امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۸
آخرین اخبار : پول مردم با اعدام بابک زنجانی برنمی‌گردد/ برخی وزرا در جریان تخلفات انتخاباتی احضار و ۱۴ مسئول محکوم شدند/ پرونده برادران دو مسئول ارشد اجرایی در دست رسیدگی است هنوز قشقایی را فراموش نکردیم/ بازیکنانم مراقب هستند غافلگیر نشوند مازندران برای رسیدن به جایگاه واقعی نیازمند وفاق و همدلی است قتل مرد جوان بلوط فروش در رامیان با ضربات چاقو در جنگل دلند/ دستگیری ۲ مظنون و احتمال وقوع قتل توسط دوست قدیمی زمان توقف و انتظار کشتی‌ها در بنادر کاهش یابد پرداخت تسهیلات توسعه پرورش ماهیان خاویاری در استان های شمالی
سرویس : سیاست زمان :   ۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۲۲:۵۶ شناسه خبر : ۴۰۱۸۰
نجفی نماینده بابل در مجلس :
درک دستاوردهای برجام با در نظر گرفتن شرایط پیش از آن ممکن است نجفی در خصوص لغو برخی از کنسرت ها و بیانیه ها در کشور هم بیان کرد : وقتی که برای یک همایش یا مراسمی مجوز قانونی صادر می شود هیچ دلیلی برای عدم برگزاری آن قابل پذیرش نیست و همه باید تابع قانون و در چهارچوب قانون حرکت کنند.

وارش نیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : درک دستاوردهای برجام با در نظر گرفتن شرایط کشور پیش از مذاکرات و امضای آن ممکن است .
 
علی نجفی روز سه شنبه در جمع دانشجویان علوم پزشکی بابل به مناسبت 16 آذر روز دانشجو ، در پاسخ به پرسش یک دانشجو در باره دستاوردهای برجام ، افزود : بهتر است همه ما به خصوص دانشجویان به خاطر اینکه به دستاورد برجام پی ببریم در مقطعی که مذاکرات خود را در خصوص برجام آغاز کرده ایم ، بشناسیم که کشور در چه وضعیتی بود.

وی با تاکید بر این که نگاه به برجام باید جامع و متوازن باشد ، ادامه داد : باید به صورت واقع بینانه در خصوص برجام نظر داد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت : باید برای خود بررسی کنیم که اگر برجام اتفاق نمی افتاد ، همچنان سایه شوم تحریم ، تهدید و جنگ کشور را تهدید می کرد و این پرسش را مطرح کنیم که اگر این توافق بزرگ حاصل نمی شد چه اتفاقاتی رخ می داد.

وی افزود : هر چند کشور ما برای تمام گزینه ها آمادگی کامل داشت ، اما باید بپذیریم که برجام دستاوردهای مثبتی برای کشور داشته است.

** دانشگاه امن بهتر از دانشگاه امنیتی

نجفی دانشجویان و جوانان را بهترین مدافعان منافع و امنیت ملی دانست و اظهار داشت : همه باید به این باور برسیم که دانشگاه امن نه امنیتی ، بسیار برای کشور موثرتر خواهد بود.

وی افزود : دانشجویان و جوانان ما که زمینه های عزت و اقتدار این کشور را فراهم کرده اند ، باید با کمال آرامش به فعالیت های علمی و آموزشی خود بپردازند و از نگاه تنگ نظرانه به این دانشجویان باید پرهیز شود.

او ادامه داد : کسانی قدر دانشجویان در کشور را می دانند که شناخت کاملی از جوانان دیگر کشورها داشته باشند و در بین آنان زندگی کرده باشند ، آن زمان متوجه می شوند که جوانان ما شخصیت هایی هستند که باید برای آنان احترام قائل بود.

نماینده مردم بابل در مجلس گفت : آن چیزی که امروز با وجود تبلیغات سوء کشورهای متخاصم نسبت به ایران باید به آن افتخار کنیم حضور 60 درصدی دانشجویان دختر در ایران است که این نشان می دهد جامعه ما به یک بلوغ کامل رسیده است و جنسیت نمی تواند برای یک شخص محدودیتی بیاورد.

وی افزود : به طور قطع مسئولین دانشگاهها باید به این باور برسند که دانشجویان باید نظرات خود را مطرح کنند و با اعلام عقیده یک دانشجو مشکلی برای کشور به وجود نمی آید و دانشجویان ما هم می دانند که باید در دایره اخلاق ، قانون و امنیت ملی دغدغه ها و نظرات خود را بیان کنند.

** لغو مراسم دارای مجوز قانونی قابل پذیرش نیست

نجفی در خصوص لغو برخی از کنسرت ها و بیانیه ها در کشور هم بیان کرد : وقتی که برای یک همایش یا مراسمی مجوز قانونی صادر می شود هیچ دلیلی برای عدم برگزاری آن قابل پذیرش نیست و همه باید تابع قانون و در چهارچوب قانون حرکت کنند.

دانشگاه علوم پزشکی بابل مستقل از دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حدود سه هزار دانشجو و 281 عضو هیات علمی ، دارای 6 دانشکده شامل پزشکی ، پیراپزشکی ،توانبخشی ، پرستاری و مامایی آمل و پرستاری و مامایی رامسر و گروه پرستاری و مامایی بابل است و هفت بیمارستان آموزشی - درمانی را زیر پوشش دارد.

 

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

آخرین اخبار
بیشتر