امروز : پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۷
آخرین اخبار : بانک مهر اقتصاد در فهرست بانک های مجاز قرار گرفت زندگی و کار بازیگر زن نقش «قطام» در سریال امام علی (ع) +تصاویر مشمولان سهام عدالت که شبای آنها تائیدشده پیامک دریافت نمی‌کنند ۲۰۳ هکتار گندم سوخت برنامه دیدارهای مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال اعلام شد صفحه «حاج میثم مطیعی» در اینستاگرام بازگردانده شد
پست اینستاگرامی روحانی درباره روز قدس +عکس
رییس جمهور پس از شرکت در راهپیمایی روز قدس در اینستاگرام خود نوشت...
۱۳۹۶/۴/۲ - ۲۳:۴۴
در مراسم روز قدس به رییس‌جمهور توهین شد+فیلم
در حالی که مردم روزه‌دار تهران فارغ از گروه‌بندی‌های سیاسی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به خیابان‌ها آمده‌اند، فردی که بلندگو به دست داشت در مراسم خطاب به مردم می‌گوید روحانی می‌گوید و مردم پاسخ می‌دهند مرگ بر آمریکا، مجری سپس گفت: آن روحانی را نگفتم روحانیت را گفتم. کسانی که می‌گویند شعار مرگ و این حرفا باید جمع شود لباس زنانه بپوشند از مملکت بروند.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۹:۴۰
وقتی تندروها با توهین به روحانی
داستان راهپیمایی روز قدس را تغییر دادند
آنها رییس جمهور را فتنه گر و غیرانقلابی خطاب کردند. همین افراد جهانگیری و مطهری را هم ضد انقلاب و فتنه گر خواندند. به همین راحتی داستان روز قدس تغییر پیدا کرد.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۹:۱۲
روزی که مجلس به توپ بسته شد
روز دوم تیر ۱۲۸۷ساختمان مجلس شورای ملی توسط قزاقان مسلح روس با توپخانه هدف حمله قرار گرفت ساختمان مجلس به توپ بسته شد، اوج جنگ بود. این جنگ که در ساعات ظهر فروکش کرد، ۳۰۰ کشته و ۵۰۰ زخمی به جای گذاشت.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۹:۰۸
واکنش ها به اقدام ناشایست علیه رئیس‌جمهور
اقدام زشت نمی تواند وحدت ملی و حمایت قاطع از رئیس جمهوری را خدشه دار کند.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۸:۵۲
گزارش تصویری راهپیمایی روز قدس در آمل
صبح امروز همزمان با سراسر کشور اجتماع بزرگ و بی‌نظیر مراسم راهپیمایی روز قدس در آمل با حضور گسترده مردم متدین و انقلابی استان برگزار شد.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۸:۲۷
ماجرای روز قیامت در سخنرانی فرماندار قائم شهر چه بود؟+جزئیات
فرماندار قائمشهر با اشاره به تائید نتایج انتخابات این شهرستان در مراحل مختلف ، گفت : کسانی که پیش از این نتایج انتخابات این شورا را تخریب می کردند ، در روز قیامت چه خواهند کرد ؟
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۸:۲۵
مسیرهای ۶گانه راهپیمایی روز قدس در آمل اعلام شد
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمل مسیرهای ۶گانه راهپیمایی روز قدس را اعلام کرد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۲۳:۵۳
مردم نگران نباشند:
بانک مرکزی قاطعانه از بانک مهر اقتصاد حمایت می کند
دکتر فرشاد حیدری معاون نظارتی بانک مرکزی: با اطمینان عرض می کنم بانک مهر اقتصاد هیچ مشکلی ندارد فقط شایعه بوده است / بانک مهر اقتصاد از سلامت مالی برخوردار است
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۱:۰۴
خاموشی مقطعی در برخی شهر‌های مازندران
برق برخی شهر‌های مازندران امروز به صورت مقطعی قطع خواهد بود.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۰:۳۷