امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۹
آخرین اخبار : بیمه آبزیان راهی برای جبران خسارت دربخش آبزی پروری بانکهاهمچنان نرخ سود را دور می‌زنند/کاهش نرخ سود وام تا یکماه آتی خباز؛ نان "انتقال آب خزر به سمنان" را همچنان در تنور نگه داشته است! / آیا دولت مصالح همولایتی های رئیس جمهور را به مصالح ملی ارجح می داند؟ انتخاب ترکیب تیم مازندران برای مسابقات تنیس روی میز کشور رفسنجان میزبان قهرمان زودهنگام نیم‌فصل/دوئل مهابادی – نکونام در آخرین روز دور رفت توسط ۲ ایرانی صورت گرفت؛
بیمه آبزیان راهی برای جبران خسارت دربخش آبزی پروری
رﺋیس گروه ترویج شیلات و آبزیان شیلات مازندران گفت: بیمه آبزیان یک راهکارمناسب درجهت جبران خسارت دربخش آبزی پروری است.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۴:۳۷
بانکهاهمچنان نرخ سود را دور می‌زنند/کاهش نرخ سود وام تا یکماه آتی
اگرچه گزارش بانک مرکزی از شعب بانکی، اجرای نرخ سود مصوب را روایت می‌کند؛ اما رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید که بانکها نرخ سود را دور می‌زنند.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۴:۰۹
روحانی،محیط زیست کشور را فدای تعداد اندکی از ساکنان سمنان نکند:
خباز؛ نان "انتقال آب خزر به سمنان" را همچنان در تنور نگه داشته است! / آیا دولت مصالح همولایتی های رئیس جمهور را به مصالح ملی ارجح می داند؟
تنها نکته ای که می تواند عدم اجرای این طرح خسارت بار را با مشکل مواجه کند، فشاربرخی از پیمانکاران دولتی و خصولتی ذی نفوذ در حوزه ساخت و ساز است که برای خروج از بحران مالی و ورشکستگی، دولت را مجبور به هزینه تراشی نمایند. در این مورد همه نمایندگان شمال و به ویژه استاندار مازندران باید هوشیار باشند. مخصوصا استاندار تازه بر مسند نشسته مازندران که ادعای زیست محیطی هم دارد، تا خدای نکرده چند صباحی بیشتر نشستن بر کرسی استانداری را از ترس رئیس جمهور سمنانی، فدای مصالح مازندران نکند...
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۳:۱۷
انتخاب ترکیب تیم مازندران برای مسابقات تنیس روی میز کشور
ترکیب تیم منتخب مازندران برای مسابقات تنیس روی میز کشور مشخص شد.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۲:۳۲
رفسنجان میزبان قهرمان زودهنگام نیم‌فصل/دوئل مهابادی – نکونام در آخرین روز دور رفت
هفته پایانی دور رفت بازی های دسته یک، عصر امروز با برگزاری دو دیدار آغاز می شود. تیم نفت مسجد سلیمان که قهرمانی اش در نیم فصل مسجل شده است در رفسنجان مهمان مس این شهر است و تیم مدعی ملوان بندر انزلی در تبریز به مصاف شهرداری این شهر می رود.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۲:۲۸
توسط ۲ ایرانی صورت گرفت؛
بورسیه تحصیلی به نام «مریم میرزاخانی» در دانشگاه استنفورد
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۲:۲۳
مدیرعامل جمعیت خیریه تولد دوباره:
بیمه درمان معتادان نداریم/ شرکت های خصوصی پیش قدم شوند
مدیرعامل جمعیت خیریه تولد دوباره بر این اعتقاد است که ما در کشور اصلا بیمه درمان معتادان نداریم، آنچه به عنوان بیمه درمان معتادان از آن یاد می‌شود در واقع نوعی کمک هزینه درمانی است.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۰:۳۳
احتمال ویرانی یک شهر؛
خطر بزرگ سیارکی از بیخ گوش زمین گذشت
سیارکی عظیم از فاصله ۱۱۷۴۸۰ کیلومتری زمین رد شده و جالب آنکه ناسا یک روز پس از این رویداد، متوجه آن شد. این سیارک در صورت برخورد، شهری به بزرگی نیویورک را ویران می کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۰:۲۶
با تعادل پیام رسانی الکتریکی مغز؛
امیدوار کننده بودن یک داروی جدید در درمان اوتیسم
تست های اولیه روی یک داروی جدید به نام «NitroSynapsin »توسط محققان انستیتو تحقیقات« Scripps » در مدل موش مبتلا به اوتیسم نتایج امیدوار کننده ای نشان داده است.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۰۸:۵۴
احمدی نژاد دچار توهم شده است/رفتار وی موجب خجالت اصولگرایان است/ مرزبندی بین خود و نظام/ نظام با رأفت اسلامی به افراد فرصت می دهد
بنظر بنده احمدی نژاد دچار توهم همراهی مردم با خود، حتی در شرایط فاصله گرفتن از مقام عظمای ولایت و یا خروج از نظام ....
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۰۸:۴۵