موسسه ملل
امروز : پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
آخرین اخبار : امکان ارزیابی شخصیت افراد بر اساس صندلی منتخبشان در پرواز! پیش بینی هوای گرم امروز اول آذر در مازندران اختصاص ۵۶۵ میلیارد تومان برای امداد رسانی به زلزله زدگان فال روزانه چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ و ما رمیت اذ رمیت ولکن الله رمی به بشریت خدمتی بزرگ کردید ماندگاری نیروی کار چندسال است؟/خروج زودهنگام۴میلیون نفرازشغل اصلی
سرویس : اقتصاد زمان :   ۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۳:۲۸ شناسه خبر : ۳۹۸۴۶
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران :
برف برق ۳۵۰ روستا را قطع کرده بود / برق ۲۰۰ هزار مشترک دچار قطعی شده بود مهندس شهابی با اشاره به اینکه مازندران یک‌میلیون و ۲۶۰ هزار مشترک برق دارد، اظهار کرد: بارش برف و برودت هوا سبب شد تا ۱۵ درصد مشترکان شامل ۲۰۰ هزار مشترک از ۳۵۰ روستا در مرحله نخست دچار قطعی برق شوند .

وارش نیوز: مهندس قاسم شهابی از برقدار شدن روستاهای مازندران که به‌دلیل بارش برف قطع شده بود، خبر داد .
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اظهار اینکه برف موجب قطع برق 350 روستای مازندران شده بود اعلام کرد: آخرین روستا هم روز گذشته برقدار شد.

وی با اشاره به اینکه مازندران یک‌میلیون و 260 هزار مشترک برق دارد، اظهار کرد: بارش برف و برودت هوا سبب شد تا 15 درصد مشترکان شامل 200 هزار مشترک از 350 روستا در مرحله نخست دچار قطعی برق شوند .

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران افزود: ساعات نخست امدادرسانی ، برق 8 هزار مشترک وصل شد .

مهندس شهابی با بیان اینکه با تلاش شبانه‌روزی مأموران شرکت توزیع برق مازندران آخرین مشترکان برق که دچار قطعی برق شده بودند در ساعات پایانی جمعه پنجم آذر ماه جاری برقدار شدند، اضافه کرد: میزان خسارت بحران برف آذر ماه امسال به توزیع برق مازندران در محاسبات اولیه 2.5 میلیارد تومان برآورد شده است .

وی با اعلام اینکه 10 درصد از شبکه‌های فشار ضعیف به کابل خودنگهدار تبدیل شده است، گفت: 10 درصد دیگر هم امسال و سال آینده که شامل یک‌هزار کیلومتر می‌شود به کابل خودنگهدار تبدیل می‌شوند .

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران  به حضور معاون هماهنگی توزیع توانیر در بازدید از مناطق خسارت‌دیده ناشی از بحران برف در مازندران اشاره کرد و یادآور شد: محمدرضا حقی‌فام در این سفر رهنمودهای لازم در خصوص پایداری بیشتر شبکه‌های برق در حالت عادی به ویژه در حالت بحرانی را ارائه نمودند.

وی یادآور شد : در برق رسانی به مناطق شهری و روستایی شهرستان آمل که کانون اصلی بارش برف و سرمای شدید بود 100 اکیپ اجرایی فنی و عملیاتی با 250 نیروی انسانی فعال و لوازم و تجهیزات کامل از اولین ساعات روز حادثه  به صورت شبانه روزی و ایثارگرانه  کار امداد رسانی برق در حوزه توزیع برق مازندران را انجام می دادند بودند و شامگاه روز گذشته تمام مناطق شهری و روستایی برقدار شدند .

بحران برف روزهای گذشته در مازندران موجب قطعی گاز و برق در مناطق مختلف استان شد و در شهرستان های سوادکوه ، بابل و آمل دو روز تداوم داشت .


 

 

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

آخرین اخبار
بیشتر