mashin
امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۲
آخرین اخبار : مانع نبود ثروت‌ را تقسیم می‌کردم روزنامه های مازندران ۳۰ مردادماه ۹۶ فناوری ساخت سیستم های استخراج فوق بحرانی در گیلان بومی سازی شد اعطای بیش از ۱۶ هزار فقره تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه قرار گرفتن ۳۷ میلیون ایرانی در معرض تنش آبی جری لوییس کمدین مطرح سینما درگذشت
فیلم اعتراف حمید صفت
⁣حمید صفت گفت : طلاق پدر و مادرم شکنجه روحی بزرگی برایم بود، تا آنجا که می شد همیشه از این ماجرا اذیت می شدم و ...
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۲۲:۲۸
خواننده رپ ناپدری اش را کشت +عکس
این پسر جوان ۲۴ ساله به نام حمید رضا امیری صفت معروف به حمید صفت که خواننده رپ کشورمان هم است، ساعاتی بعد خود را به کلانتری ۱۴۵ معرفی کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۲۲:۰۱
پرداخت ۲۰۰ هزار فقره وام ازدواج ظرف ۲۴ روز
مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی اعلام کرد: بالغ بر ۲۰۰ هزار فقره وام ازدواج توسط ۱۱ بانک عامل، ظرف مدت ۲۴ روز از اجرای طرح ضربتی بانک مرکزی به متقاضیان پرداخت شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۴:۳۴
حتی یک خسته نباشید هم به من نگفتند / شاید هرگز به فوتبال برنگردم
کاپیتان محبوب تیم سپیدرود رشت روز جمعه در حالتی غریبانه کفش‌ها را آویخت و در روزی که رشت اولین پیروزی لیگ برتری سپیدرود را جشن گرفته بود، کمتر کسی در این هیاهو حواسش به اشک‌های مردی بود که فصل گذشته با گل‌های متعددش برای این تیم در لیگ یک، اصلی ترین نقش را در صعود سپیدرود به لیگ برتر داشت و حالا چهار گوشه زمین را بوسیده و برای همیشه کفش ها را آویزان می‌کند.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۳:۵۸
پرداخت سپرده‌های موسسه آرمان از کی آغاز می‌شود؟
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حل مشکل مردم در خصوص موسسه آرمان گفت: به دنبال آن هستیم تا اصل و سود سپرده مردم به آن‌ها پرداخت شود .
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۳:۴۷
دو برابر شدن تسهیلات اشتغال های خرد و خانگی
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان از دو برابر شدن تسهیلات اشتغال های خرد و خانگی خبر داد و بیان کرد: در سال جاری بیش از ۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خرد و خانگی به استان کرمان ابلاغ شده است که به کمک بانک ها و دستگاه های اجرای مرتبط با مشاغل خانگی نیاز داریم تا همه این تسهیلات را جذب کنیم.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۳:۴۴
بیش از ۹۰ درصد پهنه سرزمینی ایران در معرض خطر زلزله قرار دارد
بیش از ۹۰ درصد از پهنه سرزمینی ایران، در معرض خطر زلزله با قدرت متوسط و بالا قرار دارند و حتی می‌توان گفت که تا حدود ۹۷ درصد از پهنه سرزمینی ما چنین وضعیتی دارند.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۳:۳۳
تفاسیر خطا از تورم
مسوولیت اصلی تورم بر دوش چه نهادی است؟ در جهان مسوولیت آن برعهده بانک مرکزی است. طبیعتا در ایران نیز چنین باید باشد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۳:۲۰
شاخص های سنجش شعب بانک ها چیست؟
در هر سازمان و موسسه ای باید ابزارهائی برای سنجش کارائی و اثر بخشی آن سازمان در نظر گرفته شود حال سئوال این است معیار سنجش شعب در بانکها چیست و چه باید باشد؟
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۳:۰۸
چرا بانک مرکزی نباید درگیر ضمانت سپرده‌ها شود؟
انبساط پایه پولی جهت بازپرداخت سپرده‌های مشتریان بانک‌های دارای مشکل به معنی ایجاد بحران تورمی جهت مقابله با بحران بانکی است.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۲:۱۷