با دستور وزیر اقتصاد صورت گرفت؛ اختصاص ۵۶۵ میلیارد تومان برای امداد رسانی به زلزله زدگان پیرو دستور وزیر اقتصاد، مبلغ ۵۶۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای امدادرسانی به زلزله زدگان به دستگاه‌های ذیربط پرداخت شد.
ماندگاری نیروی کار چندسال است؟/خروج زودهنگام۴میلیون نفرازشغل اصلی جدیدترین مطالعات نیروی کار نشان می دهد از مجموع حدود ۲۲.۵ میلیون شاغل کشور، بیش از ۴ میلیون نفر حداکثر ۶ سال در شغل اصلی خود حضور دارند.
نائب رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران : مالیات بر ارزش افزوده مهم ترین مشکل تولیدکنندگان است نائب رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: مالیات بر ارزش افزوده مهم ترین مشکل تولیدکنندگان است.
دریافت تسهیلات سرمازدگی بهره برداران کشاورزی ۲۳۱ بهره بردار کشاورزی نوشهری تسهیلات سرمازدگی دریافت کردند. دریافت تسهیلات سرمازدگی بهره برداران کشاورزی حسن پورمقدم مدیر جهاد کشاورزی نوشهر گفت: برای جبران خسارت برف پارسال، ۲۳۱ بهره بردار بخش کشاورزی تسهیلات ...
اعلام قیمت انواع برنج در بازار مازندران مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: قیمت انواع برنج پرمحصول و محلی در بازار مازندران اعلام شد.
دلواپسی کشاورزان از نرخ جدید خرید گندم/ واردات‌چی‌ها به خاطر سود بیشتر به دولت فشار می‌آورند گندم‌کاران به دلیل تاخیر در وصول مطالباتشان و همچنین عدم اعلام نرخ جدید خرید تضمینی، دلواپس آینده خودکفایی گندم در کشور هستند.
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران: ۱۱ قرارداد احداث نیروگاه برق مقیاس کوچک در مازندران منعقد شد مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از انعقاد ۱۱ قرارداد ساخت نیروگاه برق با مقیاس کوچک در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.
سکه گران شد/گذر دلار از قمیت ۴۱۰۰ تومان ارزش طلا در بازارهای جهانی نسبت به روز گذشته افزایش یافت و این در حالی است که برای دلارآمریکا در روز جاری ۴ هزار و ۱۰۲ تومان اعلام شده است.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲: ۲۰۰۰ تن دانه روغنی سویا در مازندران خریداری شد مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ کشور گفت: از زمان آغاز خرید تضمینی دانه روغنی سویا (۳۰مهر) تاکنون ۲۰۰۰ تن سویا از کشاورزان مازندرانی ...
واکنش به واردات احتمالی کیوی/ما نیاز منطقه راتامین می‌کنیم برداشت کیوی از باغات شهرستان آستارا رئیس اتحادیه باغداران استان تهران با بیان اینکه کشور حتی در فصل غیر تولید نیازی به واردات کیوی ندارد،گفت: ایران از صادرکنندگان مطرح منطقه است.
مدیر اجرایی نمایشگاه تخصصی خودرو در آمل؛ نخستین نمایشگاه تخصصی خودرو شهرستان آمل گشایش یافت مدیر اجرایی نمایشگاه تخصصی خودرو در آمل از آغاز به کار نخستین نمایشگاه تخصصی خودرو در این شهرستان خبر داد.
احداث پتروشیمی در امیرآباد/حریم میانکاله رعایت می شود سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه با ایجاد صنایع پتروشیمی در منطقه امیرآباد موافقم گفت: باید به سمت صنایع بالادستی پیش ...
عضو مجمع نمایندگان مازندران: محدودیتی برای صادرات مرکبات در مازندران وجود ندارد عضو مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه مشوق صادراتی برای مرکبات پرداخت می شود گفت: محدودیتی برای صادرات وجود ندارد.
معاون استاندار مازندران: جذب سرمایه گذاری داخلی در مازندران افزایش یابد معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری مازندران بر لزوم جذب سرمایه گذاری داخلی در این استان تاکید کرد.
معاون سازمان برنامه و بودجه خبر داد: اجرای ۱۰ طرح کشاورزی در گیلان با اعتبار ۱۰۴ میلیارد تومان معاون توسعه امور تولیدی سازمان برنامه و بودجه از اجرای ۱۰ طرح کشاورزی در استان گیلان با اعتبار ۱۰۴ میلیارد تومان خبر داد.
