امروز : دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۹
آخرین اخبار : تیراندازی به مدیر شبکه GEM در قلب استانبول/سعید کریمیان کیست؟+ تصاویر صفحات نخست روزنامه های سیاسی ایران فال روزانه یک شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ امید قالیباف به "سَندروم قربانی"! / دولت چهار درصد (۴%) ، اسم رمز یا تاکتیک انتخاباتی؟! شخم و شیار ۱۹۵ هزارهکتار از زمین های شالیزاری در مازندران فال روزانه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
در حاشیه مراسم روز جهانی بهداشت مطرح شد؛
آمار افسردگی مردم ایران از زبان وزیر بهداشت/ وعده‌های انتخاباتی بیجا با روان مردم سروکار دارد
وزیر بهداشت گفت: وعده‌های بیجا در انتخابات می‌تواند باعث بروز بیماری‌های روحی و روانی شود و متأسفانه مسئولان به مسائل اعصاب و روان کم‌توجه هستند.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۰۹:۵۹
وزش تندبادهای ۷۲ کیلومتری در مازندران
بیشترین وزش تندباد در مازندران امروز به سرعت ۷۲ کیلومتر بر ساعت گزاش شد.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۰۹:۵۶
فال روزانه چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۲۳ فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! سالی که پیش رو دارید فرصت های زیادی را برای تحقق بخشیدن به رویاهایتان در اختیار شما قرار خواهد داد. سفری خارجی که مدت ها آرزویش را داشته اید بالاخره برای انجام کار و یا تفریح برایتان فراهم خواهد شد. همچنین امسال فرصت هایی را برای آشنایی با افرادی جدید و آغاز شراکت های پرثمر برای شما به همراه خواهد داشت. منافع مادی که مدت ها در انتظارشان بوده اید را بالاخره به دست خواهید آورد. سرمایه گذاری های ریسک آم
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۰۹:۵۵
هوای مازندران از پنج شنبه صاف
آسمان مازندران در روزهای پنج شنبه و جمعه صاف همراه با افزایش دما پیش بینی می شود.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۰۹:۵۳
بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان بوعلی سینا ساری
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی امروز سه شنبه که برای افتتاح چند پروژه درمانی به مازندران سفر کرد از بیمارستان بوعلی سینا ساری بازدید کرد .
۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۱۲:۰۴
با حضور وزیر بهداشت ۱۳ پروژه بهداشتی و درمانی در مازندران افتتاح شد
کلینیک های ویژه و تخصصی درمانی در شهرستان های رامسر ، سوادکوه ، فریدونکنار ، محمودآباد ، نکا ، نور و نوشهر از جمله این طرح ها است
۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۱۱:۲۲
دکتر روحانی در فرودگاه ساری:
طرح توسعه بندر امیرآباد و اتصال آن به شکبه ریلی در تقویت روابط با کشورهای همسایه حائز اهمیت است/ افتتاح دهها طرح عمرانی در استان
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در فرودگاه ساری و در جمع خبرنگاران در بیان اهداف این سفر گفت: بسیار خوشحالم که در روز میلاد امیرالمومنین علی (ع) توفیق دارم تا از استان مازندران بازدید داشته باشم؛ هدف از این سفر بررسی برنامه ها و وعده هایی است که در سفر استانی به مردم قول داده شده و نیز روند پیشرفت پروژه ها را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.
۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۱۱:۰۵
رئیس جمهوری وارد ساری شد
دکتر حسن روحانی به همراه سه معاون رئیس جمهوری و ۱۱ وزیر کابینه یازدهم صبح سه شنبه به مازندران سفر کرد . همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان مازندران ۴۳ طرح عمرانی، زیربنایی، کشاورزی، آموزشی، بهداشت و درمان، صنعتی و معدنی و ورزشی با اعتباری حدود ۳۳ هزار میلیارد ریال افتتاح و یا عملیات اجرایی آن شروع می شود.
۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۱۰:۵۸
پارلمان شهری و اما اگرهای فراوان
از شعارهای رنگارنگ تا هزینه‌های سرسام‌آور برای رسیدن به کرسی
برخی از کاندیداها آنقدر آرمانی شعار می‌دهند، که گمان می‌کنی قرار است منجی انسان‌های امروز شوند، شعارهای تعیین شده برخی از کاندیداها هم گاهی آنقدر خنده‌دار و غیر‌معقول به نظر می رسد، که با خواندن آنها شکی در صلاحیت کاندیداهای مورد نظر در دل‌ها ایجاد می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۵:۱۶
سازمان نظام وظیفه اعلام کرد؛
تسهیلات ویژه برای سربازان غایب و مشمولان
بنابر اطلاعیه سازمان نظام وظیفه، مشمولان مشغول خدمت و سرباز فراری ها می توانند از قانون جریمه مشمولان غایب استفاده کنند.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۱:۱۵