موسسه ملل
امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
آخرین اخبار : پیش بینی هوای گرم امروز اول آذر در مازندران اختصاص ۵۶۵ میلیارد تومان برای امداد رسانی به زلزله زدگان فال روزانه چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ و ما رمیت اذ رمیت ولکن الله رمی به بشریت خدمتی بزرگ کردید ماندگاری نیروی کار چندسال است؟/خروج زودهنگام۴میلیون نفرازشغل اصلی رهبر معظم انقلاب از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه بازدید کردند
سرویس : اقتصاد زمان :   ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۷:۴۵ شناسه خبر : ۴۱۰۲۶
دکتر ادیانی نماینده قائمشهر ، سوادکوه ، جویبار و سیمرغ در مجلس:
با مدیریت مناسب مصرف، مشکلی در تامین گاز کشور نخواهیم داشت دکتر ادیانی با تاکید بر اینکه هم اکنون کشور تولید به اندازه کافی گاز دارد ، ادامه داد : در شرایط فعلی و با قطع گاز از سوی شرکت ترکمنی ، به وجود نیامدن مشکلی در تامین سوخت استان های شمالی کشور مشروط بر استفاده عقلانی و اسلامی از گاز توسط مردم است .

وارش نیوز: عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از مدیریت مناسب و صحیح گاز به عنوان راهکار اصلی برای مساله قطعی گاز توسط شرکت ترکمنی نام برد و گفت: مردم کشورمان ایفاگران نقش اصلی برای خروج از این مساله هستند .

دکتر سید علی ادیانی افزود : ایران به عنوان کشور اول تولید کننده گاز و دومین کشور در تولید نفت جهان است و از بابت تهیه این انرژی ها رتبه دار است .
وی با تاکید بر اینکه هم اکنون کشور تولید به اندازه کافی گاز دارد ، ادامه داد : در شرایط فعلی و با قطع گاز از سوی شرکت ترکمنی ، به وجود نیامدن مشکلی در تامین سوخت استان های شمالی کشور مشروط بر استفاده عقلانی و اسلامی از گاز توسط مردم است .

به گفته نماینده مردم قائمشهر ، سوادکوه ، جویبار ، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی موفقیت در عملی شدن تمهیدات مسئولان وزارت نفت و شرکت ملی گاز برای مقابله با مساله قطعی گاز ترکمنستان منوط به همکاری و تلاش مردم در مصرف انرژی است .

وی مصرف بهینه و به اندازه انرژی را یک قاعده اسلامی و انسانی دانست و ادامه داد : کشورهای بیگانه پیگیر منافع خود هیچگاه به فکر کشور و مردم ما نیستند .
ادیانی اضافه کرد : در شرایط فعلی و برای حفظ منافع ملی ایجاب می کند که مصرف درست گاز را مبنای کار قرار بدهیم .

وی با اشاره به اینکه مازندران خط مستقل انتقال گاز ندارد ، افزود : با اتمام خط انتقال گاز از دامغان به نکا ، این مشکل رفع می شود .
این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت : تاکنون لوله گذاری 100 کیلومتر از این مسیر انجام شد و با رفع موانع زیست محیطی و تملک اراضی در 70 کیلومتر از مسیر باقی مانده ، وقفه ایجاد شده در راه اجرای این طرح برطرف می شود .

وی افزود : وزارت نفت و شرکت ملی گاز وعده داده اند که این طرح تا ابتدای فصل سرد سال آینده تکمیل شود و لازم است مسئولان مازندران نیز برای تحقق آن همکاری و مساعدت لازم را با این وزارتخانه و شرکت گاز داشته باشند .

 

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

آخرین اخبار
بیشتر