موسسه ملل
امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰
آخرین اخبار : یک جسد سوخته در کردکوی کشف شد چه فیلم‌هایی به سینماهای کشور آمدند؟ صدور کیفرخواست برای ۱۶ متهم پرونده فیش‌های نجومی/ رسیدگی قاطع قوه قضاییه تا بازگرداندن حقوق‌های غیرحق/ احکام نجومی بگیران به زودی صادر می‌شود نخستین نشست هم اندیشی استاندار مازندران با رسانه‌ها اعزام سه مازندرانی به لیگ جهانی از سرمربی‌مان شاکی هستیم که در تمرینات شرکت نمی‌کند
مدیرکل اوقاف مازندران:
۱۷۵ پروژه عمرانی در بقاع متبرکه مازندران اجرا می‌شود
ابراهیم حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با تاکید بر اجرای امینانه نیات واقفان، گفت: امسال ۱۷۵ پروژه عمرانی در بقاع متبرکه مازندران اجرا می‌شود.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۳:۲۰
دلواپسی کشاورزان از نرخ جدید خرید گندم/ واردات‌چی‌ها به خاطر سود بیشتر به دولت فشار می‌آورند
گندم‌کاران به دلیل تاخیر در وصول مطالباتشان و همچنین عدم اعلام نرخ جدید خرید تضمینی، دلواپس آینده خودکفایی گندم در کشور هستند.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۱:۱۲
مشاهده سوابق بیمه بدون شماره بیمه
بیمه شدگان بدون داشتن کد بیمه می‌توانند جزییات سوابق بیمه‌ای خود را مشاهده کنند.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۰:۳۶
صفحه نخست روزنامه‌های ۲۵ آبان
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۰:۲۶
دستمزد نجومی دلال ها در فوتبال ایران چقدر است؟
دلال های نقل و انتقالاتی فوتبال که به صورت غیر قانونی کار می کنند درآمد های نجومی و غیر قابل باوری دارند.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۰:۱۹
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران:
۱۱ قرارداد احداث نیروگاه برق مقیاس کوچک در مازندران منعقد شد
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از انعقاد ۱۱ قرارداد ساخت نیروگاه برق با مقیاس کوچک در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۰:۱۱
فرمانده سپاه کربلای مازندران:
سپاه مازندران در بازسازی مناطق زلزله‌زده مشارکت می‌کند
فرمانده سپاه کربلای مازندران با تاکید بر تقویت حس نوعدوستی در جامعه، گفت: سپاه مازندران در بازسازی مناطق زلزله زده غرب مازندران مشارکت می‌کند
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۰۹:۵۱
فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۲۵ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فردی مشتاق، وفادار، جذاب، باهوش و علاقمند به طبیعت هستید. شما حافظه ای قوی دارید و قدرت درک بسیار بالایی نیز دارید. با این توانایی هایی که شما دارید می توانید در رهبری و مدیریت بسیار موفق باشید، اما باید دست از رفتارهای همراه با لجبازی بردارید و دست از دمدمی مزاجی بردارید. امسال هزینه های زندگی بالاتر رفته اند و شما نخواهید توانست به اندازه ای که انتظار دارید پس انداز داشته باشید. کم بودن رشد میزان
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۰۹:۴۳
گزارش نوسانات تراز سطح آب دریای خزر در سال ۲۰۱۷ میلادی
دریای خزر به فرایند پسروی که از سال ۱۹۹۵ میلادی آغاز کرده تاکنون ادامه داده است و صرفاً طی سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ میزان سرعت کاهش سطح تراز آب دریا طی سال تقلیل یافته است.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۵:۴۴
سکه گران شد/گذر دلار از قمیت ۴۱۰۰ تومان
ارزش طلا در بازارهای جهانی نسبت به روز گذشته افزایش یافت و این در حالی است که برای دلارآمریکا در روز جاری ۴ هزار و ۱۰۲ تومان اعلام شده است.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۵:۳۱