mashin
امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲
آخرین اخبار : مصرف روزانه ۳ درصد گاز و ۱،۶ درصد سوخت مایع کشور در گلستان شرایط شکستن طلسم ورود طلای سیاه به بورس فراهم شد نرخ سود روزشمار کوتاه مدت ۱۰درصد شد پوشش ۱۵درصدی بیمه اجتماعی کشاورزان و عشایر در مازندران پرداخت تسهیلات یک میلیارد یورویی بانک روسی برای برقی سازی راه آهن شمال ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی –کاربردی مرکز بهشهر آغاز شد
سرویس : اقتصاد زمان :   ۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۲۳:۴۲ شناسه خبر : ۴۰۸۶۱

قطع گاز مشترکان غیرخانگی بابل از فردا رئیس اداره گاز بابل گفت : گاز مشترکان غیر خانگی به خاطر جلوگیری از افت فشار گاز مشترکان خانگی ، قطع خواهد شد.

وارش نیوز: ستاد بحران شهرستان بابل از قطعی گاز مشترکان غیرخانگی این شهرستان از روز چهارشنبه (فردا) خبر داد و از متصدیان نانوایی های خواست تا سوخت جایگزین دریافت کنند.

رئیس اداره گاز بابل در این نشست گفت : گاز مشترکان غیر خانگی به خاطر جلوگیری از افت فشار گاز مشترکان خانگی ، قطع خواهد شد.

حشمت الله باوفا افزود : شهرستان بابل در مسیر انتهایی خط لوله گاز قرار داد و هر گونه افزایش مصرف و کاهش فشار گاز این شهرستان را تحت تاثیر قرار می دهد.
پیش از این هم اوایل آذر ماه در پی سرمای کم سابقه زیر 17 درجه گاز مشترکان خانگی بابل و آمل به خاطر قرار گرفتن در انتهای مسیر گازرسانی قطع شده بود.

باوفا گفت : چنانچه مصرف همچنان افزایش یابد و برای جایگزینی اضافه مصرف چاره اندیشی نشود باید از فردا گاز غیر خانگی اعم از صنایع کشاورزی، صنایع تولیدی، ورزشی و حتی ساندویچی ها و مطب پزشکان هم قطع شود.

وی از تمامی خبازان بابل خواست تا نسبت به دوگانه سوز کردن نانوایی های خود در اسرع وقت اقدام کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بابل هم در این نشست گفت: نانوایی ها برای دریافت سوخت جایگزین سریع اقدام کنند.

خیرالله وحدانی افزود : تاکنون متاسفانه تنها از 700 نانوایی موجود در شهرستان بابل تنها 40 نانوایی اقدام به تهیه سوخت دوم از طریق این شرکت کردند.
وی ادامه داد : شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بابل حتی در روزهای تعطیل باز است و نانوایی ها برای دریافت سوخت جاگزین باید اقدام کنند تا بعد از قطعی گاز در پخت نان دچار چالش نشویم.

وحدانی گفت : با توجه به قطع گاز جایگاههای سی ان جی ، 30 درصد مصرف بنزین در شهرستان بابل افزایش می یابد و از این نظر هیچ مشکلی نیست و بنزین به اندازه کافی در استان موجود است.

وی افزود : هم اکنون یکهزار کپسول 50 کیلویی در استان مازندران در حال توزیع است که این کپسول ها با سیلندرهای مخصوص در اختیار نانوایی ها قرار می گیرد تا بتوانند از طریق آن گاز نانوایی را تامین کنند.

رئیس نمایندگی غله بابل هم در این جلسه گفت: در ابتدای ماه گذشته تنها 60 نانوایی در بابل دوگانه سوز بود ولی هم اکنون این تعداد به 200 مورد افزایش یافته است.
هادی امیری افزود : با سیلندرهای مخصوص و کپسول گاز این تعداد به 450 نانوایی دو گانه سوز افزایش یافته است و همچنین 19 هزار لیتر گازوئیل نیز تاکنون بین نانوایی ها توزیع شده است که درصدد هستیم به سرعت نانوایی های دیگر را دوگانه سوز کنیم.

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار بابل هم گفت: با توجه به بحران پیش رو تمامی ادارات خدمات رسان حتی روزهای تعطیل باید با تمامی نیروهایشان در محل کارشان حضور یابند و نسبت به خدمت رسانی به مردم تلاش کنند و این رویه تا زمانیکه شرایط عادی نشود ادامه دارد.

جعفر آقاجان نتاج افزود : هیچ مدیر دستگاه خدمت رسان و نیروهایش که در دستگاههای خدمت رسان حضور یابند حق رفتن به مرخصی را نخواهند داشت تا در روند خدمت رسانی به مردم خللی ایجاد نشود.

شهرستان 520 هزار نفری بابل 174 هزار مشترک گاز خانگی دارد .

 

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

آخرین اخبار
بیشتر