امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹
آخرین اخبار : ۶۵ هزار هکتار باغات زیتون در استان گلستان توسعه می‌یابد جاده های گیلان به دلیل بارش باران لغزنده است سامانه جامع انبارداری کالا در استان گلستان راه‌اندازی شد ۲۵۰ هزار هکتار مزارع زراعی استان گلستان بیمه شد ۳۵ کوهنورد مفقودشده ارتفاعات رامیان پیدا شدند میزان عیدی کارگران اعلام شد
مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان:
۶۰ درصد معلمان دوره ابتدایی استان گلستان شرایط علمی لازم را ندارند
مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: متاسفانه بیش از ۶۰ درصد معلمان دوره ابتدایی استان گلستان شرایط علمی لازم را ندارند و با این وضع ما چه انتظاری می‌توانیم از دانش‌آموزان داشته باشیم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۲
طرح استراحت؛ نجات جنگل یا تیر خلاص؟!
جنگل‌های مازندران اوضاع خوبی ندارند، افزایش جمعیت، وجود بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ واحد آبادی و ۶ میلیون واحد دامی در دل جنگل، اجرای طرح‌های عمرانی و زیربنایی، برداشت‌های غیرمجاز و قاچاق چوب، آتش‌سوزی زباله، استفاده بی‌رویه از آفت‌کش‌ها، بیماری‌های جدیدالظهور، احتمال بیوتروریسم، کمبود نیروی انسانی و عدم تخصیص اعتبار کافی در ادارات و سازمان‌هایی که وظیفه ذاتی و رسالت اصلی آنها حفاظت و صیانت از این ثروت عظیم ملی است دست به دست هم داده و زنگ‌های خطر را برای جنگل‌های شمال به صدا در آورده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۴
غفلت و بی خبری تا کی؟
در فرهنگ علوم سیاسی هم به کثرت گرایی اشاره شده و هم به چندگرایی سیاسی یا پلورالیسم. بنده ضمن اینکه نقدهایی به این مفاهیم در حوزه سیاست متعالیه دارم، اما برخی از آنها را قابل نظریه پردازی می دانم. اینکه به علایق افراد باید در حوزه های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی توجه شود و یا اینکه به سلایق مختلف سیاسی در فعالیت های حزبی و اجتماعی باید توجه کرد، امری پذیرفته شده و پسندیده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۷
تست هوش برای شورای چهارم شهر ساری
طنز تست هوش برای شورای چهارم ساری و گروه موسوم به عملگرایان درباره پادگان سابق ارتش توسط جبهه مردمی مرکز استان طراحی شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۰
متخصص تغذیه:
جوانه گندم بخورید، سرما نخورید
متخصص تغذیه راهکارهای پیشگیری و مقابله با آنفلوآنزا از طریق مصرف مواد غذایی مناسب تشریح کرد و گفت: استفاده از جوانه گندم، کاهو و مرکبات در وعده‌هایی غذایی سبب افزایش مقاومت بدن می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۰
مدیرکل ثبت احوال گلستان خبر داد
درخواست ۴۹۰ هزار کارت ملی هوشمند در گلستان
مدیرکل ثبت احوال استان گلستان از درخواست ۴۹۰ هزار کارت ملی هوشمند در گلستان خبر داد و گفت: ۷۰ درصد از درخواست‎های مردم گلستانی در راستای صدور کارت ملی هوشمند محقق شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۴
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بابلسر:
سیزده فقره سرقت در بابلسر کشف شد / دستگیری یک سارق و یک مالخر
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بابلسر از کشف سیزده فقره سرقت و دستگیری یک سارق و یک مالخر در این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۵
معاون آموزش و پرورش استان مازندران:
۸۰ درصد فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی و حرفه‌ای جذب بازار کار می‌شوند
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر ارتقای فعالیت‌های حرفه‌ای و کارآفرینی در مدارس گفت: ۸۰درصد فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی و حرفه‌ای جذب بازار کار می‌شوند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۹
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران:
توقیف ۲۵ هزار دستگاه موتور سیکلت متخلف در مازندران
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران از توقیف ۲۵ هزار دستگاه موتورسیکلت متخلف در سال جاری خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۴
رئیس اداره ارشاد ساری:
حضور ۳۰ کشور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب ساری قطعی شد
رئیس اداره ارشاد ساری با اشاره به تدارک برنامه‌های ویژه فرهنگی برای دهه فجر امسال گفت: حضور ۳۰ کشور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب ساری قطعی شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۴