امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
آخرین اخبار : بانکهاهمچنان نرخ سود را دور می‌زنند/کاهش نرخ سود وام تا یکماه آتی خباز؛ نان "انتقال آب خزر به سمنان" را همچنان در تنور نگه داشته است! / آیا دولت مصالح همولایتی های رئیس جمهور را به مصالح ملی ارجح می داند؟ انتخاب ترکیب تیم مازندران برای مسابقات تنیس روی میز کشور رفسنجان میزبان قهرمان زودهنگام نیم‌فصل/دوئل مهابادی – نکونام در آخرین روز دور رفت توسط ۲ ایرانی صورت گرفت؛ بیمه درمان معتادان نداریم/ شرکت های خصوصی پیش قدم شوند
سرویس : اجتماعی زمان :   ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۰ شناسه خبر : ۴۱۳۱۰
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران:
وضعیت اورژانسی پزشکان خانواده / لطفا به این پزشکان رسیدگی کنید! عدم پایبندی سازمان های بیمه گر به پرداخت منظم و به موقع مطالبات موجب عدم پرداخت به موقع حق الزحمه پزشکان شده و در روزهای پایانی سال موجبات مشکلات عدیده معیشتی و مالی برای پزشکان تمام وقت که تنها راه امرار معاش آنان از همین پرداخت ها می باشد ،گردیده است.

وارش نیوز: عدم پایبندی سازمان های بیمه گر به پرداخت منظم و به موقع مطالبات موجب عدم پرداخت به موقع حق الزحمه پزشکان شده و در روزهای پایانی سال موجبات مشکلات عدیده معیشتی و مالی برای پزشکان تمام وقت که تنها راه امرار معاش آنان از همین پرداخت ها می باشد ،گردیده است.

دكتر قاسم جان بابايي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در نشستي كه با حضور جمعي از پزشكان مراكز مجري پزشك خانواده برگزار شد ، ضمن تقدير از پزشكان مجري طرح پزشك خانواده و اظهار تاسف از مشكلات پيش آمده بابت عدم پرداخت به موقع مطالبات ، از عملكرد سازمان هاي بيمه گر درنحوه پرداخت مطالبات بيمه اي انتقاد كرد و افزود : پرداخت به موقع حقوق و مزايا ازعوامل بسيار تاثير گذار در افزايش رضايتمندي و كارايي پزشكان طرح پزشك خانواده است و اين درحالي است كه تنها منبع درآمد اين پزشكان از محل دريافتي سهم بيمه ها ي طرف قرار داد است و اين پزشكان مجاز به خدمت در بخش خصوصي نمي باشند.
همچنين در اين جلسه نماينده مراكز مجري شهري پزشك خانواده با بيان اينكه سهم سرانه سازمان بيمه تامين اجتماعي از ارديبهشت ۹۵ و بيمه خدمات درماني از مهر ۹۵ تا كنون پرداخت نگرديده عنوان كرد : عدم پايبندي سازمان هاي بيمه گر به پرداخت منظم و به موقع مطالبات موجب عدم پرداخت به موقع حق الزحمه و كارانه پزشكان شده و در روزهاي پاياني سال موجبات مشكلات عديده معيشتي و مالي براي همكاران بخصوص پزشكان تمام وقت كه تنها راه امرار معاش آنان از همين پرداخت ها مي باشد ؛ گرديده است و امكان ادامه چنين وضعيتي با توجه به اين مشكلات وجود ندارد .
گفتني است ۶۵ در صد از بيمه شده گان طرف قرارداد با مجريان طرح پزشك خانواده از بيمه شدگان سازمان تامين اجتماعي مي باشد و ساير بيمه شدگان از سازمان هاي بيمه خدمات درماني ، نيروهاي مسلح و كميته امداد مي باشند./خبرآنلاین

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

آخرین اخبار
بیشتر