موسسه ملل
امروز : شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۶
آخرین اخبار : بسته های سیاستی و منشور کاری استاندار مازندران رونمایی شد تقدیر مقام معظم رهبری از کارگردان فیلم «ویلایی‌ها» ثبت‎نام در آزمون استخدامی وزارت نفت آغاز شد اعلام قیمت انواع برنج در بازار مازندران ۵ کیلوگرم حشیش در ساری کشف شد اجرای ۸۰۰۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در مازندران
استاندار جدید مازندران بخواند:
آقای سردار! آقای مهندس! مازندران را با اصفهان مقایسه کنید! / اسلامی چگونه می تواند "مثل بقیه" نباشد؟!
محمد اسلامی پس از مطالعه شرایط عمومی مازندران و انتخاب مشاوران بی غرض و مرض باید در گام نخست "امکانات" ناچیز مازندران به عنوان یک استان با شرایط عظیم بالقوه را با استان اصفهان با امکانات عظیم و شرایط معمولی بالقوه ، مقایسه کند تا بهتر متوجه ابعاد هولناک ماجرا شود..
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۲:۰۳
پشتیبان استاندار جدید باشیم
اگر بخواهیم به تنهایی از استاندار انتظار معجزه داشته باشیم و هر یک از ما به‌دنبال تحصیل منافع شهری و رقابت جناحی باشیم، نتیجه‌ای حاصل نخواهد شد بلکه همه افرادی‌که دل در گروه توسعه استان دارند تصمیمات کارشناسی را مبنای قضاوت و انتظارات خویش قرار دهند و با همدلی و هم‌صدایی پشتیبان استاندار جدید باشیم.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰:۴۴
سرمایه سوزی به سبک مازندرانی ها:
سمنانی ها قدر عبوری را دانستند! / فرصتی که مازندران از دست داد
با دیدن فرصت سوزی برخی از مازندرانی ها یاد جمله معروفی از آلبرت انیشتن می افتیم که گفته بود: دو چیز در جهان نهایت ندارد. یکی کیهان و دومی حماقت انسان. اما در مورد اولی مطمئن نیستم!
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۲:۲۱
یادداشت
پرشورهای قائمشهر نقطه عطف بازی استقلال و نساجی
هواداران نساجی امروز با حضور در ورزشگاه آزادی صفحه تازه ای را در فوتبال باشگاهی ایران بازکردند صفحه ای که سرفصل آن حمایت از تیم های اصیل و ریشه دار و پرطرفداری است که فوتبال ایران را گرم و پرهیجان می کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۲۰:۰۹
حضور عاشورایی مدافعان حرم در ساری
مسئولین فرهنگی استان بایستی برای استفاده بهینه از این شور انقلابی و ولایی، برنامه ریزی و تدبیر کرده و در راستای مقابله با جنگ نرم و مشخصاً در فضای مجازی از این پتانسیل بیش از پیش استفاده کرده و بی جهت فریاد واسلاما سر ندهند و ....
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۸:۴۰
درتحلیل سیاسی دکتر هادی ابراهیمی مطرح شد ؛
لزوم چالش با سیاست های نفرت انگیز امریکا
انسجام امروز ضدامریکایی و ضداسرائیلی در ایران اسلامی و موضعگیری انقلابی غالب مسئولین ارشد و همنوایی کامل با افکار عمومی در ایران و منطقه، دندان شکنانه ترین پاسخی است که ملت ما می توانست به یاوه گویی های یکسال اخیر ترامپ و نتانیاهو و سایر مزدوران منطقه ای آنها بدهد.....
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۰۷:۴۴
از دلنوشته های ما تا شفاعت حسینی
* حسینا! مقتدای من! به شرایط وصیت اجداد طاهرینت وفا نمودی، آنچه از اطاعت را ملزم دانستی ادا کردی، به مسئولیت های امامت قیام نمودی، در صبر و مجاهدت همانند مقام نبوت قدم برداشتی، بر عدل و داد و انصاف و قضاوت مصمم بودی،
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۶:۱۴
هنگامه هشیاری و بصیرت سیاسی فرا رسیده است ؛
پشت پرده استراتژی تخریب لاریجانی ها چیست؟
یکی از سوژه های بزرگ موردنظر در استراتژی تخریبی و شوم دشمن قطعاً خانواده محترم لاریجانی است که از چندسال قبل به این طرف و در هر مقطعی با تهاجمی حساب شده، تلاش منظم و سازمان یافته ای برای تخریب و ترور شخصیت یکایک برادران لاریجانی در دستور کار اتاق فرمان بیگانگان، ضدانقلاب خارجی و نیز طیف های معارض داخلی که عمدتاً ترجمان فضاسازی های آنها را به تیتر درشت مواضع رسانه ای خود در فضای مجازی و محفلی مبدل می کنند، قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۲۱:۳۷
جمله عجیب روی طبل یک هیات عزاداری
"چند سالی است که رسم شده، بعضی از هیاتی‌ها، روی شیشه و در و کاپوت ماشین‌شان کلماتی می‌نویسند یا نشانه‌هایی می‌زنند که عزادار بودن‌شان را نشان دهد. بعضی‌ها سلام بر حسین و لعنت بر یزید می‌نویسند، بعضی‌ها هم در سلام و لعن نوآوری می‌کنند و جد و هزل چیزهایی می‌زنند و می‌نویسند که قابل تامل است. "
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۶:۴۴
چشم‌انداز پسا همه‌پرسی
شادی‌ها و هیاهوها در اقلیم کردستان عراق با خاتمه همه‌پرسی پایان یافت و زمان جمع‌بندی مردم کُرد از این اقدام فرا رسیده است.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۳:۳۲