موسسه ملل
امروز : پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
آخرین اخبار : امکان ارزیابی شخصیت افراد بر اساس صندلی منتخبشان در پرواز! پیش بینی هوای گرم امروز اول آذر در مازندران اختصاص ۵۶۵ میلیارد تومان برای امداد رسانی به زلزله زدگان فال روزانه چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ و ما رمیت اذ رمیت ولکن الله رمی به بشریت خدمتی بزرگ کردید ماندگاری نیروی کار چندسال است؟/خروج زودهنگام۴میلیون نفرازشغل اصلی
سرویس : سیاست زمان :   ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۱۳ شناسه خبر : ۴۱۱۵۸

روزی که احمدی نژاد سکوت را بشکند احمدی نژاد دیر یا زود، به همه ی این دروغ ها پاسخ خواهد داد، آن هایی که این روزها و این سال ها ساکت بودند یا حتا با دروغ پردازان همراهی کردند، در آن روز حق ندارند و نمی توانند معلم اخلاق شوند!

وارش نیوز: چند روز از ادعای آقای کواکبیان در خصوص دکتر احمدی نژاد گذشت و هیچ شخص و هیچ مقامِ مسوولی، دقیقا هیچ کسی، هیچ واکنشی نشان نداد؛
هیچ کدام از اصلاح طلبان که ادعای اخلاق و قانون مداری و حقوق شهروندی شان گوش فلک را کَر کرده است، از آقای کواکبیان نخواست سند و مدرکِ ادعای خود که اثبات کند با دستِ خط آقای احمدی نژاد به امیر منصور آریا وام داده باشند را ارایه کند!

هیچ کدام از اصولگرایان که ادعای دین داری و خداترسی و انصاف و ایمان دارند، از مدعی نپرسیدند که سندِ ادعای شما درباره ی کسی که هشت سال رییس جمهور این کشور بود، چیست و چرا ارایه نمی کنی؟!

چند روز از ادعای کواکبیان گذشت و هیچ مقام مسوولی از او نخواست آن چه را در برنامه ی زنده ی تلویزیون ادعا کرده است را ثابت کند!
هیچ روزنامه ای، هیچ رسانه ای به پاسِ اخلاق و ادب و قانون و حقوق انسانی، از کواکبیان مدرک نطلبید!

سال هاست هر کسی هر چه دلش می خواهد، دقیقا هر چه دلش می خواهد، درباره ی احمدی نژاد می گوید و هیچ شخصی نمی پرسد و نمی خواهد مدرک و سند ادعا ارایه شود!

جالب این است که به محض آن که محمود احمدی نژاد بخواهد پس از سال ها به این ادعاها و تهمت ها پاسخ دهد، ناگهان همه معلم اخلاق می شوند، ناگهان چپ و راست حمله می کنند که وا اخلاقا، وا قانونا، وا حقوق شهروندیا! کافی ست احمدی نژاد کوچک ترین پاسخی بدهد، هر دو جناح متحد می شوند که آقا چرا فضای کشور را مغشوش می کنی!

اتفاقی که سال هشتاد و هشت افتاد دقیقا همین بود؛ چهار سال علیه رییس جمهور حرف زدند و دروغ بافتند و او یک شب و ظرف چند دقیقه پاسخ داد و درست همان هایی که در آن چهار سال در سکوت مطلق بودند یا با تهمت زنی ها همراهی کردند، به ناگاه معلم اخلاق شدند!

احمدی نژاد دیر یا زود، به همه ی این دروغ ها پاسخ خواهد داد، آن هایی که این روزها و این سال ها ساکت بودند یا حتا با دروغ پردازان همراهی کردند، در آن روز حق ندارند و نمی توانند معلم اخلاق شوند!

 

 

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

آخرین اخبار
بیشتر