موسسه ملل
امروز : یکشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۲
آخرین اخبار : تغییر وضعیت جلسات سه قوه درباره موسسات مالی و اعتباری/ مشکلات موسسه کاسپین تقریبا رو به اتمام است شکوه مهربانی مازندرانی‌ها در کمک به زلزله زدگان ۲۳۱ بهره بردار کشاورزی نوشهری تسهیلات سرمازدگی دریافت کردند. طرح پایش وضعیت واحدهای مسکونی روستایی در مازندران اجرا می‌شود صفحه نخست روزنامه‌های بیست‌وهفتم آبان ماه فال روزانه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
سرویس : اجتماعی زمان :   ۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۰:۱۸ شناسه خبر : ۴۷۴۳۴
دادستان ساری خبرداد؛
ورود مدعی العموم به ساخت و ساز غیر مجاز در عباس آباد بهشهر / ساخت شهرک منتفی شد ماجرای فروش ۲۸ هزار مترمربع از اراضي عباس آباد که مالک خصوصی با تفکیک، این اراضی را در یک آگهی فروش به مزایده گذاشته باعث شد تا دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان مازندران به عنوان مدعی العموم به اين موضوع ورود كند.

وارش نیوز:ماجرای فروش ۲۸ هزار مترمربع از اراضي عباس آباد که مالک خصوصی با تفکیک، این اراضی را در یک آگهی فروش به مزایده گذاشته باعث شد تا دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان مازندران به عنوان مدعی العموم به اين موضوع ورود كند.

ماجرای فروش ۲۸ هزار مترمربع از اراضي عباس آباد که مالک خصوصی با تفکیک، این اراضی را در یک آگهی فروش به مزایده گذاشته باعث شد تا دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان مازندران به عنوان مدعی العموم به اين موضوع ورود كند.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران از برخورد دستگاه قضایی با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در استان خبر داد و گفت:در این راستا، ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه عباس آباد شهرستان بهشهر نیز پیگیری و ساخت شهرک در مکان یاد شده فعلاً منتفی شده است.

حجت الاسلام و المسلمین اسداله جعفری با تاکید بر اینکه ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه عباس آباد شهرستان بهشهر پیگیری می‌شود، اضافه کرد: اراضی فوق الذکر با کاربری غیر کشاورزی، بدواً متعلق به اداره زندان بهشهر بوده که طبق مستندات ارائه شده از طریق مزایده به شخصی حقیقی واگذار شد.

وی ادامه داد: مالک اراضی ذکر شده در پی تفکیک و ساخت و ساز مسکونی یا تجاری بوده که با ورود دستگاه قضایی به موضوع از ساخت و ساز غیرمجاز توسط وي جلوگیری به عمل آمده است.

دادستان ساری همچنین گفت:نامبرده متعهد گردید هیچ اقدامی نسبت به تفکیک اراضی و فروش آن انجام نداده و هرگونه اقدامات بعدی از جانب ایشان منوط به دریافت مجوز‌های لازم از دستگا‌های متولی از جمله میراث فرهنگی و دیگر ارگان‌ها با نظارت دادستانی خواهد بود./میزان

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


نظرات ارسال شده

آخرین اخبار
بیشتر