موسسه ملل
امروز : پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
آخرین اخبار : امکان ارزیابی شخصیت افراد بر اساس صندلی منتخبشان در پرواز! پیش بینی هوای گرم امروز اول آذر در مازندران اختصاص ۵۶۵ میلیارد تومان برای امداد رسانی به زلزله زدگان فال روزانه چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ و ما رمیت اذ رمیت ولکن الله رمی به بشریت خدمتی بزرگ کردید ماندگاری نیروی کار چندسال است؟/خروج زودهنگام۴میلیون نفرازشغل اصلی
سرویس : اجتماعی زمان :   ۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۹:۳۷ شناسه خبر : ۴۷۴۲۴
از رشت به گرگان
دکتر ثابت قدم شهردار منتخب شورای شهر گرگان شد / شهردار گرگان: گرگان می تواند شهر جهانی شود سیدمحمدعلی ثابت قدم دکتری شهرسازی دارد و از جمله سوابق اداری او می توان به معاون مدیرکل بنیاد مستضعفان و جانبازان استان گیلان، مدیر کل مهندسی بنیاد مستضعفان، شهردار کلانشهر رشت از سال ۹۱ تا ۹۲، عضو شورای اداری استان گیلان، عضو هیئت مدیره سازمان های عمران، بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده اشاره کرد.

گروه شهری: سیدمحمدعلی ثابت قدم شهردار منتخب شورای شهر گرگان شد.

منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گرگان در جلسه غیرعلنی شورای شهر که شامگاه شنبه برگزار شد ، سیدمحمدعلی ثابت قدم را به عنوان شهردار جدید انتخاب کردند.

سیدمحمدعلی ثابت قدم دکتری شهرسازی دارد و از جمله سوابق اداری او می توان به معاون مدیرکل بنیاد مستضعفان و جانبازان استان گیلان، مدیر کل مهندسی بنیاد مستضعفان، شهردار کلانشهر رشت از سال ۹۱ تا ۹۲، عضو شورای اداری استان گیلان، عضو هیئت مدیره سازمان های عمران، بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده اشاره کرد.

لازم به ذکر است، شنبه ۱۵ مهر، علیرضا حاج محمدعلی، محمدعلی طبرسا، سید محمدعلی ثابت قدم و ناصر حاج محمدی به مرحله نهایی تصدی ریاست شهرداری گرگان راه یافته بودند.
بعد از عزل حسین صادقلو مهدی باقری به عنوان سرپرست شهرداری گرگان انتخاب شده بود.

شهردار گرگان:
گرگان می تواند شهر جهانی شود

در هیمن رابطه شهردار جدید گرگان اولویت خود را حل مشکلات شهرداری و برون رفت از شرایط کنونی اعلام کرد و گفت: گرگان قابلیت تبدیل شدن به شهر جهانی را دارد.

سیدمحمدعلی ثابت قدم اظهار کرد: اولین اقدام رساندن شهر به نقطه ای است که دچار مشکل نباشد و از وضعیت کنونی خارج شود، این هم برای بدنه شهرداری، هم برای مردم و هم برای خروجی های پایدار، یک اصل اساسی می تواند باشد.

وی با اشاره به برنامه های خود افزود: چند کار را به موازت هم پیش می بریم، احیاء بافت تاریخی، ایجاد فضای عمومی و مفرّح و شاداب برای جذب گردشگر و رسیدگی به برخی از موضوعات روزمره خدمات جاری شهری به ویژه در خصوص جمع آوری زباله از مبدأ می توان کارهای خوبی انجام داد.

ثابت قدم با بیان این که گرگان قابلیت هایی آن را دارد که به شهر جهانی تبدیل شود، تصریح کرد: می توان از تلفیق تمامی منابع داخلی و خارجی و سرمایه گذاری های مرتبط استفاده کرد و به این اهداف رسید.

شهردار گرگان در خصوص وعده هایی که در سنوات گذشته به مردم داده شده بیان کرد: این برنامه ها با ملاحظات زیست محیطی در برنامه های شهرداری جدید خواهد بود تا شهر را به نقطه مطلوب مردم برسانیم.

وی در خصوص نیروی انسانی شهرداری تصریح کرد: اتکاء به نیروهای داخلی شهرداری است ،تا زمانی که کارایی داشته باشند و با ترکیب مناسب از نیروهای جوان و خانم و استفاده از ظرفیت های فنی مرتبط از نیروهای بیرونی نیز استفاده خواهد شد.

 

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

آخرین اخبار
بیشتر