امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۰
آخرین اخبار : آقای نریمان؛ دولت روحانی دیگر هندوانه سربسته نیست! / آیا مازندران دوباره برای روحانی لُخت می شود؟ محسنی اژه‌ای: ریشه حقوق‌های نجومی در دولت احمدی‌نژاد بود افتتاح ستاد انتخاباتی دکتر روحانی "حزب اعتدال و توسعه" با حضور مهمان ویژه ! تأیید قتل مرد ۴۰ ساله در ساری/جنازه مقتول در جاده کیاسر کشف شد فال روزانه پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ صفحات نخست روزنامه های ورزشی۶اردیبهشت
اسامی ۶ نامزد نهایی انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام شد
در لیست تأیید شده شورای نگهبان خبری از ۲ کاندیدای دیگر جمنا یعنی زاکانی و حاجی‌بابایی نیست
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۵:۴۵
همایش هم اندیشی کارشناسان مسئول امور کودکان و نوجوانان بهزیستی سراسر کشور در ساری برگزار شد
همایش هم اندیشی کارشناسان مسئول امور کودکان و نوجوانان بهزیستی سراسر کشوربا حضور دکتر محمد نفریه مدیر دفتر امورکودکان بهزیستی کشور،دکتر آرام مدیر کل بهزیستی استان مازندران ،دکتر فاطمه پورفاطمی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان ،دکتر محسن فاطمی مشاور امور کودکان بهزیستی به همراه کارشناسان ستاد بهزیستی کشور از استانهای مختلف درشهر ساری برگزار شد.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۴:۳۹
اقرار قاتل سریالی به قتل ۷ زن در رشت
قاتل سریالی که با همدستی همسر صیغه‌ای‌اش، هفت زن را در شهرستان رشت به قتل رسانده و اموالشان را سرقت کرده بود، بازداشت شد.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۰:۵۰
وزیر اطلاعات در ساری:
اجازه توطئه و به چالش‌کشیدن کشور را به‌هیچ جانور خارجی نمی‌دهیم/خنثی‌سازی ۳۰ برنامه بمب‌گذاری در کشور
وزیر اطلاعات دولت یازدهم با تأکید بر اینکه اجازه توطئه و به چالش‌کشیدن کشور را به‌هیچ جانور خارجی نمی‌دهیم، گفت: طی سال گذشته بیش از ۳۰ برنامه بمب‌گذاری توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) کشف و خنثی شده است که فقط در مورد پنج مورد به مردم اطلاع‌رسانی کردیم.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۰:۴۵
سخنگوی دولت در بابلسر اعلام کرد:
انتقاد بدون پشتوانه از دولت سیاه نمایی است/تزریق ۲۹هزار میلیارد تومان به بانک‌ها
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور انتقاد بدون پشتوانه از دولت را سیاه نمایی توصیف کرد و گفت: ۲۹ هزار میلیارد تومان برای افزایش سرمایه از سوی دولت به بانک ها تزریق شده است.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۰:۱۳
دستگیری پنج شکارچی متخلف در مازندران
به گزارش روز شنبه روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران ، از این متخلفان سه قبضه سلاح شکاری ، یک طاقه قرقاول و ۵۰ قطعه ماهی کشف و ضبط شد.
۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۰:۰۳
فال روزانه پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۳۱ فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! با آغاز سال جدید زندگیتان شما این فرصت را خواهید یافت که بسیاری از کارها و پروژه های ناتمامی که در دست انجام داشته اید را به پایان برسانید. فرصت های جدیدی برای کسب درآمد بیشتر در اختیارتان قرار خواهند گرفت که آینده اقتصادی بسیار با ثبات تری را به شما وعده می دهند، البته به شرطی این هدف محقق خواهد شد که تمام تلاشتان را بکنید و انرژی کافی را صرف آن نمایید. سرمایه گذاری در کارهایی که ریسک آمیز هستند امس
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۲:۲۰
قائم‌مقام باشگاه: سیاسی‌کاری کردند/ این فوتبال مبارک تاج، صالحی و حسن‌زاده خونه‌به‌خونه از لیگ دسته اول کنار کشید
قائم‌مقام باشگاه خونه از انصراف این باشگاه از تیمداری در فوتبال ایران خبر داد.جواد حسن زاده امیری در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه خونه به خونه گفت: قهرمانی ارزنده تیم امید خونه به خونه را به تمام بازیکنان، مربیان و خانواده‌های این عزیزان و همچنین فوتبال دوستان مازندران و بابل تبریک عرض می کنم.وی افزود: در ۵ سالی که در امر خدمت رسانی به ورزش فعالیت داشتیم، تمام تلاش خود را برای رشد و پویایی جوانان این استان و کشور و رضایت فوتبال دوستان مازندران و بابل به کار گرفتیم و قهرمانی تیم های جوانان و امید
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۱:۵۵
در دومین شورای اداری شهرستان قائم شهر مطرح شد :
التیماتوم انتخاباتی فرماندار و دادستان / توهین به نظام ، شخصیت های نظام و القاء بدبینی از وضعیت موجود در فضای مجازی جرم و با مجرم به شدت برخورد می شود
مهدی محمدی فرماندار شهرستان قائم شهر بعنوان رئیس ستاد انتخابات شهرستان گفت : با همکاری اعضای شورای تامین آمادگی برگزاری انتخاباتی سالم را داریم آراء مردم حق الناس است و ما با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات ریاست جمهوری موظف به حفظ و حراست آن هستیم . وی عنوان کرد : هر چه به زمان رای گیری انتخابات نزدیکتر می شویم عطش استفاده از امکانات دولتی بیشتر می شود مدیران دستگاههای اجرائی و سازمان ها و نهادها و هر سازمان یا شرکتی که از بودجه دولتی استفاده می کند نباید امکانات دستگاه تحت امر خود..
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۱:۵۵
صفحات نخست روزنامه های سیاسی ایران
اخبار روز سیاسی را اینجا دنبال کنید
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۱:۱۹