امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۱
آخرین اخبار : پول مردم با اعدام بابک زنجانی برنمی‌گردد/ برخی وزرا در جریان تخلفات انتخاباتی احضار و ۱۴ مسئول محکوم شدند/ پرونده برادران دو مسئول ارشد اجرایی در دست رسیدگی است هنوز قشقایی را فراموش نکردیم/ بازیکنانم مراقب هستند غافلگیر نشوند مازندران برای رسیدن به جایگاه واقعی نیازمند وفاق و همدلی است قتل مرد جوان بلوط فروش در رامیان با ضربات چاقو در جنگل دلند/ دستگیری ۲ مظنون و احتمال وقوع قتل توسط دوست قدیمی زمان توقف و انتظار کشتی‌ها در بنادر کاهش یابد پرداخت تسهیلات توسعه پرورش ماهیان خاویاری در استان های شمالی
سرویس : اجتماعی زمان :   ۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۴:۴۴ شناسه خبر : ۴۷۲۰۳
در نیمه نخست امسال صورت گرفت:
آزاد سازی بیش از ۱۵ هزار مترمربع زمین‌های ساحلی بیش از ۱۵ هزار متر مربع زمین‌های ساحلی در اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نوشهر- رویان آزاد سازی شد.

سرویس اقتصادی وارش نیوز:بهروز بائی لاشکی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نوشهر- رویان عملکرد این اداره را نیز در ۶ ماه  امسال در آزاد سازی اراضی ساحلی مثبت ارزیابی کرد و گفت: درقالب همین ماده قانونی، میزان اراضی ساحلی آزادشده در حوزه این اداره به تعداد ۱۱ فقره به مساحت ۱۵ هزارو صد و هفتاد و چهارمترمربع است.

وی افزود: در این مدت جمعاً به تعداد ۲۰ فقره به مساحت ۴۲ هزار و ۱۴۹ مترمربع اراضی منابع ملی متصرفی غیرقانونی درقالب اراضی ساحلی، احکام قضائی وتبصره ذیل ماده ۵۵ آزاد و به دامان طبیعت بازگردانده شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نوشهر- رویان گفت: یکی از برنامه‌های محوری این اداره را رفع تصرف اراضی منابع ملی که درسنوات گذشته توسط اشخاص سودجو و فرصت طلب صورت گرفت برشمرد.
بهروز بائی لاشکی با اشاره به آزاد سازی اراضی ساحلی شهرستان نوشهر افزود: این اداره توانست است با حمایت مدیرکل منابع طبیعی نوشهر، دستگاه قضایی، همکاری مردم، دهیاران وشورا‌های اسلامی ۱۶ کیلومتر از اراضی ساحالی نوشهر را برای استفاده عموم آزاد سازی شد.

وی مساحت این اراضی را ۱۷۹ هزار مترمربع اعلام کرد و گفت: این آزاد سازی در ۱۶۹ فقره صورت گرفت.

وی با اشاره به ماده ۱۱ قانون اراضی ساحلی ومستحدث مصوب سال ۱۳۵۴ افزود: در این راستا دادستان نوشهر همکاری خوبی برای اجرای این قانون با منابع طبیعی داشته است.
طول اراضی ساحلی در نوشهر ۵۰ کیلومتر است.

 

منبع:خبرنگاران

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

آخرین اخبار
بیشتر