انحلال به بهانه ادغام / تصمیم یک طرفه سازمان صنعت و تجارت مازندران سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران به بهانه ادغام یک اتحادیه کوچک، اتحادیه ای با ۲۵ سال سابقه را در ساری منحل کرد.
کسب درآمد روستاییان مازندرانی از فرآوری میوه های جنگلی روستاییان مازندرانی با فرآوری میوه های جنگلی در فصل پاییز درآمد کسب می کنند.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی مازندران: ۱۳۰۰ تن دانه روغنی سویا در مازندران خریداری شد مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی مازندران از خرید هزار و ۳۰۰ تن دانه روغنی سویا از کشاورزان استان خبر داد.
عضو مجمع نمایندگان مازندران: ایجاد منطقه آزاد در امیرآباد بهشهر به تصویب وزارت راه رسید عضو مجمع نمایندگان مازندران از موافقت وزارت راه و شهرسازی برای تصویب و ایجاد منطقه آزاد در امیرآباد بهشهر خبر داد.
ربیع فلاح در مراسم تودیع‌اش در مسند استانداری مازندران : بندر امیرآباد به جمع مناطق آزاد کشور الحاق شد استاندار سابق مازندران در مراسم تودیع‌اش در مسند استانداری مازندران گفت: امروز وزارت راه و شهرسازی خبر خوشی را به مردم مازندران داده و آن الحاق بندر ...
افزایش اندک قیمت سکه/ نرخ دلار نزولی شد+ جدول قیمت ارزش اونس جهانی طلا در مقایسه با روز گذشته با رشد نسبی به رقم هزار و ۲۷۰ دلار و ۱۸ سنت رسید و در این بین طلای خام ۱۸ عیار نیز با افزایش قیمت همراه ...
مدیر بنادر و دریانوردی امیرآباد: افتتاح اسکله رورو ریلی بندر تا پایان سال جاری مدیر بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: اسکله رورو ریلی بندر تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود.
نبض کند جنگل های هیرکانی در مازندران جنگل‌های هیرکانی امروزه دچار تغییر کاربری شده و جاده سازی و انتقال آب نیز از بین رفتن جنگل‌ را رقم زده است که باید برای بهره برداری اقتصادی از آن از ...
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران : بروکراسی اداری ایران بازار قطر را پراند/ لزوم توجه به صنایع کوچک رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه به دلیل بروکراسی اداری بازار قطر را از دست دادیم، گفت: نبض اقتصاد ایران صنایع کوچک است که در ...
خرید ۹۳۹ تن دانه روغنی سویا در مازندران خرید تضمینی دانه روغنی سویا از ۳۰ مهر تاکنون به ۹۳۹ تن رسید.
مدیرکل جدید راه و شهرسازی مازندران خبر داد تکمیل پروژه مسکن مهر در مازندران مدیرکل جدید راه و شهرسازی مازندران از تکمیل پروژه مسکن مهر در مازندران خبر داد.
پاسخی به همه چرایی های رنگ آمیزی مرکبات! امروز مهم ترین مشکلی که بخش کشاورزی و به ویژه مرکبات با آن روبه رو است شایعات و عدم توجه به اصول علمی در بخش کشاورزی است، آنچه امروز سازمان هایی ...
مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز در ساری: سهم صادرات گاز ایران به جهان پایین است مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اینکه ۷۰ میلیون نفر از جمعیت ایران از نعمت گاز برخوردار هستند، گفت: سهم صادرات گاز ایران به جهان پایین ...
مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآبادخبر داد: رشد ۴۸ درصدی فعالیتهای تجاری در بنادر امیرآباد و نکا مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد از رشد ۴۸ درصدی فعالیتهای تجاری در بنادر امیرآباد و نکا خبر داد و گفت: این افزایش فعالیتهای ...
فریبا مرادی عضو هیئت مدیره پست شد فریبا مرادی با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که رویکرد ویژه‌ای نسبت به استفاده از توانمندی بانوان در امور مدیریتی دارد، به عضویت هیئت مدیره شرکت ...
معاون توسعه صنایع حمل و نقل ایدرو: اختلاف قیمت بنزین و سی‌ان‌جی مهمترین دلیل عدم استقبال از خودروهای گازسوز اعتمادی گفت: اگر ما نیروگاه هایی را که سوخت مازوت مصرف می کنند بتوانیم به سوخت گاز تبدیل کنیم برای این تبدیل به ما کمک اقتصادی خواهد شد و این فرصتی ...
