امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۷
آخرین اخبار : پول مردم با اعدام بابک زنجانی برنمی‌گردد/ برخی وزرا در جریان تخلفات انتخاباتی احضار و ۱۴ مسئول محکوم شدند/ پرونده برادران دو مسئول ارشد اجرایی در دست رسیدگی است هنوز قشقایی را فراموش نکردیم/ بازیکنانم مراقب هستند غافلگیر نشوند مازندران برای رسیدن به جایگاه واقعی نیازمند وفاق و همدلی است قتل مرد جوان بلوط فروش در رامیان با ضربات چاقو در جنگل دلند/ دستگیری ۲ مظنون و احتمال وقوع قتل توسط دوست قدیمی زمان توقف و انتظار کشتی‌ها در بنادر کاهش یابد پرداخت تسهیلات توسعه پرورش ماهیان خاویاری در استان های شمالی
سرویس : سیاست زمان :   ۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۷:۱۰ شناسه خبر : ۴۰۱۷۰
دکتر ادیانی نماینده قائمشهر، جویبار ، سوادکوه وسیمرغ در مجلس:
از برجام برای مردم فرج حاصل نشد، مراقب باشیم فلج نشوند وی افزود: امروز نیز با تورقی در مطبوعات و پایگاه‌های مجازی پی می‌بریم که برخی در داخل دلواپس از دست رفتن آبروی آمریکا هستند نه دلواپس هزینه‌هایی که ملت ایران داده است.

وارش نیوز: نایب‌رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: امروز با تورقی در مطبوعات و سایت‌ها پی می‌بریم که برخی در داخل، دلواپس از دست رفتن آبروی آمریکا هستند نه دلواپس هزینه‌هایی که ملت ایران داده است.

دکتر سید علی ادیانی نماینده قائمشهر، جویبار ، سوادکوه وسیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تمدید تحریم‌های داماتو علیه ایران در دو مجلس نمایندگان و سنای آمریکا گفت: اینگونه تصمیمات بدون اثرگذاری بر منافع ملی ما نخواهد بود.

وی مصوبه کنگره آمریکا را در تضاد با برجام عنوان کرد و افزود: این اقدام آمریکا نقض صریح و مغایر با توافق انجام شده در برجام است و از طرفی این اقدام مغایر با سیاست‌های ابلاغی و شرایط و قیوداتی است که مقام معظم رهبری برای اجرای برجام فرموده‌اند.

ادیانی تمدید تحریم‌های داماتو را مغایر با مصوبه شورای امنیت عالی نیز برشمرد و گفت: همچنین این مصوبه مجلسِین آمریکا در تضاد با مصوبه مجلس نهم نیز است.
وی با تأکید بر اینکه ریل‌گذاری آمریکایی‌ها در برجام در تقابل با منافع ملی ماست، خاطرنشان کرد: در صورتی که اوباما این مصوبه را امضا کند برجام نقض شده و به سرانجام نرسیده است.

* فرج برای مردم حاصل نشد، مراقب باشیم فلج نشوند

نایب‌رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: قرار بود از پس برجام در زندگی مردم، فرجی حاصل شود اما ظاهراً مراقب باشیم که فلج نشوند.

* بیش از این هزینه دادن در چارچوب مصالح عمومی نیست

وی با تصریح بر اینکه بیش از این هزینه دادن در چارچوب مصالح عمومی نیست اضافه کرد: کاری که با عجله انجام شد و البته با انگیزه‌های خیرخواهانه از سوی طرف ایرانی نیز صورت گرفت اما باید توجه داشت که به این گرگی که طرف ماست نمی‌شود اعتماد کرد.
ادیانی با یادآوری اینکه بارها و بارها برای ملت ثابت شده است که رابطه ایران و آمریکا رابطه گرگ و میش است،‌گفت: متأسفانه در داخل با کسانی مواجه هستیم که به عمق شیطنت آمریکا پی نبرده‌اند و در طول این چهار دهه انقلاب از ناحیه برخی کسانی که دل به آمریکا بسته‌اند ضربه خورده‌ایم.
وی افزود: امروز نیز با تورقی در مطبوعات و پایگاه‌های مجازی پی می‌بریم که برخی در داخل دلواپس از دست رفتن آبروی آمریکا هستند نه دلواپس هزینه‌هایی که ملت ایران داده است.
نایب‌رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجا که «عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد» اگر ما میلیاردها دلار هزینه می‌کردیم که برخی افراد معدود و محدود در داخل کشور را قانع کنیم که آمریکا خصلت درندگی دارد و سبوعیت گرگ را دارد موفق نمی‌شدیم.
وی ادامه داد: هر کسی امروز در مملکت با کمترین عرق ملی و حداقل آشنایی با ادبیات حقوقی می‌فهمد که آمریکا شیطان است و خصلت ذاتی شیطان، شرارت است.
نماینده قائمشهر، جویبار ، سوادکوه وسیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر باراک اوباما با امضای تمدید تحریم‌ها تن به این ننگ تاریخی برای آمریکا بدهد، تشت رسوایی آمریکا را از پشت‌بام بر زمین می‌اندازد و همه مردم دنیا می‌فهمند که آمریکا خیر هیچ کشوری را نمی‌خواهد و نیز دولت،‌ مجلس و هیأت نظارت بر برجام باید در چارچوب قوانین موضوعه برجام را «کان‌لم‌یکن» تلقی کند و در قالب منافع ملی، غنی‌سازی و سایر فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای را از سر بگیرد.

 

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

آخرین اخبار
بیشتر