موسسه ملل
امروز : شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۵
آخرین اخبار : بسته های سیاستی و منشور کاری استاندار مازندران رونمایی شد تقدیر مقام معظم رهبری از کارگردان فیلم «ویلایی‌ها» ثبت‎نام در آزمون استخدامی وزارت نفت آغاز شد اعلام قیمت انواع برنج در بازار مازندران ۵ کیلوگرم حشیش در ساری کشف شد اجرای ۸۰۰۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در مازندران
تایید بیکاری ۱۰۳ کارگر مینودشتی؛
تنها کارخانه تولید فولاد شمال شرق کشور تعطیل شد
تلاش می کنیم مشکلات آن ها را حل کنیم اما به مراجع ذیربط هم اعلام کرده ام مشکل کارخانه نورد فولاد مینودشت مشکلی نیست که بتوانیم در استان آن را حل کنیم.
۱۳۹۶/۴/۵ - ۱۸:۵۲
با عنوان خانه‌دوست كجاست دو تا دشمن تراشيدم
یکم تیر ١٣١٩ روز ملاقات اول عباس کیارستمی بود با هستی؛ هنرمندی که جهانی بی‌قاعده داشت و قواعدش در هر رفتار و بازی و اثر مختص همان کار بود؛ هنرمندی که در هر کاری از خودش فراتر می‌رفت و یافته‌ای تازه عرضه می‌کرد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۲:۱۰
سرنوشت ۹ ماه دروغ و پنهان‌کاری/هیرکان فقط ۳۵ روز زنده بود
دفتر بازرسی سازمان حفاظت محیط زیست پس از انتظاری طولانی طی گزارشی زمان مرگ هیرکان را ۳۵ روز بعد از رهاسازی اعلام کرد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۶:۴۵
«تیک آف» خلبانِ اصولگرایان برای انتخابات ۱۴۰۰
خبرها اما حکایت از این دارد که ریاست محمد باقر قالیباف بر ستاد اجرایی فرمان امام قطعی شده است .
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۰۴:۱۷
چرا هیچ کس متوجه وخامت اوضاع نیست؟!
آیا واقعا نباید نشست و برای استان مازندران که ٣ دهه پیش ٩٧ درصد اراضی کشاورزی اش با انباشت آب مواجه بود ولی حالا ٤٨ درصدش در آستانه خشکسالی قرار دارد گریست؟
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۲۳:۰۷
پایان تلخ زندگی هیرکان/ ابهام در سرنوشت وِرکان
نزدیک به ۳ سال قبل بود که ناگهان سر و کله ۲ توله پلنگ در مقابل اداره محیط‌ زیست شهرستان کردکوی واقع در غرب استان گلستان پیدا شد وفرد یا افرادی که هیچگاه هویتشان معلوم نشد این خواهر و برادر را از طریق سر راه قرار دادن وارد ماجراهایی کردند که فرجام زندگی یکی از آن ها مرگ بود.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۴:۱۱
ابتکار بماند یا برود؟
«دولت محیط زیست»، این یکی از القابی است که در رسانه‌ها و گفته‌های مسئولان درباره دولت حسن روحانی ذکر می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۰۹:۲۹
عقب ماندگی تا کی تا کجا؟
مازندران همچنان بدون منطقه آزاد /از بین همه مناطق آزاد پوچ برای مازندران
پس از گذشت سه دهه از ایجاد مناطق آزاد؛ مازندران هنوز از منطقه آزاد تجاری محروم است. این اتفاق در حالی صورت می گیرد که مناطقی از مازندران و بالاخص بندر امیرآباد به لحاظ زیر ساختی شانسی برای معرفی به عنوان منطقه آزاد تجاری را دارد .
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۰۰:۳۵
پس از گذشت ۴۳ روز:
گزارش نهایی حادثه زمستان یورت منتشرنشد
۴۳ روز از چهارشنبه سیاه معدن زمستان یورت می‌گذرد و درحالی‌که هنوز گزارش قطعی علت حادثه مشخص نشده، مسئولان از بازگشت ۶۰ معدنچی از ۲۵۰ معدنچی بیکار شده به کار خبر می‌دهند.
۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۱۴:۱۸
چله‌ سیاه
روزنامه اعتماد در گزارشی به قلم بنفشه سام‌گیس در چهلمین روز انفجار معدن زمستان یورت آزادشهر روایت تازه‌ای از روزهای تلخ کارگران این معدن منتشر کرد .
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۶:۱۶