امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۸
آخرین اخبار : پول مردم با اعدام بابک زنجانی برنمی‌گردد/ برخی وزرا در جریان تخلفات انتخاباتی احضار و ۱۴ مسئول محکوم شدند/ پرونده برادران دو مسئول ارشد اجرایی در دست رسیدگی است هنوز قشقایی را فراموش نکردیم/ بازیکنانم مراقب هستند غافلگیر نشوند مازندران برای رسیدن به جایگاه واقعی نیازمند وفاق و همدلی است قتل مرد جوان بلوط فروش در رامیان با ضربات چاقو در جنگل دلند/ دستگیری ۲ مظنون و احتمال وقوع قتل توسط دوست قدیمی زمان توقف و انتظار کشتی‌ها در بنادر کاهش یابد پرداخت تسهیلات توسعه پرورش ماهیان خاویاری در استان های شمالی
رئیس قوه قضائیه در جمع دانشجویان:
پول مردم با اعدام بابک زنجانی برنمی‌گردد/ برخی وزرا در جریان تخلفات انتخاباتی احضار و ۱۴ مسئول محکوم شدند/ پرونده برادران دو مسئول ارشد اجرایی در دست رسیدگی است
رئیس قوه قضائیه گفت: اعدام بابک زنجانی برای دستگاه قضایی کاری ندارد اما معتقدیم که این مشکل با اعدام حل نمی‌شود. زیرا باید پول مردم برگردد ضمن اینکه پشت پرده این قضایا مشخص شود که چه کسانی از بابک زنجانی حمایت کرده‌اند.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۴:۵۱
برانکو ایوانکوویچ:
هنوز قشقایی را فراموش نکردیم/ بازیکنانم مراقب هستند غافلگیر نشوند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار تیمش در رقابت های حذفی با تیم دسته اولی گفت: هنوز بازی با قشقایی را فراموش نکردیم و باید با تمام قوا به میدان برویم.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۴:۳۱
معاون استاندار مازندران:
مازندران برای رسیدن به جایگاه واقعی نیازمند وفاق و همدلی است
- معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: استان مازندران برای رسیدن به جایگاه واقعی خود نیازمند وفاق و همدلی است و باید در این بخش همه فعال شوند.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۴:۲۷
آخرین جزئیات کشف جسد در رامیان
قتل مرد جوان بلوط فروش در رامیان با ضربات چاقو در جنگل دلند/ دستگیری ۲ مظنون و احتمال وقوع قتل توسط دوست قدیمی
شامگاه گذشته پس از کشف جسد مرد جوانی در جنگل دلند شهرستان رامیان، پلیس دو مظنون را در خصوص این واقعه دستگیر کرده که تاکنون با توجه به شواهد موجود، احتمال وقوع قتل توسط دوست مقتول وجود دارد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۴:۰۸
معاون وزیر راه و شهرسازی:
زمان توقف و انتظار کشتی‌ها در بنادر کاهش یابد
بهشهر- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: توجه به استانداردها از مسائل مهم در حمل و نقل دریایی است و باید با توجه به این بخش، زمان توقف و انتظار کشتی‌ها به حداقل برسد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۴:۰۴
رئیس بنیاد مستضعفان خبرداد
پرداخت تسهیلات توسعه پرورش ماهیان خاویاری در استان های شمالی
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: پرداخت تسهیلات برای توسعه پرورش ماهیان خاویاری در شمال کشور رونقی خوبی در این حوزه ایجاد کرده است.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۲:۱۹
المپیاد فرهنگی - ورزشی دانشگاهیان مازندران آغاز شد
اولین المپیاد فرهنگی - ورزشی دانشگاهیان استان مازندران با حضور ۷۰۰ ورزشکار در ساری آغاز شد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۲:۱۳
معاون وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد
۳ چالش جدی آموزش و پرورش در مهر ۹۷/امسال ۱۰۰ هزار نیرو از آموزش و پرورش خارج می‌شود
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در مهر ۹۷ با چالش فضا، نیروی انسانی و تجهیزات مواجه هستیم، گفت: چالش فضا را با ساخت مدارس و بخش دیگر را با تغییر کاربری مدارس تأمین می‌کنیم.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۲:۰۸
نامه دکتر ابراهیمی معاون سابق استاندار مازندران به نمایندگان مازندران در مجلس پیرامون بودجه سال ۹۷ :
از افزایش بودجه مازندران دفاع کنید
ما باید بپذیریم که فرایند توسعه در مازندران با توجه این همه قابلیت، کاملاً ضعیف است، فلذا با عملیاتی شدن بودجه، بودجه عمرانی بایستی بر اساس شاخص های زیرساختی و درآمد سرانه مناطق توزیع شود.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۵:۲۵
استاندار مازندران:
دلیل ناتمام ماندن بسیاری از پروژه‌های عمرانی در مازندران ناتوانی پیمانکاران است
استاندار مازندران با اشاره به اینکه بسیاری از پروژه‌های نیمه‌کاره عمرانی در استان به دلیل ناتوانی پیمانکاران هنوز تکمیل نشده است، گفت: راه‌ های خروج از توقف پروژه‌های عمرانی در مازندران احصا و بررسی می‌شود.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۵:۱۹