امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۱
آخرین اخبار : قرعه استانداری مازندران به نام نریمان افتاد جزئیات انتقال ۱۸۰۰ حساب دولتی به بانک مرکزی کمبود آب شیرین؛ چالش بزرگ تالاب میانکاله/خلیج گرگان دچار بحران نیست افشای اطلاعات مشتریان بانک ملی کانادا دستمزد میلیونی برای یک ساعت مداحی تعمدا جلوی گران شدن ارز را نمی‌گیرند!/ادعای یک روزنامه
جفت شش؛ شانس برای نریمان:
قرعه استانداری مازندران به نام نریمان افتاد
در پس همه رایزنی ها و گمانه زنی های این روزها؛ معرفی گزینه ها و شانس های استانداری مازندران و موج رسانه ای ایجاد شده برای حمایت از گزینه های سکانداری این استان سیاسی اما عاقبت جفت شش شانس استانداری مازندران به نام محسن نریمان افتاد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۳:۱۹
جزئیات انتقال ۱۸۰۰ حساب دولتی به بانک مرکزی
۶ماه پس از دستور رئیس جمهوری مبنی بر انتقال حساب شرکت های دولتی به بانک مرکزی، اکنون مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی می گوید که ۴٢٠٠ فقره حساب در این نهاد متمرکز شده است.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۸:۵۴
مدیرکل دفتر تالاب‌های ساحلی سازمان محیط زیست تاکید کرد :
کمبود آب شیرین؛ چالش بزرگ تالاب میانکاله/خلیج گرگان دچار بحران نیست
مدیرکل دفتر سواحل و تالاب‌های ساحلی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تاکید بر اینکه وضعیت خلیج گرگان و تالاب میانکاله به هیچ وجه بحرانی ارزیابی نمی‌شود، بر ضرورت مدیریت جامع حوضه آبخیز و رعایت حق‌آبه خلیج گرگان از آب شیرین بالادست تاکید کرد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۸:۴۹
افشای اطلاعات مشتریان بانک ملی کانادا
بر اساس گزارش‌های منتشر شده، احتمال می‌رود اطلاعات بیش از ۴۰۰ نفر از مشتریان بانک ملی کانادا تحت تاثیر نقص فنی در وب سایت این بانک فاش شده باشد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۸:۴۱
دستمزد میلیونی برای یک ساعت مداحی
پاسخ مدیر برنامه آقای مداح این بود: مبلغ ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ريال (براي يك شب يا بهتر براي يك ساعت) به شماره حسابي كه اعلام مي‌كنيم واريز نمائيد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۸:۳۶
یک مسوول دولتی در یک جلسه خصوصی:
تعمدا جلوی گران شدن ارز را نمی‌گیرند!/ادعای یک روزنامه
یکی از مسوولان بانک مرکزی در یک جلسه اعتراف کرده تعمدا جلوی گران شدن ارز را نمی‌گیرند!
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۶:۲۶
دریافت مجوز برای چاپ روی کالاهای داخلی و خارجی الزامی شد+سند
شرکت‌های تولیدی و بازرگانی قبل از اقدام به چاپ و تکثیر لفاف و طرح بسته‌بندی در داخل و خارج از کشور، نیازمند اخذ تأئیدیه از دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارند.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۶:۲۰
راهکار مقابله با رکود و بیکاری در جامعه
بی‌رمقی قدرت خرید مردم و بوق وکرنای کاهش تورم!
کاهش قدرت خرید مردم و افزایش سرسام‌آور هزینه‌ها باعث شده است که سفره مردم روز به روز کوچک‌تر شود و واقعیات جامعه لابه‌لای آمارها گم شود.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۶:۱۲
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
قدرت خرید مردم به اندازه سال ۹۰ هم نیست
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کاهش قدرت خرید مردم گفت: قدرت خرید کنونی مردم به اندازه سال ۹۰ هم نیست.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۶:۰۸
شبکه خبر چگونه به ترامپ پاس گل داد؟
روز گذشته پخش زنده سخنرانی رییس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل دور تازه‌ای از انتقادات علیه صدا و سیما را کلید زد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۶:۰۳