افتتاح اولین نیروگاه خورشیدی هیبریدی در مازندران اولین نیروگاه خورشیدی هیبریدی به ظرفیت سه کیلووات در مازندران بهره برداری شد.
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ساری: نحوه واردات و صادرات برنج در مازندران نیازمند توجه جدی‌تری است رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع‌طبیعی ساری گفت: نحوه واردات و صادرات برنج در مازندران نیازمند توجه بیشتری است به این دلیل که بخش عمده‌ای از نیاز ...
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران: ۹۸ هزار تن محصولات کشاورزی از مازندران صادر شد معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران از صادرات ۹۸ هزار تن انواع محصولات کشاورزی نیمه اول امسال در استان خبر داد.
صادرات کیوی مازندران به اروپا یک شرکت اروپایی سفارش محصول کیوی مازندران را به میزان ۲ هزار تن داده است.
معاون امور اجتماعی بهزیستی: چرخه حمایت های اجتماعی در جامعه کامل نیست معاون امور احتماعی سازمان بهزیستی گفت: چرخه حمایت های اجتماعی در جامعه کامل نیست.
معاون آخوندی اعلام کرد: بلندمرتبه‌سازی نتیجه مطلوب نداشت معاون وزیر راه‌ و شهرسازی گفت: ساخت ساختمان‌های بلند که گروه‌های کم‌درآمد در آن ساکن هستند، نتیجه مطلوبی نداد و این امر، نشان می‌دهد باید مسائل ...
در بازار آزاد رخ داد؛ رشد دسته‌جمعی قیمت انواع سکه/دلار ۴۰۲۹ تومان شد در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه هزار تا ۷ هزار تومان افزایش یافت، ضمن اینکه نرخ دلار هم به ۴۰۲۹ تومان رسید.
غم تولید مرکبات در مازندران / از پرتقال یخی تا پرتقال زیادی! برف و سرمای زودرس و زمین گیر شدن مرکبات مازندران در زمستان سال گذشته اتفاقی ناخوشایند را برای بازار مرکبات این استان به وجود آورد و درختان آبستن ...
ثبت سفارشات ۲۹ میلیاردی در مازندران سفارش کالا به ارزش ۲۹ میلیارد و ۳۸۱ میلیون و ۲۴۶ هزار دلاری مهرماه امسال در سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران ثبت شد.
چرخ اقتصاد خانواده با همت بانوان روستایی بانوان روستایی نقش مهمی در چرخه اقتصاد خانواده و کشور ایفا می کنند.
مدیرکل راهداری مازندران: ۷ نقطه از محورهای مازندران به روشنایی مجهز شد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: عملیات روشنایی هفت نقطه از محورهای استان به طول هشت کیلومتر اجرا شد.
مازندرانی ها دغدغه افت فشار گاز در زمستان نداشته باشند مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به انتقال گاز از عسلویه به استان گفت: مردم استان در فصل سرد و زمستان دغدغه افت فشار گاز نداشته باشند.
مدیرعامل سازمان بنادر خبرداد بهره برداری از پایانه نفتی بندر شهید رجایی در دو سال آینده مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بهره برداری از پایانه نفتی بندر شهید رجایی در دو سال آینده صورت می گیرد.
مرتفع ترین شهر ایران به روش CNG گازدار شد با حضور مشاور وزیر نفت، بهره برداری از گاز سی ان جی مردم شهر رینه بخش لاریجان آمل به عنوان مرتفع ترین شهر ایران در پای قله دماوند گاز دار شدند.
بازدید استاندار استان قیزیل آوردا کشور قزاقستان از مجتمع پرورش ماهی خاویاری قره برون شهرستان جویبار کیریمبک کوشر بایف استاندار استان قیزیل آوردا کشور همسایه قزاقستان و هیات همراه با سفر به استان مازندران از مجتمع پرورش ماهی خاویاری شرکت قره برون ...
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان: شالیکوبی‌های استان گیلان نو‌سازی می‌شوند رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با بیان اینکه شالیکوبی‌های استان گیلان نو‌سازی می‌شوند گفت: در حال حاضر تنها ۲۰ درصد شالیکوبی‌های استان گیلان ...
نوبخت: برخی کارخانه های سیمان ۳ شیفت کار می‌کنند/ تورم شهری در مهرماه هشت درصد است معاون رییس جمهور با اشاره به اینکه باید به مرکز آمار اعتماد کنیم،گفت: تورم شهری در مهرماه هشت درصد است.