوروزی/تقدیر رییس جمهور از خدمات استاندار مازندران نجات مرد ۴۰ ساله ای که اقدام به خودکشی کرده بود شهروند ۸۱ ساله آملی داوطلب شرکت در انتخابات شورای شهر شد
بنگاه عروسی در تلگرام
نام گروه خواستاگرام است. با درج نام و عکس و اطلاعات متقاضیان ازدواج و دریافت مبلغ ٢٠ تا ٤٠ هزار تومان، شرایط ازدواج آنها را فراهم می‌کنند. در شرایطی که همه نهادهای مسئول و ذی‌ربط آه از نهادشان بلند است که نرخ ازدواج پایین آمده؛ اما شرایطش را فراهم نمی‌کنند، چقدر می‌توان به رشد چنین گروه‌هایی خرده گرفت؟حضور چنین گروه‌هایی در تمامی جهان مرسوم است.
۱۳۹۵/۱/۲۰ - ۱۷:۵۴
۳.۹ میلیون خانوار شهری بدون شاغل شدند؛
افزایش قابل توجه خانوارهای فاقدشاغل
۷۲۲ هزار خانوار شهری در ۳سال اخیر شاغلان خود را از دست دادند و حالا تقریبا ۲۶ درصد خانوارهای ساکن شهرها با جمعیت ۱۳.۸ میلیون نفر بدون فرد شاغل اداره می‌شوند و منبع درآمدی آنها مشخص نیست.
۱۳۹۵/۱/۱۵ - ۲۳:۳۲
چه کسانی به اصلاح طلبان رای می دهند؟/ استان های فقیر دنبال اصلاحات رفتند
بررسی ها نشان می دهد استان های با سرانه درآمد پایین تر و سهم کمتر در تولید ناخالص داخلی، اصلاح طلب تر هستند
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۹:۳۳
ونیز ایران در شمال کشور قرار دارد+ جاذبه‌های گردشکری
لنگرود یکی از شهرهای گیلان است که عبور رودخانه از تمام محلات قدیمی آن، این شهر را به ونیز شبیه کرده و شهری است که در زمان نادر شاه افشار صاحب بندر شده است.
۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۸:۵۶
ستاره‌هایی که سال جدید را نمی‌بینند؛
معروف‌ترین چهره‌های درگذشته سال ۹۴
سال ۹۴ با تمام تلخ و شیرینی‌هایش به پایان رسید اما در این سال چهره‌های با دنیای مادی وداع کردند که جای‌شان در میان مردم و خانواده‌های‌شان خالی است، نفراتی که یادشان هم باعث تاثر خاطر می‌شود.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۲۶
از «شهرزاد» تا «کانال های تلگرام»؛
پدیده های سال ۹۴ چه کسانی بودند؟
روز پایانی سال ۹۴ بهانه ای است که دوباره سری به اتفاقات امسال بزنیم و پدیده های سال را با هم مرور کنیم.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۳
مینیاتوری از زندگی در بوم‌گردی روستایی مازندران
ضرب‌آهنگ شانه زن جاجیم‌باف، صدای زنده مرد لاک تراش، تلاش مرد روستایی برای گرفتن کره از ماست، مینیاتوری از یک زندگی ساده و بی آلایش است که با بوم‌گردی می‌توان آن را تجربه کرد.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۴
هزینه شب عید یک خانواده چهار نفره چقدر است؟
یک خانواده چهار نفره در شب عید بدون درنظر گرفتن دیدوبازدیدهای این روزها با احتساب یک کیلو شیرینی‌ به قیمت ۱۲هزار و ۵۰۰ تومان، یک کیلو سیب به قیمت ۴ هزار و ۸۰۰ تومان، متوسط یک کیلو پرتغال به قیمت سه هزار تومان و یک کیلو موز به قیمت چهار هزارتومان ، یک کیلو نارنگی با قیمت ۲۲ هزار تومان و یک کیلو آجیل به قیمت ۴۰ هزار تومان و یک بسته کاکائو به قیمت ۱۵ هزار تومان و یک کیلو ماهی با قیمت حداقل ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان در جمع باید حداقل ۱۰۳ هزارتومان برای یک شب هزینه کنند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۳
آخر هفته در شمال چه خبر است؟
اجاره‌های ۱ تا ۳ میلیون تومانی ویلا در شمال
رونق اجاره ویلا در شهرهای شمالی به حدی رسیده که برخی از بنگاه‌داران با ایجاد یک سامانه پیامکی، نرخ اجاره را به متقاضی اعلام می‌کنند به‌طوری‌که کد ویلا را به شماره اعلام شده پیامک کرده و مدتی بعد نرخ اجاره برای مشتری فرستاده می‌شود.
۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۰۱:۰۰
عوامل موثر بر تصادفات رانندگی در عید؛
آمار مرگ و میر جاده‌ای در نوروز امسال کاهش می‌یابد؟
هرساله با نزدیک شدن به تعطیلات عید، مردم به دنبال استفاده از این فرصت برای سفر هستند، بنابراین تعطیلات عید نوروز یکی از زمان‌های پیک سفر به شمار می‌رود و در روزهای آغازین تعطیلات تقریبا بلیت تمامی انواع حمل و نقل جاده ای، هوایی و ریلی به فروش رفته است.
۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۲۱:۳۴