امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
آخرین اخبار : قرعه استانداری مازندران به نام نریمان افتاد جزئیات انتقال ۱۸۰۰ حساب دولتی به بانک مرکزی کمبود آب شیرین؛ چالش بزرگ تالاب میانکاله/خلیج گرگان دچار بحران نیست افشای اطلاعات مشتریان بانک ملی کانادا دستمزد میلیونی برای یک ساعت مداحی تعمدا جلوی گران شدن ارز را نمی‌گیرند!/ادعای یک روزنامه
علت مرگ ۷۴ درصد ایرانی ها چیست؟
از تعداد مرگ و میر بیماران غیرواگیر، ۴۶ درصد بیماری قلبی و عروقی، ۱۳ درصد سرطان، چهار درصد بیماری‌های مزمن تنفسی و آسم و ۲ درصد دیابت علت مرگ در کشور است.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۵:۲۶
سازمان هواشناسی:
مهر با باران می‌آید/وضعیت جوی نسبتاً آرام در واپسین روزهای شهریور
کارشناس سازمان هواشناسی کشور از ورود جریانات بارشی در هفته آینده خبر داد و گفت: در آخرین روزهای شهریور ماه فقط بخشهایی از چهار استان کشور با بارش مواجه می‌شوند و سایر نقاط کشور در دو روز آینده جوی نسبتاً آرام خواهند داشت.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۵:۲۰
به مناسبت سالروز تولد فریدون مشیری؛
بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم/فریدون مشیری شاعری از جنس بهار+عکس
۳۰ شهریور ماه هر سال مصادف است با سالروز فریدون مشیری، شاعری که غزل‌هایش عطر بهار داشت.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۵:۱۲
آخرین وضعیت سهام عدالت :
پرداخت سود سهام عدالت در مهرماه / لزوم انجام مراحل انحصار وراثت برای واریز سود
مرحله اول واریز سود سهام عدالت در نخستین هفته مهر ماه به حساب مشمولین واریز خواهد شد و وارث باید برای دریافت سود متوفیان خود، مراحل انحصار وراثت را به طور کامل انجام دهند.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۵:۰۴
دستور زنگنه برای استخدام یک "ژن خوب" + سند
با دستور مستقیم وزیر نفت، یکی از بستگان "درجه یک" یک نماینده مجلس شورای اسلامی جهت مأموریت یک‌ساله و سپس انتقال دائم به یکی از شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نفت معرفی شد.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۰:۵۲
نحوه وصول چک‌های مدت‌دار از سال آینده تغییر می‌کند
جزئیات کامل چک جدید صیاد + عکس
با رونمایی از سامانه صدور یکپارچه دسته‌چک (صیاد) از در کنار دسته‌چک‌های متعارف که از گذشته رواج داشته، دسته‌چک‌های جدید به جریان می‌افتند که در کنار اتحاد شکلی، در نحوه صدور نیز از مکانیزم و منشأ یکسانی پیروی می‌کنند.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۰:۳۰
بعد از استعفا از سرمربیگری؛
مربی ایرلندی جانشین علیرضا منصوریان شد
بعد از استعفای علیرضا منصوریان از سرمربیگری تیم فوتبال استقلال، یک مربی موقت برای هدایت این تیم انتخاب شد.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۰:۲۵
همزمان با سراسر کشور:
زنگ شکوفه ها و جوانه ها در مدارس بهشهر نواخته شد
مدیرآموزش وپرورش بهشهر در مراسم نواختن زنگ شکوفه ها و جوانه ها همزمان با آغاز سال تحصیلی۹۶-۹۷ گفت : این مراسم همزمان با سراسر کشور در شهرستان بهشهر برگزار شد و در این روز شکوفه ها و جوانه ها برای اولین بار در محیط مدرسه و آموزش قرار گرفتند.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۰:۱۸
تازه داماد اعدام شد
تازه داماد که درجنایتی خونین دوستش را به قتل رسانده بود پس از محاکمه و تأیید حکم قصاصش در شعبه ۳۲ دیوانعالی کشور، سحرگاه دیروز در ندامتگاه کرج به دار مجازات آویخته شد.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۰۶:۲۳
تاخیر کاری کارکنان بانک‌ها مجاز شد+سند
معاون اول رییس جمهور مصوبه هیات وزیران درباره مجاز شمردن تاخیر کاری کارکنان بانک‌های شهر تهران تا ساعت ۹ صبح در دوره زمانی اول تا پانزدهم مهرماه سال‌جاری را ابلاغ کرد.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۰۵:۱۸