جوابیه خونه به خونه در پاسخ به مجری برنامه نود باشگاه خونه به خونه در واکنش به اظهارات عادل فردوسی پور بیانیه ای صادر کرد.
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران اعلام کرد ثبت ۱۰ فوتی ناشی از تصادفات در مازندران مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: از ۲۵ اسفند سال گذشته تا پایان اول فروردین‌ماه امسال ۱۰ مرگ ناشی از تصادفات در جاده‌های استان ثبت شد.
۱۹ توصیه پلیس برای پيشگيری از سرقت منزل در تعطیلات نوروزی برای پیشگیری از سرقت منزل در تعطیلات نوروزی ۱۹ توصیه معاونت اجتماعی پلیس را جدی بگیرید.
استاندار مازندران: رتبه دوم مازندران در تردد مسافران نوروزی/تقدیر رییس جمهور از خدمات استاندار مازندران استاندار مازندران گفت: تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار نفر به مازندران سفر کردند که این رقم استان مازندران را در رتبه دوم تردد مسافران نوروزی قرار ...
مدیر عامل سازمان آتش نشانی ساری و خدمات ایمنی شهرداری ساری خبر داد: نجات مرد ۴۰ ساله ای که اقدام به خودکشی کرده بود مدیرعامل سازمان آتش نشانی ساری و خدمات ایمنی شهرداری ساری ، گفت: مردی که قصد اقدام به خودکشی از ساختمانی در ۳۰ متری میانگذر شمالی ساری را داشت با ...
شهروند ۸۱ ساله آملی داوطلب شرکت در انتخابات شورای شهر شد رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت که یک شهروند ۸۱ ساله آملی برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر در حوزه انتخابیه شهر آمل نام نویسی کرد.
وزیرآموزش و پرورش در مازندران: معوقات نیروهای حق التدریس بزودی واریز می شود وزیرآموزش و پرورش گفت: معوقات نیروهای حق التدریس بزودی به حساب آنان واریز می شود.
۳۹ مصدوم ، شش حادثه تصادف در ۲۴ ساعت گذشته در مازندران ۶ حادثه تصادف ۲۴ ساعت گذشته در مازندران ۳۹ نفر را مصدوم و راهی بیمارستان کرد.
ریزش کوه در جاده هراز ریزش کوه در جاده هراز حوالی تونل زیار باغ منطقه پلور یک مصدوم برجای گذاشت.
تولد نخستین نوزاد سال جدید درمازندران دکتر فرامرز اکبری افزود : این نوزاد دختر ساعت۱۸ امروز و ساعاتی پس از تحویل سال نو، متولد شد.
ساری لرزید/۴.۱ ریشتر قدرت زلزله در مازندران شهرستان ساری در استان مازندران دقایقی قبل براثر زلزله لرزید.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر خبرداد: کنسرت ده روزه خوانندگان سرشناس در رامسر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر گفت: اجرای زنده موسیقی خوانندگان سرشناس به مدت ۱۰ شب در رامسر در ایام نوروز صورت می گیرد.
لبخند موزه ها به گردشگران نوروزی نمایش دوک و مهره های سنگی در موزه های مازندران دوک و سردوک، دستاس، هاون های سنگی، ابزارهای استخوانی، سنگ ساب و انواع مهره های سنگی و تاریخی در موزه های مازندران تاریخ روایتگری می کنند.
استاندار مازندران: نامگذاری امسال موجب کاهش بیکاری و افزایش در استان خواهد شد ربیع فلاح جلودار در پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۹۶ اظهار داشت: با نامگذاری سال جدید به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مطمئنا شاهد کاهش ...
روحانی: رقابت سالم و انتخابات قانونی، مدنظر همه ما باشد فضای مجازی برای مردم امن باشد نه امنیتی / کارنامه دولت در مهار تورم، رشد اقتصادی و اشتغال