امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰
آخرین اخبار : ۶۵ هزار هکتار باغات زیتون در استان گلستان توسعه می‌یابد جاده های گیلان به دلیل بارش باران لغزنده است سامانه جامع انبارداری کالا در استان گلستان راه‌اندازی شد ۲۵۰ هزار هکتار مزارع زراعی استان گلستان بیمه شد ۳۵ کوهنورد مفقودشده ارتفاعات رامیان پیدا شدند میزان عیدی کارگران اعلام شد
قتل پسرعمو با داس
پسر جوان که پس از قتل پسرعمویش، جسد قربانی را در مزرعه‌ای دفن کرده بود با ردیابی‌های پلیسی دستگیرشد؛راز جنایت هنگامی فاش شد که اهالی روستا به رفتار‌ و حرکات کارگر جوان ظنین شدند و پلیس را در جریان قرار دادند.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۶
ساختمان پلاسکو کاملا فروریخت/ گروهی از آتش‌نشان‌ها زیر آوار گرفتار شدند +تصاویر
حریق گسترده پاساژ پلاسکو که از صبح امروز حدود ساعت ۸ آغاز شده بود منجر به فروریختن کامل ساختمان شد و متاسفانه هنوز آماری از افراد گرفتار در زیر آوار وجود ندارد و آمار مصدومان هر ساعت اضافه می‌شود. ...
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۶
بازگشت مدیر عامل سابق پرسپولیس در خونه به خونه
مدیرعامل سابق تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر به فوتبال بازگشت.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۹
روشهای طبیعی برای خلاص شدن از شوره سر
شامپوهای ضد شوره را کنار بگذارید و به جای آن از این روش های طبیعی استفاده کنید تا بعد از مدت کوتاهی از شر این پوسته-های سفید و مزاحم خلاص شوید. می توانید این روش هایی را که در پائین آمده به راحتی تهیه کنید و از آنها استفاده کنید.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۸
روزنامه‌های ورزشی ۳۰ دی ماه
تصاویر نیم‌صفحه روزنامه‌های ورزشی ۳۰ دی به مسائل مختلف ورزشی به ویژه فوتبال اختصاص دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۹
نارنگی پاکستانی دیگه نوبره؟!
نارنگی پاکستان ۷۰۰۰ تومانی هم وارد بازار شد
رئیس اتحادیه میوه و سبزی از واردات و عرضه غیرقانونی نارنگی پاکستانی در بازار خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۸:۱۴
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های ۳۰ دی ماه
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۸:۰۹
رئیس مرکز بهداشت ساری:
۱۰۳ مدرسه ساری مروج سلامت هستند
رئیس مرکز بهداشت شهرستان ساری گفت: از ۶۰۰ مدرسه شهرستان ۱۰۳ واحد جزو مدرسه مروج سلامت و درعین‌حال ۳۰ مدرسه ما پنج ستاره هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۸:۰۱
فال روزانه پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵
دوست عزیزی که ۳۰ دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! آیا خودتان هم احساس می کنید که تغییرات در زندگی شما از همین حالا دارند شروع می شوند؟! تولد شما آغازگر فصل جدیدی از تحولات اساسی در زندگی شما خواهد بود و تجربه های مثبتی در انتظراتان هستند که هر چند ممکن است در ابتدا چالش برانگیز باشند در نهایت نتایج قابل توجهی برایتان به همراه خواهند داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۷:۵۶
تعداد دامنه‌های ثبت شده فارسی اعلام شد
آخرین آماری که از ثبت دامنه‌های فارسی در کشور به دست آمده، حاکی از وجود بیش از ۸۰۰ هزار دامنه فارسی است که دامنه دات ir همچنان در صدر آنها قرار دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۷:۴۳