امروز : پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۸
آخرین اخبار : زمان پرداخت سود سهام عدالت بانک مرکزی قاطعانه از بانک مهر اقتصاد حمایت می کند پرداخت حقوق کارکنان دغدغه شهرداری آمل است زلزله در کیاسر مازندران خاموشی مقطعی در برخی شهر‌های مازندران تصویر زیرخاکی مجری زن دهه شصت
سرویس : سیاست زمان :   ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۴۸ شناسه خبر : ۴۱۰۸۱

علی مطهری خطاب به دکتر ادیانی نماینده قائمشهردر مجلس: به گمانم شما از مرگ من بیزاری ! طبق آیین نامه داخلی مجلس زمانی که نائب رئیس اول در صحن علنی حضور دارد نباید اداره جلسه به نائب رئیس دوم واگذار شود که در همین راستا نیز علی ادیانی نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی تذکری داد که علی مطهری در پاسخ به وی گفت: به گمانم شما از مرگ من بیزاری و با خود بنده مشکل داری.

وارش نیوز: نائب رئیس دوم مجلس گفت: به قول شهید مطهری استفاده از القاب و عناوین دلها را از هم دور می‌کند، این دکتر بازی‌ها را در مجلس کنار بگذاریم.

در جلسه علنی صبح امروز هنگامی که حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در پارلمان قصد مخالف با یک پیشنهاد را داشت و می‌خواست وقت خود را در اختیار مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز ونایب رئیس اول مجلس بگذارد گفت: وقت بنده  را در اختیار  دکتر پزشکیان نائب رئیس اول قرار بدهید.

علی مطهری که ریاست جلسه را برعهده داشت گفت: به قول شهید مطهری این القاب و عناوین دلها را از هم دور می‌کند، این دکتر بازی‌ها را در مجلس کنار بگذاریم و از اسامی استفاده کنیم.

طبق آیین نامه داخلی مجلس زمانی که نائب رئیس اول در صحن علنی حضور دارد نباید اداره جلسه به نائب رئیس دوم واگذار شود که در همین راستا نیز علی ادیانی نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی تذکری داد که علی مطهری در پاسخ به وی گفت: به گمانم شما از مرگ من بیزاری و با خود بنده مشکل داری.
همچنین پس از تذکرات نمایندگان مسعود پزشکیان برای اینکه از نظر آیین نامه‌ای اداره جلسه از سوی علی مطهری با مشکل مواجه نشود جلسه علنی پارلمان را ترک کرد.

علی مطهری نائب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده‌ای درباره اینکه در جریان بررسی لایحه برنامه ششم افراد غیر مسئول با نمایندگان لابی می کنند، گفت: با فضای سبزی که در مجلس ایجاد شده، صحن پارلمان شبیه پارک لاله شده است.

وی ادامه داد: در برخی مواقع در داخل و بیرون صحن علنی تشخیص افراد مسئول و غیر مسئول قدری سخت است.

 

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

آخرین اخبار
بیشتر