امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
آخرین اخبار : ثبت اطلاعات مشترکان تلفن ثابت در شبکه احراز هویت آغاز شد دلایل نوسان شدید قیمت ارز/دلار چقدر حباب دارد؟ مصدومیت ۵ نفر بر اثر انفجار گاز خانگی در ساری باران های اسیدی در راه زیست بوم شمال بازار خودرو هر کی به هر کی شد/گرانی ۶۸ میلیون تومانی سانتافه در یک روز پای قدرتمند و طبیعیِ خودمان را با عصای بیگانه عوض نکنیم/ به بیگانه نباید چشم دوخت
سرویس : فرهنگ و هنر زمان :   ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۵ شناسه خبر : ۴۲۱۴۰

سرت را گرم کرده اند! فرهنگ و سیاست و اقتصاد و خیلی چیزهایِ دیگر دست شان هست و خیال شان هم راحت... راحت چنان که افتد و دانی!

وارش نیوز: با ذوق و شوق فیلمِ دانشجویی که جلویِ رییسِ دولت صحبت کرد را به اشتراک می گذارند و برایِ هم می فرستند که آب زنید راه را هین که فیلمِ دانشجو رسید و کیف می کنند از دیدنش و با شعف می نویسند رنگ به رنگ شدنِ چهره را ببینید و ... بی خیال تورو حضرت عباس!

جدا بی خیال! شما را و مرا سرگرمِ همین ها کرده اند، شما را سرگرمِ این فیلم و مرا سرگرمِ این کلمات تا غم و اندوه و حسرت و حرص و خشم مان را یک جا خالی کنیم و سبُک شویم و گمان کنیم کاری کرده ایم کارستان!

فرهنگ و سیاست و اقتصاد و خیلی چیزهایِ دیگر دست شان هست و خیال شان هم راحت...  راحت چنان که افتد و دانی!

آقازاده های شان که هم سنِ فوروارد کننده های خجسته ی این فیلم هستند، از همین حالا دارند نقشه ی عشق و حالِ عیدِ نوروزشان را می کشند و آن وقت تو در نیم متری پدرت که از همین حالا دارد غصه ی شبِ عید را می خورد گوشی به دست نشسته ای و شاد و شنگولی که یک دانشجو نمی دانم چه گفت و آخیش دلم خنک شد!!

سرت را گرمِ همین دل خنک کردن هایِ آبکی کرده اند!
 

 

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

محمد ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۰:۰۲

سلام، چرا به شما ور خورده، انگار تو جامعه نیستی و خبر از حال و روز مردم نداری حرف حق جواب ندارد،آمده دانشگاه برا اینکه مشکلات جامعه را بشنود نه اینکه تعریف و تمجید را بشنود. بسه دیگر تا کی؟ دانشجو یعنی همین.

  • 3

  • 0

بابک ۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۰۸:۰۳

اقای رستم علی مصداقی بگو! مگر در دولت شما که یک شبه مدیر کل و فرماندار شدی و یا هادی ابراهیمی یهو فرماندار و مدیر کل و معاون سیاسی شد و پول مث کت جادویی واسه قهوه خانه محمودی سرازیر می شد چنین سخن پراکنی می کردی . دنیا عوض شد کمی عوض شوید و اینقدر تهمت نزنید اسم آقا زاده را با مدرک بگو

  • 3

  • 0

مرتضی ۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۰:۲۸

توسعه پایدار هر جامعه ای توسط ارباب رسانه جمعی نقد از مسولین صورت میپذیرد . عامل دیگر این پیشرفت که بر سرنوشت جامعه تاثیر به سزایی دارد آموزش و پرورش و آموزش عالی است که نقش بسزایی در سرنوست ، فرهنگ ، و زندگی روز مره افراد دارد . من با نظر آقای بابک موافقم . جامعه ما به سمت مازوخیسم پیش میرود . چرا نباید ما انتقاد پذیر باشیم . شما یکی از مشاوران آقای کمال علیپور بوده اید که عامل شکست این نماینده در مقابل آقای ادیانی شده اید راهنمای بد و مشاوره اشتباه جنابعالی باعث گردید که این نماینده پیگر شهرستان قائمشهر از ورود به مجلس باز ماند . پرونده کاری نامبرده از تمام نمایندگان استان قوی تر بوده است

  • 0

  • 0

آخرین اخبار
بیشتر