موسسه ملل
امروز : یکشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۳
آخرین اخبار : تغییر وضعیت جلسات سه قوه درباره موسسات مالی و اعتباری/ مشکلات موسسه کاسپین تقریبا رو به اتمام است شکوه مهربانی مازندرانی‌ها در کمک به زلزله زدگان ۲۳۱ بهره بردار کشاورزی نوشهری تسهیلات سرمازدگی دریافت کردند. طرح پایش وضعیت واحدهای مسکونی روستایی در مازندران اجرا می‌شود صفحه نخست روزنامه‌های بیست‌وهفتم آبان ماه فال روزانه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
سرویس : اقتصاد زمان :   ۱۳۹۵/۹/۱۹ - ۱۰:۱۹ شناسه خبر : ۴۰۲۶۹
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد:
استقرار شعبه تجدیدنظر قاچاق کالا و ارز سه استان مازندران، گلستان ، گیلان در مازندران مهدی عباسی خاطر نشان کرد: من بعد کلیه آراء بدوی قاچاق کالا وارز این سه استان که مورد اعتراض محکوم علیه قرار بگیرد در شعبه ویژه تجدیدنظر قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی مازندران رسیدگی می شود

وارش نیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از استقرار شعبه ویژه تجدیدنظر در تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد و گفت : تاکنون پرونده های که در مرحله بدوی رسیدگی و رای مقتضی صادر می گردید پس از اعتراض محکوم علیه جهت رسیدگی به اعتراض محکوم علیه به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال ودر شعبه ویژه رسیدگی و منجر به صدور رای می شد.

وی افزود: با توجه باینکه ارسال پرونده ها به سازمان مشکلات و معضلات و بار مالی را پی داشته لذا با موافقت معاون وزیر دادگستری و ریاست عالی سازمان شعبه ویژه تجدیدنظر قاچاق کالا و ارز سه استان گلستان ، گیلان و مازندران به مرکزیت تعزیرات حکومتی مازندران در اداره کل تعزیرات حکومتی با حضور یک قاضی و دو مستشار تشکیل و مستقر گردید.

به گزارش روابط عمومی تعزیرات حکومتی مازندران، مهدی عباسی خاطر نشان کرد: من بعد کلیه آراء بدوی قاچاق کالا وارز این سه استان که مورد اعتراض محکوم علیه قرار بگیرد در شعبه ویژه تجدیدنظر قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی مازندران رسیدگی می شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران تصریح کرد: مدت زمان رسیدگی به پرونده های در کمتر از یک ماه بوده و که در این شعبه تجدیدنظر منجر به صدور رای می گردد. این مقام ارشد تعزیرات حکومتی مازندران هم چنین  افزود: در مدت 8 ماه امسال 860 فقره پرونده قاچاق به شعب تعزیرات حکومتی ارسال که از این تعداد 822 فقره مختومه و متخلفین به مبلغ 11 میلیارد و 758 میلیون و 183 هزار و 570 ریال جزای نقدی و ضبط کالای مکشوفه محکوم گردیدند.

عباسی در خصوص تعداداین پرونده هاو بیشترین و کمترین انها گفت : سیگار با 108 فقره ، چوب 99 فقره ، لوازم آرایشی 85 فقره ، آدامس 47 فقره ،طلا 35 فقره ،  پوشاک 32 فقره ، نوشیدنی 29 فقره ، موتورسیکلت 21 فقره ، درخت 17  فقره و دیگر پرونده های در مراحل بعدی قرار دارند.

 

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

آخرین اخبار
بیشتر