موسسه ملل
امروز : پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
آخرین اخبار : امکان ارزیابی شخصیت افراد بر اساس صندلی منتخبشان در پرواز! پیش بینی هوای گرم امروز اول آذر در مازندران اختصاص ۵۶۵ میلیارد تومان برای امداد رسانی به زلزله زدگان فال روزانه چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ و ما رمیت اذ رمیت ولکن الله رمی به بشریت خدمتی بزرگ کردید ماندگاری نیروی کار چندسال است؟/خروج زودهنگام۴میلیون نفرازشغل اصلی
سرویس : فرهنگ و هنر زمان :   ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۵ شناسه خبر : ۴۲۱۴۰

سرت را گرم کرده اند! فرهنگ و سیاست و اقتصاد و خیلی چیزهایِ دیگر دست شان هست و خیال شان هم راحت... راحت چنان که افتد و دانی!

وارش نیوز: با ذوق و شوق فیلمِ دانشجویی که جلویِ رییسِ دولت صحبت کرد را به اشتراک می گذارند و برایِ هم می فرستند که آب زنید راه را هین که فیلمِ دانشجو رسید و کیف می کنند از دیدنش و با شعف می نویسند رنگ به رنگ شدنِ چهره را ببینید و ... بی خیال تورو حضرت عباس!

جدا بی خیال! شما را و مرا سرگرمِ همین ها کرده اند، شما را سرگرمِ این فیلم و مرا سرگرمِ این کلمات تا غم و اندوه و حسرت و حرص و خشم مان را یک جا خالی کنیم و سبُک شویم و گمان کنیم کاری کرده ایم کارستان!

فرهنگ و سیاست و اقتصاد و خیلی چیزهایِ دیگر دست شان هست و خیال شان هم راحت...  راحت چنان که افتد و دانی!

آقازاده های شان که هم سنِ فوروارد کننده های خجسته ی این فیلم هستند، از همین حالا دارند نقشه ی عشق و حالِ عیدِ نوروزشان را می کشند و آن وقت تو در نیم متری پدرت که از همین حالا دارد غصه ی شبِ عید را می خورد گوشی به دست نشسته ای و شاد و شنگولی که یک دانشجو نمی دانم چه گفت و آخیش دلم خنک شد!!

سرت را گرمِ همین دل خنک کردن هایِ آبکی کرده اند!
 

 

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

محمد ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۰:۰۲

سلام، چرا به شما ور خورده، انگار تو جامعه نیستی و خبر از حال و روز مردم نداری حرف حق جواب ندارد،آمده دانشگاه برا اینکه مشکلات جامعه را بشنود نه اینکه تعریف و تمجید را بشنود. بسه دیگر تا کی؟ دانشجو یعنی همین.

  • 3

  • 0

بابک ۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۰۸:۰۳

اقای رستم علی مصداقی بگو! مگر در دولت شما که یک شبه مدیر کل و فرماندار شدی و یا هادی ابراهیمی یهو فرماندار و مدیر کل و معاون سیاسی شد و پول مث کت جادویی واسه قهوه خانه محمودی سرازیر می شد چنین سخن پراکنی می کردی . دنیا عوض شد کمی عوض شوید و اینقدر تهمت نزنید اسم آقا زاده را با مدرک بگو

  • 3

  • 0

مرتضی ۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۰:۲۸

توسعه پایدار هر جامعه ای توسط ارباب رسانه جمعی نقد از مسولین صورت میپذیرد . عامل دیگر این پیشرفت که بر سرنوشت جامعه تاثیر به سزایی دارد آموزش و پرورش و آموزش عالی است که نقش بسزایی در سرنوست ، فرهنگ ، و زندگی روز مره افراد دارد . من با نظر آقای بابک موافقم . جامعه ما به سمت مازوخیسم پیش میرود . چرا نباید ما انتقاد پذیر باشیم . شما یکی از مشاوران آقای کمال علیپور بوده اید که عامل شکست این نماینده در مقابل آقای ادیانی شده اید راهنمای بد و مشاوره اشتباه جنابعالی باعث گردید که این نماینده پیگر شهرستان قائمشهر از ورود به مجلس باز ماند . پرونده کاری نامبرده از تمام نمایندگان استان قوی تر بوده است

  • 0

  • 0

آخرین اخبار
بیشتر