امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
آخرین اخبار : جوابیه خونه به خونه در پاسخ به مجری برنامه نود ثبت ۱۰ فوتی ناشی از تصادفات در مازندران ۱۹ توصیه پلیس برای پيشگيری از سرقت منزل در تعطیلات نوروزی استاندار مازندران: رتبه دوم مازندران در تردد مسافران نوروزی/تقدیر رییس جمهور از خدمات استاندار مازندران نجات مرد ۴۰ ساله ای که اقدام به خودکشی کرده بود شهروند ۸۱ ساله آملی داوطلب شرکت در انتخابات شورای شهر شد
صفحات نخست روزنامه ورزشی
صفحات نخست روزنامه ورزشی۷ اسفند۱۳۹۵ را مشاهده کنید.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۰:۱۹
کادر فنی تکلیف عبدولی را روشن می‌کند/ اولویت با آماده‌ترین‌هاست
حضور تنها فرنگی‌کار المپیکی تیم ملی کشتی ایران برای حضور در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۷ در آبادان، همچنان با اما و اگرهای مختلفی همراه است.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۰:۰۶
پای «اکبر جوجه» هم به کمیسیون اصل ۹۰ باز شد
جمعی از رستوران‌داران کشور شکوائیه‌ای را از اداره مالکیت صنعتی به دلیل آنچه آنها انحصاری کردن یک غذای محلی (اکبر جوجه) به نام یک فرد خاص عنوان کردند را به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ارائه دادند.
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۰:۰۴
از سوی وزارت کار؛
تعطیلی ۳۰ اسفند تکذیب شد
در حالی که مصوبه‌ای از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر تعطیلی ۳۰ اسفندماه منتشر شده بود، این وزارتخانه تعطیلی این روز را تکذیب کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۵:۳۳
مدیرعامل شرکت غله منطقه ۲ اعلام کرد:
زنگ خطر گرایش مردم به مصرف آرد سفید
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: گرایش مردم مازندران به مصرف آرد سفید بیشترشده و این زنگ خطرها را به صدا درمی آورد.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۵:۲۹
صفحات نخست روزنامه های ورزشی
صفحات نخست روزنامه های ورزشی۵ اسفند ۱۳۹۵
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۱:۴۵
فال روزانه پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۵ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما زمان آماده سازی، شانس و بهسازی خواهد بود. تغییرات بزرگی پیش رویتان نیستند، اما می توانید با قدم هایی کوچک به سوی آینده ای مطمئن پیش بروید و تغییراتی که لازم است را در مسیر زندگی خود ایجاد کنید. امسال فرصت خوبی برای مطالعه و تجزیه تحلیل خواهد بود، پس قدر این موقعیت را دانسته و به سادگی از کنار آن نگذرید. با فرا رسیدن زمستان موفقیت و پیشرفت کم کم به سراغتان خواهند آمد و فرصا هایی فوق العاد
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۱:۲۱
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد آمل استعفا کرد/ ایجاد آرامش دلیل استعفای مدیر اداره
محمد محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل از سمت خود استعفا کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۰۹:۴۷
صفحات نخست روزنامه های سیاسی
صفحات نخست روزنامه های سیاسی۵ اسفند ۹۵را مشاهده می کنید.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۰۹:۳۸
مدیرکل بهزیستی مازندران:
زنگ خطر طلاق صوری/ طلاق ۱.۹ درصد در مازندران کاهش یافت
مدیرکل بهزیستی مازندران از طلاق صوری به عنوان یک زنگ خطر یاد کرد و گفت: ممکن است براثر بی توجهی آمار طلاق صوری رشد یابد.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۰۹:۱۵