امروز : یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۱:۴۶
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران خبر داد:
ثبت ۳۱۲ وقف جدید توسط مردم مازندران
وارش نیوز / مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه به‌جز ۸ وقف جدید در هفته وقف، مردم استان مازندران ۳۱۲ وقف جدید به ثبت رساندند، افزود: این وقف‌ها در حوزه‌های مختلف منفعتی بوده و درآمد ایجاد می‌کنند.
۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۱۴:۲۴
هرگونه فعالیت دریایی در آب‌های ساحلی از دوشنبه تا ظهر چهارشنبه ناامن است
وارش نیوز- هواشناسی مازندران با اعلام وضعیت هشدار سطح زرد، هرگونه فعالیت دریایی در آب‌های ساحلی این استان از عصر امروز دوشنبه تا ظهر روز چهارشنبه هفته جاری را ناامن اعلام کرده است.
۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۱۰:۴۳
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران:
شناسایی گلوگاه‌های اداری مسیرهای خدمت رسانی به مردم
وارش نیوز- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران گفت: بدنه کارشناسی با تجربه برای شناسایی گلوگاه‌های اداری و رفع آنها به‌منظور تسریع خدمات رسانی به مردم در استان تلاش کنند.
۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۰۹:۵۱
رئیس کل دادگستری مازندران اعلام کرد؛
تخلیه بیش از ۲ هزار دستگاه خودرو و موتور سیکلت از توقیف گاه های استان
وارش نیوز- رئیس کل دادگستری مازندران گفت: بیش از دو هزار دستگاه خودرو و موتور سیکلت از توقیف گاه های استان تخلیه شد.
۱۴۰۲/۷/۱۶ - ۱۵:۰۸
خداحافظی «حسن یزدانی» از دنیای کشتی صحت دارد؟
وارش نیوز- حسن یزدانی نه تنها پس از المپیک پاریس از دنیای قهرمانی خداحافظی نخواهد کرد بلکه وی تا سال ۲۰۲۸ برای کسب چهارمین مدال المپیک در کارزار کشتی جهان حضور خواهد داشت.
۱۴۰۲/۷/۱۵ - ۱۵:۴۹
ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه
وارش نیوز- رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی گفت که با ورود سامانه بارشی از روز دوشنبه به کشور، بارش‌های تقریبا گسترده تا روز سه شنبه در غرب و شمال غربی کشور آغاز می‌شود.
۱۴۰۲/۷/۱۵ - ۱۴:۴۷
فوت ۴ عضو یک خانواده نوشهری بر اثر آتش‌سوزی منزل مسکونی
رییس سازمان آتش‌نشانی نوشهر حریق سیم برق را دلیل آتش‌سوزی یک واحد مسکونی و فوت چهار نفر از اعضای یک خانواده در نوشهر اعلام کرد.
۱۴۰۲/۶/۱۷ - ۱۹:۲۷
ژن‌های مقاوم به درمان سرطان برای اولین بار کشف شد
دانشمندان برای اولین بار با کشف دو ژن جدید موفق شدند ژن‌هایی را که در مقابل شیمی درمانی و درمان سرطان مقاومت ایجاد می‌کنند، شناسایی کنند.
۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۰۰:۱۷
جنس عشق به اباعبدالله فرق دارد/ حال و هوای به یاد ماندنی از موکب‌ها تا بین‌الحرمین
زائران عاشق امام حسین (ع) در حالی به پیاده‌روی اربعین امسال آمدند که با وجود تکراری بودن آمدنشان اعتقاد بر امضای آقا سیدالشهدا بر پای نامه دعوت‌شان دارند.
۱۴۰۲/۶/۱۲ - ۲۳:۰۶
رییس دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی مازندران:
تولید ۳ هزار تن زباله، آلودگی آب‌های زیرزمینی را افزایش می‌دهد
رییس دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی مازندران با اشاره به اینکه تولید ۳ هزار تن زباله، آلودگی آب‌های زیرزمینی را افزایش می‌دهد، گفت: موضوعات آب و فاضلاب، مصرف کودهای شیمیایی، سموم و آفت‌کش‌ها در کشاورزی، وجود سگ‌های ولگرد و نقاط حادثه خیز جاده‌ای از تهدیدکننده‌های دائمی سلامت استان هستند.
۱۴۰۲/۶/۱۲ - ۲۳:۰۱