امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۴
آخرین اخبار : رشته حقوق محیط زیست در دانشگاه ها تدریس شود تعطیلی ۳۰ اسفند تکذیب شد زنگ خطر گرایش مردم به مصرف آرد سفید صفحات نخست روزنامه های ورزشی فال روزانه پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد آمل استعفا کرد/ ایجاد آرامش دلیل استعفای مدیر اداره
به دلیل قانع نشدن از اظهارات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
امام جمعه تنکابن جلسه شورای اداری استان را ترک کرد/ اعتراض امام جمعه تنکابن به برگزاری کنسرت‌های مختلط در غرب استان مازندران بود
امام جمعه تنکابن در انتقاد نسبت به برگزاری کنسرت‌های مختلط در غرب استان مازندران جلسه شورای اداری مازندران در نوشهر را که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده بود را ترک کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۱
ماساژ بهترین روش برای بهبودی معلولان است
مدیرکل دفتر امور توانبخشی مراقبتی سازمان بهزیستی استان مازندران، گفت: نگاه این سازمان ارتقای توانمندی کارشناسان برای آموزش بیشتر در جامعه است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۶:۵۲
دکتر حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
رمز پیروزی همه جانبه ما وحدت کلمه و اطاعت از رهبری است
مردم خداجوی شهرستان نکا با وجود سرمای هوای و در زیر بارش رحمت الهی با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر علاوه بر نمایش غرور ملی، مهر تائیدی بر نظام اسلامی زدند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۶:۵۰
وزیر دفاع در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در رشت:
ایران از هیچ کوششی برای افزایش توان دفاعی خود فروگذار نمی کند
وزیردفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن رشت گفت: ایران هیچ گاه به سمت تولید، استفاده و نگهداری از سلاح های کشتارجمعی نمی رود اما در سایر زمینه ها با تمام قوا برای افزایش توان دفاعی خود تلاش می کند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۶:۴۹
معاون رئیس جمهور در راهپیمایی مردم گرگان:
ایران با ثبات ترین اقتصاد منطقه را دارد
رئیس سازمان برنامه و بودجه در راهپیمایی مردم گلستان گفت: سایت های جهانی اعلام کردند اقتصاد جمهوری اسلامی ایران، با ثبات ترین اقتصاد در منطقه است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۶:۴۵
معاون وزیر ارشاد: انقلاب اسلامی حاصل خون های به ناحق ریخته شده در طول تاریخ است
معاون پارلمانی و امور استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : انقلاب اسلامی حاصل خون های به ناحق ریخته شده در طول تاریخ است و امروز به الگویی برای جهانیان مبدل گشته است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۶:۴۰
حماسه حضور میلیونها ایرانی رقم خورد
پاسداشت ۳۸سال عزت و اقتدار/وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ساری: کوبیدن بر طبل تفرقه خیانت است
مردم شهرها و روستاهای استان های شمالی کشور نیز همگام با مردمان دیگر نقاط کشورمان صبح دیروز در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گسترده شان در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن با حضور ملی خود حماسه وحدت خلق کردند و صدای وحدت ، اتحاد و دفاع از انقلاب اسلامی در شهرها و روستاهای مازندران طنین انداز شد. این حماسه در حالی به نمایش درآمد که در بیشتر شهرهای شمال شاهد سرمای هوای و بارش رحمت الهی بودیم.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۶:۳۱
۴ زلزله شهر پل سفید مازندران را لرزاند
صبح امروز چهار زمین لرزه شهر پل سفید در استان مازندران رخ داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۸
على اصغر يوسف نژاد نايب رئيس فراكسيون ورزش مجلس:
انتقاد از جذب بازیکنان خارجی با قراردادهای میلیاردی
نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس اعتقاد دارد مشکلاتی مانند محرومیت باشگاه‌ها از پنجره‌ نقل و انتقالات زمستانی و بدهی به بازیکنان خارجی نتیجه سوء مدیریت در فوتبال است که به جایگاه بین المللی ورزش کشورمان آسیب می زند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۵
فال روزانه چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۲۰ بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما سالی سرشار از غافلگیری های پشت سر هم خواهد بود، پس خودتان را برای هر چیزی آماده کنید. همچنین فرصتی برای یافتن شناخت بیشتر نسبت به خودتان برای شما فراهم خواهد شد و یاد خواهید گرفت نگاهی جدی تر و عمیق تر به مسائل مختلف داشته باشید و بر اساس ظاهر مسائل در مورد آنها قضاوت نکنید. با بیشتر شدن سنتان، شما دارید به داشتن دوستی ها و روابطی که استحکا بیشتری دارند تمایل پیدا می کنید و این موضوع ثبات
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۹