موسسه ملل
امروز : پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
آخرین اخبار : امکان ارزیابی شخصیت افراد بر اساس صندلی منتخبشان در پرواز! پیش بینی هوای گرم امروز اول آذر در مازندران اختصاص ۵۶۵ میلیارد تومان برای امداد رسانی به زلزله زدگان فال روزانه چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ و ما رمیت اذ رمیت ولکن الله رمی به بشریت خدمتی بزرگ کردید ماندگاری نیروی کار چندسال است؟/خروج زودهنگام۴میلیون نفرازشغل اصلی
استاندار جدید مازندران بخواند:
آقای سردار! آقای مهندس! مازندران را با اصفهان مقایسه کنید! / اسلامی چگونه می تواند "مثل بقیه" نباشد؟!
محمد اسلامی پس از مطالعه شرایط عمومی مازندران و انتخاب مشاوران بی غرض و مرض باید در گام نخست "امکانات" ناچیز مازندران به عنوان یک استان با شرایط عظیم بالقوه را با استان اصفهان با امکانات عظیم و شرایط معمولی بالقوه ، مقایسه کند تا بهتر متوجه ابعاد هولناک ماجرا شود..
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۲:۰۳
پشتیبان استاندار جدید باشیم
اگر بخواهیم به تنهایی از استاندار انتظار معجزه داشته باشیم و هر یک از ما به‌دنبال تحصیل منافع شهری و رقابت جناحی باشیم، نتیجه‌ای حاصل نخواهد شد بلکه همه افرادی‌که دل در گروه توسعه استان دارند تصمیمات کارشناسی را مبنای قضاوت و انتظارات خویش قرار دهند و با همدلی و هم‌صدایی پشتیبان استاندار جدید باشیم.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰:۴۴
سرمایه سوزی به سبک مازندرانی ها:
سمنانی ها قدر عبوری را دانستند! / فرصتی که مازندران از دست داد
با دیدن فرصت سوزی برخی از مازندرانی ها یاد جمله معروفی از آلبرت انیشتن می افتیم که گفته بود: دو چیز در جهان نهایت ندارد. یکی کیهان و دومی حماقت انسان. اما در مورد اولی مطمئن نیستم!
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۲:۲۱
یادداشت
پرشورهای قائمشهر نقطه عطف بازی استقلال و نساجی
هواداران نساجی امروز با حضور در ورزشگاه آزادی صفحه تازه ای را در فوتبال باشگاهی ایران بازکردند صفحه ای که سرفصل آن حمایت از تیم های اصیل و ریشه دار و پرطرفداری است که فوتبال ایران را گرم و پرهیجان می کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۲۰:۰۹
حضور عاشورایی مدافعان حرم در ساری
مسئولین فرهنگی استان بایستی برای استفاده بهینه از این شور انقلابی و ولایی، برنامه ریزی و تدبیر کرده و در راستای مقابله با جنگ نرم و مشخصاً در فضای مجازی از این پتانسیل بیش از پیش استفاده کرده و بی جهت فریاد واسلاما سر ندهند و ....
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۸:۴۰
درتحلیل سیاسی دکتر هادی ابراهیمی مطرح شد ؛
لزوم چالش با سیاست های نفرت انگیز امریکا
انسجام امروز ضدامریکایی و ضداسرائیلی در ایران اسلامی و موضعگیری انقلابی غالب مسئولین ارشد و همنوایی کامل با افکار عمومی در ایران و منطقه، دندان شکنانه ترین پاسخی است که ملت ما می توانست به یاوه گویی های یکسال اخیر ترامپ و نتانیاهو و سایر مزدوران منطقه ای آنها بدهد.....
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۰۷:۴۴
از دلنوشته های ما تا شفاعت حسینی
* حسینا! مقتدای من! به شرایط وصیت اجداد طاهرینت وفا نمودی، آنچه از اطاعت را ملزم دانستی ادا کردی، به مسئولیت های امامت قیام نمودی، در صبر و مجاهدت همانند مقام نبوت قدم برداشتی، بر عدل و داد و انصاف و قضاوت مصمم بودی،
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۶:۱۴
هنگامه هشیاری و بصیرت سیاسی فرا رسیده است ؛
پشت پرده استراتژی تخریب لاریجانی ها چیست؟
یکی از سوژه های بزرگ موردنظر در استراتژی تخریبی و شوم دشمن قطعاً خانواده محترم لاریجانی است که از چندسال قبل به این طرف و در هر مقطعی با تهاجمی حساب شده، تلاش منظم و سازمان یافته ای برای تخریب و ترور شخصیت یکایک برادران لاریجانی در دستور کار اتاق فرمان بیگانگان، ضدانقلاب خارجی و نیز طیف های معارض داخلی که عمدتاً ترجمان فضاسازی های آنها را به تیتر درشت مواضع رسانه ای خود در فضای مجازی و محفلی مبدل می کنند، قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۲۱:۳۷
جمله عجیب روی طبل یک هیات عزاداری
"چند سالی است که رسم شده، بعضی از هیاتی‌ها، روی شیشه و در و کاپوت ماشین‌شان کلماتی می‌نویسند یا نشانه‌هایی می‌زنند که عزادار بودن‌شان را نشان دهد. بعضی‌ها سلام بر حسین و لعنت بر یزید می‌نویسند، بعضی‌ها هم در سلام و لعن نوآوری می‌کنند و جد و هزل چیزهایی می‌زنند و می‌نویسند که قابل تامل است. "
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۶:۴۴
چشم‌انداز پسا همه‌پرسی
شادی‌ها و هیاهوها در اقلیم کردستان عراق با خاتمه همه‌پرسی پایان یافت و زمان جمع‌بندی مردم کُرد از این اقدام فرا رسیده است.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۳:۳۲