امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
آخرین اخبار : قرعه استانداری مازندران به نام نریمان افتاد جزئیات انتقال ۱۸۰۰ حساب دولتی به بانک مرکزی کمبود آب شیرین؛ چالش بزرگ تالاب میانکاله/خلیج گرگان دچار بحران نیست افشای اطلاعات مشتریان بانک ملی کانادا دستمزد میلیونی برای یک ساعت مداحی تعمدا جلوی گران شدن ارز را نمی‌گیرند!/ادعای یک روزنامه
هدیه ملی برای دولت و مردم
«دولت باید برای سامان دادن به امور مختلف، کلیه بدهی‌های خود را به عهده بگیرد (و برای پرداخت آنها اوراق قرضه منتشر کند) تا بتواند در آینده با شرایط بهتری قرض کند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۷:۲۸
هزینه یک همایش؛ ۲ میلیارد تومان؟!
قرار است دومین همایش «اقتصاد شهری» در پاییز برگزار شود؛ هدف از برگزاری این همایش «تبیین چالش‌های ویژه حوزه‌های مختلف شهری توسط نهادهای مدیریت شهری جهت ارزیابی علمی، ایجاد تحرک در محیط‌های دانشگاهی و فعال‌کردن ظرفیت‌های دانشگاهی برای نقش‌آفرینی در حوزه‌های شهری، آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و پژوهش‌های انجام‌شده در حوزه اقتصاد شهری و... اعلام شده است.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۷:۲۱
لیلا حاتمی در بین برترین بازیگران زن قرن
بازی لیلا حاتمی در فیلم «جدایی نادر از سیمین» یکی از ۲۵ بازی برتر زنان بازیگر سینمای جهان در قرن ۲۱ است.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۷:۰۴
یک رسانه عربستانی مدعی شد:
برانکو پیشنهاد پرسپولیس برای تمدید را رد کرد/ بیرانوند مصدوم است
یک رسانه عربستانی مدعی شد برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیشنهاد این باشگاه را برای تمدید قرارداد نپذیرفته و آنرا مشروط اعلام کرده است.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۶:۵۷
سیستم تشخیص چهره در بانک‌های چین
در بانک ABC چین دیگر نیازی به کارت برای برداشت پول از حساب نیست و این عملیات فقط با اسکن چهره انجام می شود.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۶:۵۵
تکرار تجربه ای آزمون شده؛
اماو اگرهای «بندر کاسپین»/احداث بندر جدید در گیلان ضرورتی ندارد
احداث بندر کاسپین با توجیه توسعه دریامحور در گیلان درحالی دنبال می شود که فعالیت بنادر شمال خزر طی چند سال اخیر کاهش قابل توجهی داشته است.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۶:۵۰
اختصاص ۱۱۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در آمل
میلیارد ریال تسهیلات دولت برای ایجاد اشتغال در شهرستان آمل پرداخت کرد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۶:۴۳
جزئیات قتل ناموسی برادر در ویلای نیمه ساخته
برادر شعبان در یک ماجرای ناموسی سناریوی قتل او را در ویلای نیمه ساخته رقم زد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۶:۳۳
نعل وارونه ترامپ
دونالد ترامپ، رییس‌جمهور‌ آمریکا بر‌خلاف سایر اعضای ۱+۵ خواهان بازگشت برجام به نقطه صفر آن شده است به این معنی که همه اعضای ۱+۵ به همراه ایران بار دیگر برای انجام مذاکرات برای برنامه هسته‌ای ایران گرد هم جمع شوند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۶:۳۰
بازی قدرت سیاسی و قدرت مالی
« امنیت مالی برای چین بخش جدانا‌پذیر‌ از امنیت ملی چین است.» در این جمله به ظاهر ساده رییس‌جمهور چین، ماجرای پیچیده‌ای پنهان است. شتاب بالای سرمایه‌گذاری چهار هلدینگ عظیم چینی در جهان و رشد سریع آنها تنها یک اقدام مالی ساده نیست.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۶:۲۶