امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
آخرین اخبار : مهدی عبوری همه استان را با خود همراه کرد / مجمع نمایندگان مازندران به استانداری عبوری رای داد! نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید با حضور روحانی فائزه هاشمی:من با ازدواج موقت موافقم! قبر قاتل آتنا کجاست؟ / روستایی که جنازه قاتل آتنا را نپذیرفت+عکس اولین دورهمی بازیگر زن +عکس سپرده گذاری در بانک هنوز برای مردم جذاب است
«مدرسه»، از آنچه است تا آنچه باید باشد
سال تحصیلی جدید از امروز با شور و تکاپوی ۱۳ میلیون دانش آموز و حدود یک میلیون فرهنگی در ۱۰۵ هزار مدرسه کشور آغاز می شود.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۷:۳۴
بازی قدرت سیاسی و قدرت مالی
« امنیت مالی برای چین بخش جدانا‌پذیر‌ از امنیت ملی چین است.» در این جمله به ظاهر ساده رییس‌جمهور چین، ماجرای پیچیده‌ای پنهان است. شتاب بالای سرمایه‌گذاری چهار هلدینگ عظیم چینی در جهان و رشد سریع آنها تنها یک اقدام مالی ساده نیست.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۶:۲۶
حمایت همه جانبه از نریمان :
ستاد روحانی در مازندران:نریمان گزینه نهایی استانداری مازندران باشد
س از قطعی شدن تغییر استانداران در دولت دوازدهم رایزنی و مشورت ها در خصوص معرفی گزینه های خوب و کارآمد در استانها همچنان ادامه دارد. چانه زنی ،پیشنهاد ،رایزنی احزاب و گروههای سیاسی برای معرفی گزینه های مختلف به وزارت کشور حرکت بسیار خوب سیاسی است که در اغلب استانها و بخصوص مازندارن همچنان پابرجاست وتنور آن روز به وز داغ تر می شود .
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۵:۴۴
دفاع مقدس و مقوله امنیت ملی
سخنان ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل نشان داد بزرگ ترین دشمنان ایران، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند. امنیت ملی ما توسط استکبار جهانی همچنان تهدید می شود.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۰۴:۵۲
درباره ناکامی های تیم استقلال
وقتی نوجوان بودم علاقه شدیدی به فوتبال به خصوص تماشای مسابقات فوتبال داشتم. هنوز هم در دفتر خاطرات آن سال هایم جدول مسابقات و نتایج باشگاهی و حتا جام جهانی ۹۴ با ذکر نام ورزشگاه و دیگر جزییات وجود دارد.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۲۰:۱۷
از کنار این خبر نباید به‌آسانی عبور کرد
حدود بیست و چند روز قبل خبر نگران‌کننده‌ای در رسانه‌ها منتشر شد. مردی که با جعل عنوان پستچی به خانه‌های مردم مراجعه می‌کرد به حدود ۴۰ زن تجاوز کرده است.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۲۰:۰۹
مسعود نیلی اقتصاد ایران به چه دولتی نیاز دارد؟
حدود ۱۰ سالی می‌شود که اعتقاد دارم نیمه دوم دهه ۱۳۹۰ برای کشور ما سرنوشت‌ساز و تعیین‌کننده خواهد بود. کمی درباره چرایی این ادعا توضیح می‌دهم. سرنوشت‌ساز بودن نیمه دوم دهه ۱۳۹۰ در آن است که دو رودخانه خروشان در این زمان به هم می‌رسند.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۰۸:۲۹
انتظار رای‌دهندگان چه می‌شود؟
اگرچه حقوق شهروندی و منزلت ایرانیان در اولویت‌های عمومی دولت روحانی ذکر شده و حسن روحانی وزرا را به طور عمومی به رعایت این حقوق ملزم دانسته است اما در اولویت‌های تخصصی و ماموریت‌های راهبردی هریک از وزرا، وظایف و فعالیت‌های تخصصی‌ای که هر وزارتخانه برای دفاع از حقوق مدنی شهروندان ایرانی باید انجام دهد، ذکر نشده و مورد بی‌توجهی قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۰۸:۲۱
ضرورت مداخله دولت در عرصه بانکی
تردیدی نیست که در یک نظام مبتنی بر بازار فعالیت‌های اقتصادی باید به بخش‌خصوصی واگذار شود و دولت اصولا در موارد شکست بازار فعالیت کند. تشخیص اینکه موارد شکست بازار چیست و نحوه مداخله صحیح دولت در این موارد چگونه باید باشد، موضوع مهمی است که کل ادبیات اقتصاد بخش عمومی را تشکیل می‌دهد.
۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۰۶:۲۰
تبار شناسی افکار
تبارشناسی تفکر فهم و فراست و درک و شناخت و زمینه و زمانه شناسی فعالیت عقلانی و هوشمندی و خردمندی آدمیان است.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۵:۲۵