امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۰
آخرین اخبار : مسیرهای ۶گانه راهپیمایی روز قدس در آمل اعلام شد زمان پرداخت سود سهام عدالت بانک مرکزی قاطعانه از بانک مهر اقتصاد حمایت می کند پرداخت حقوق کارکنان دغدغه شهرداری آمل است زلزله در کیاسر مازندران خاموشی مقطعی در برخی شهر‌های مازندران
روزهای سخت برای مازندران و بی تدبیری مسئولان
در میان این همه واکنش نشان ندادن ها ؛تنها نماینده مازندران که با نگاه تیز بین و شم سیاستمدارانه خود در این زمینه اظهار نظر کرد علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود بود که این عقب ماندگی را حاصل کارشکنی برخی نمایندگان دانست و از این موضوع ابراز تاسف کرد و آن را ضرری برای کل استان خواند .
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۰۳:۵۴
شكاف مستمري‌بگيران با خط فقر
معيشت مردم دغدغه شهروندان ايراني است.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۰۹:۳۰
قابل توجه مردم شرق مازندران:
شاعری دیگر رئیس کمیسیون کشاورزی نیست/شاعری هم از چشم کشوری ها افتاد؟
بسیاری از سیاستمداران در بزنگاههای سیاسی توانستند با انتخاب و تصمیم گیری درست و هوشمندانه خود برگ برنده ای را در دوران خدمت رقم بزنند و کارنامه روشنی از فعالیت سیاسی خود به جا گذارند و در این میان برخی هنوز از قافله عقب اند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۰۱:۱۴
اندر حکایت  این روزهای  ربیع فلاح:
تاب تاب عباسی / ربیع فلاح رو نندازی!؟
حکایت ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران حکایت مسافری است که هر روز منتظر است قطاری که در آن سوار است در ایستگاهی بایستد و پیاده شود.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۳:۰۳
مطالبات علمی از دولت دوازدهم
در دولت دوازدهم انتظار می‌رود که شاخص «نوآوری» در توسعه علم و فناوری، در پرورش دانشجو، در رده‌بندی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها در داخل و معرفی آنها در سطح بین‌المللی به‌عنوان یک شاخص جدی تلقی شود.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۹:۴۹
ضرورتی به نام انسجام ملی
روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره پنجشنبه ۱۸ خردادماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان ضرورتی به نام انسجام ملی به قلم یونس رنجکش در ارتباط با حادثه تروریستی تهران و لزوم تقویت بیش از پیش انسجام ملی در دفاع از نظام اسلامی منتشر کرده است.
۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۵:۳۶
حاشیه نشینی سیاسی:
چرا جریان اصلاح طلبی در مازندران ورشکسته است؟ / عدم فهم صحیح از مناسبات زیستی و انزوای اصلاح طلبان!
کسی که محل زندگی وی فاقد پاک بازی،فاقد آسفالت مناسب، فاقد بیمارستان مجهز،فاقد مراکز اقتصادی ،فرهنگی و تفریحی استاندارد باشد قطعا طیف های اصلاح طلب و اصولگرا و شعارهای حزبی برای او هیچ گونه جذابیتی ندارد. چنین شهروندی به دنبال "مطالبات اولیه" از ساختار حکومت است و بی تردید به کسی رای می دهد که احساس کند توان لازم برای برآورده کردن این مایحتاج را داشته باشد..
۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۲:۰۱
به بهانه برگزاری انتخابات خانه مطبوعات مازندران:
خانه مطبوعات و هزار راه نرفته
بی شک از اصلی ترین وظایف خانه مطبوعات استانها پیگیری مطالبات اهالی رسانه هر استان می باشد که خانه مطبوعات مازندران علی رغم تلاشهای صورت گرفته هنوز از جایگاه ایده آل خود فاصله زیادی دارد .
۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۳:۳۴
پروپاگاندای رسانه های متضاد مشترک المنافع همسو با "ابطال":
انتشار اسناد ابطال انتخابات با چه هدفی صورت می گیرد؟! / تنها مرجع تصمیم گیری نهایی در مورد انتخابات هیئت مرکزی نظارت است
از یک طرف اصلاح طلبان و از طرف دیگر احمدی نژادی های اصولگرا که عمدتا مربوط به یک محفل خانواگی که در گذشته و حال در برخی از نهادهای شهرستان و استان "لانه" کرده اند،اکثرشان اهل یکی از روستاهای اطراف میاندرود هستند که "خانوادگی" و با تمام توان در برابر شهردار ساری به صف شده اند. اما چه نیرویی این دو قطب کاملا متضاد و ناهمگون را به هم نزدیک کرده است که اینگونه همسو در جهت "ابطال" انتخابات ساری که از قضا برندگانش از حامیان شهردار ساری هستند حرکت می کنند؟
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۱:۵۲
سایه روشن انتخابات ساری:
امان از غم تنهایی / عشوری: غمی که چون دماوند بر سینه ام سنگینی می کند؟!
کسانی که رای آوردند اگر تخلفشان محرز شود لحظه ای از حمایت ما برخوردار نخواهند بود منتها باید تا صدور رای توسط مراجع قانونی صبر کرد...
۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۵:۵۱