امروز : پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۵
آخرین اخبار : سفر رئیس قوه قضائیه به مازندران موسسه اعتباری کاسپین: تاکنون ۸۵۶ میلیارد تومان به ۴۰۳ هزار نفر پرداخت کردیم/ پرداخت میانگین ۲ میلیون تومان به هر سپرده‌گذار اجرای ۲۵۰۰ میلیارد تومان پروژه در مناطق محروم کشور انتظار سپرده‌گذاران الزهرا به سر آمد/آغاز فرآیند پرداخت به سپرده‌گذاران تعاونی الزهرا (س) خرید تضمینی گندم از مرز ۸۰۰۰ میلیارد تومان گذشت/ پرداخت ۶۲ درصدی مطالبات اختصاص ۱۷ هزار میلیارد تومان برای تامین سرمایه در گردش واحدهای صنعتی
«حسین فریدون» برادر رئیس جمهور آزاد شد+جزئیات
با ارائه وثیقه تعیین شده به دادسرا، حسین فریدون آزاد شد.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۲۲:۲۳
دستاوردهاي دولت و عملکردهاي متناقض
عمر دولت يازدهم رو به پايان است و با رأي قاطعي که دکتر روحاني در ٢٩ ارديبهشت از مردم گرفت، با پشتوانه مردمي بيشتري مي‌تواند دولت دوازدهم را تشکيل دهد.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۲۲:۰۵
گزارش نهایی بررسی صحت انتخابات شوراها هفته آینده اعلام می‌شود
سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، از اعلام نتیجه نهایی بررسی صحت انتخابات شوراها حداکثر تا هفته آینده خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۲۱:۵۸
دستگیری کلاهبرداری میلیاردی در مازندران
فریبکار حرفه ای پس از جلب اعتماد طعمه هایش دست به کلاهبرداری میلیاردی در شمال کشور زد.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۲۱:۴۹
چه کسانی بیشتر گرمازده می‌شوند؟
یک پزشک عمومی با اشاره به فصل گرما و بروز موارد گرمازدگی، آگاهی از راه‌های پیشگیری و مقابله با گرمازدگی بویژه برای گروه‌های در معرض خطر را حائز اهمیت دانست.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۲۱:۴۴
قتل فجیع سرباز در پادگان آبیک + جزئیات
یک سرباز وظیفه پادگان آمادگاه آبیک عصر امروز - دوشنبه - هم خدمتی های خود را به رگبار بست.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۲۱:۳۹
عکس جدید قاتل آتنا اصلانی در کلانتری
رئیس پلیس استان اردبیل جزئیات دستگیری قاتل سابقه داری که آتنا دختربچه ۶ ساله پارس آبادی را به قتل رسانده بود، تشریح کرد.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۲۱:۲۸
افزایش ۳ برابری مستمری مددجویان بهزیستی مازندران
مدیر کل بهزیستی مازندران با بیان اینکه ۵۰ هزار معلول در استان از خدمات بهزیستی بهره مندند ، گفت: در راستای اجرای قانون بودجه سال جاری مستمری خانواده های تحت پوشش این سازمان به ۳ برابر افزایش یافته است .
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۲۱:۲۱
خواص شگفت انگیز خاکشیر
براساس تحقیقات انجمن طب سنتی ایران، خاکشیر در درمان بسیاری از بیماری‌ها از جمله رفع لک و جوش، دفع سنگ کلیه، رفع بدبویی دهان، افزایش وزن و ضد اسهال موثر است.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۲۱:۱۶
دمای هوا امروز به ۴۰ درجه می رسد /تغییر ساعت کاری ادارات
اداره کل مدیریت بحران استانداری مازندران ساعات کاری روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته را به خاطر پیش بینی افزایش دمای تغییر داده است .
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۹:۳۰