شرکت غله ؛ کشاورزان مازندران ۱۰ روز برای تحویل گندم مهلت دارند مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ از کشاورزان مازندران خواست تا طی ۱۰ روز آینده محصول گندم خود را به مراکز خرید فعال در استان تحویل دهند .
ارزش معامله سهام در بورس مازندران به بیش از ۱۸ میلیارد ریال رسید پنج میلیون و ۹۰۴ هزار و ۱۱۱ سهم به ارزش ۱۸ میلیارد و ۳۵۷ میلیون ریال روز سه شنبه در بورس منطقه ای مازندران داد و ستد شد .
پایان غم انگیز زندگی مرد محمودآبادی که پدرش را کشت قاتل پدر سه سال پس از اینکه پدر خود را به قتل رساند، از چوبه دار گریخت اما به سرنوشت شومی در محمودآباد دچار شد.
اسامی سهامداران و موسسان کاسپین فاش شد/ چه کسانی مالک کاسپین هستند ؟ شرکت اعتباری کاسپین نام سهامداران و موسسان خود را منتشرکرد.
نیاز آذری: بزرگترین تصفیه خانه شمال کشور در بابلکنارساخته می شود عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: بزرگترین و مجهزترین تصفیه خانه شمال کشور در بخش بابلکنار در دست ساخت است.
۲۲ درصد کارمندان عسلویه اعتیاد دارند رئیس سازمان بهزیستی با بیان این که ۲۲ درصد کارمندان عسلویه اعتیاد دارند و نمی‌توان اعتیاد را به بیکاری نسبت داد، گفت: با مداخله اورژانس اجتماعی چهار ...
۱۶ هزار مازندرانی در طرح کارورزی ثبت نام کردند مدیرکل تعاون مازندارن گفت: در طرح کارورزی تاکنون ۱۶ هزار نفر ثبت نام کردند که هشت هزار نفر واجد شرایط هستند.
پرش شاخص بورس به ارتفاع ۸۱ هزار واحد شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه به ارتفاع ۸۱ هزار واحد صعود کرد.
بانک ها چگونه وجوه مردم را در صندوق های سرمایه گذاری بیمه می کنند؟ یکی از بیمه‌نامه‌هایی که تمامی بانک‌ها برای شعب خود استفاده می‌کنند، بیمه وجوه و مسکوکات است ولی نکته مهم آن است که سقف این بیمه‌نامه چه قدر است و چه ...
آغاز تعیین تکلیف حساب‌های مشترک موسسه کاسپین تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان از امروز/۹۶۰ میلیارد خارج شد تازه‌ترین گزارش از تعیین تکلیف سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان حاکی از آن است که تاکنون مجموع سپرده‌های انتقالی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به موسسه ...
سینا، بانکی که شفاف بانکداری می کند مقوله «شفافیت بانکی» از جمله موضوعاتی است که امروزه در بانک‌ها و سایر مؤسسات سپرده‌پذیر بسیار مورد توجه و تأکید قرار گرفته است.
دکه آنلاین مازندران: روزنامه های مازندران سوم مردادماه ۹۶ تصاویر صفحه نخست روزنامه‌ های امروز مازندران را با عناوین و تیترهای مختلف مشاهده کنید.
هیچ وزیری برای ماندن دست به دامن ما نشده است رئییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخبار برخی رسانه ها گفت: هیچ وزیری را سراغ ندارم که برای باقی ماندن دست به دامن مجلس شده باشد؛ این تصورات نادرست ...
دارندگان سهام عدالت ۱۵۰هزارتومان سود می‌گیرند رئیس سازمان خصوصی سازی گفت:دارندگان سهام عدالت که صورتحساب یک میلیونی دارند ۱۲۵هزارتومان و با صورتحساب۵۳۰هزارتومانی،۶۵هزار تومان سود علی الحساب ...
سقف بیمه بیکاری کارگران مجرد و متاهل طرح ساماندهی بیمه بیکاری و اشتغال مجدد» یکی از بندهای طرح اشتغال فراگیر دولت در سال ۹۶ است.