امروز : پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۵
آخرین اخبار : سفر رئیس قوه قضائیه به مازندران موسسه اعتباری کاسپین: تاکنون ۸۵۶ میلیارد تومان به ۴۰۳ هزار نفر پرداخت کردیم/ پرداخت میانگین ۲ میلیون تومان به هر سپرده‌گذار اجرای ۲۵۰۰ میلیارد تومان پروژه در مناطق محروم کشور انتظار سپرده‌گذاران الزهرا به سر آمد/آغاز فرآیند پرداخت به سپرده‌گذاران تعاونی الزهرا (س) خرید تضمینی گندم از مرز ۸۰۰۰ میلیارد تومان گذشت/ پرداخت ۶۲ درصدی مطالبات اختصاص ۱۷ هزار میلیارد تومان برای تامین سرمایه در گردش واحدهای صنعتی
۹۰ درصد سرطان ‌های ريه به مصرف دخانيات مربوط می ‌شود
نیمی از ریه مرد ۶۸ ساله به علت سرطان برداشته شد.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۹:۳۰
انتخابات هیات رئیسه شورای نگهبان فردا برگزار می شود
سخنگوی شورای نگهبان از انتخاب اعضای هیات رئیسه شورای نگهبان در جلسه فردا – چهارشنبه – خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۹:۲۲
همه به دنبال رانت دولتي
سال‌هاست كه ضرورت كاهش تصدي‌گري دولتي و واگذاري بيشتر امور به نهادها و تشكل‌هاي غيردولتي و به‌طوركلي مردمي‌كردن فعاليت‌هاي جاري در حوزه‌هاي مختلف اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و سياسي يكي از محورهاي اصلي سخنراني‌هاي نخبگان و مباحث مطرح در تريبون‌هاي عمومي و اختصاصي جامعه بوده است تا جايي که تصويب قانون سياست‌هاي كلي اصل ٤٤ قانون اساسي با رويكرد كوچك‌سازي دولت و تقويت بخش خصوصي را پاسخي به اين مطالبه و معضل اساسي پيش‌روي شكوفايي اقتصادي و توسعه كشور مي‌توان قلمداد کرد.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۹:۱۸
ایجاد سامانه مجزا برای دریافت اظهارنامه‌ مالیاتی مناطق آزاد+سند
بر اساس دستورالعمل ارائه اظهارنامه مالیاتی در مناطق آزاد، ارائه هرنوع اظهارنامه عملکردی از طریق سامانه الکترونیکی که توسط سازمان امور مالیاتی ایجاد خواهد شد، انجام می‌شود.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۹:۱۱
ضمانت سپرده‎ها در هر بانک تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان
دبیرکانون بانک های خصوصی کشور گفت:ماموریت صندوق ضمانت سپرده های بانکی تضمین بازپرداخت وجوه متعلق به سپرده‌گذاران بانک ‌ها و موسسات اعتباری مجاز درصورت ورشکستگی است و به ازای هر شخص در هر بانکی تا ۱۰۰میلیون تومان مورد تضمین است.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۹:۰۶
تکذیب افزایش حقوق مدیران شرکت‌های دولتی
دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت نسبت به جنجال سازی‌های اخیر درباره سقف حقوق مدیران پاسخ داد. دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت در اطلاعیه ای هر گونه تغییر در پرداخت حقوق مدیران و اعضای هیات مدیره شرکت‌های دولتی را تکذیب کرد. در این اطلاعیه آمده است:
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۸:۵۷
نمایندگان مجلس از هفته آینده به تعطیلات تابستانی می‌روند
عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: نمایندگان مجلس از هفته آینده به تعطیلات تابستانی می‌روند.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۸:۴۶
فال روزانه سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶
دوست عزیزی که ۲۷ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از همین امروز که تولدتان است، فرصت های تازه ای از زندگی به سمت تان سرازیر می شود. پس خودتان را برای یک سال پر از هیجان و موفقیت آماده کنید. اگر می خواهید با سرعت بیشتری پیشرفت کنید، توانایی های خود را در زمینه های مختلف افزایش دهید. کلاس های مختلف می تواند در این راه به شما کمک کند.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۸:۳۵
دکه آنلاین :
عناوین روزنامه‌های ورزشی ۲۷ تیر ۹۶
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی سه شنبه ۲۷ تیر ۹۶ به مسائل مهم روز ورزش از جمله فوتبال پرداخته است.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۸:۳۱
دکه آنلاین:
صفحه نخست روزنامه های سه شنبه ۲۷تیر۹۶
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۰۸:۱۴