امروز : یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۳:۲۳
افزایش ۲ ساعته زمان فعالیت مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک از امروز
رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور فراجا از افزایش ۲ ساعته مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور از امروز تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ خبر داد.
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۴
ورود واگن‌های مترو از سال آینده
نایب‌رئیس شورای شهر تهران با اشاره به توسعه حمل و نقل ریلی و همچنین برقی‌سازی در حوزه حمل و نقل گفت: بابرنامه‌ریزی انجام شده سال آینده نخستین واگن‌های جدید مترو وارد چرخه خدمترسانی خواهند شد.
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۹
مصوبه جدید بهره‌مندی دانش‌آموزان از «تک ماده» برای ۴ درس «نهایی»
بنابر اعلام معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش، با توجه به مصوبه جدید شورای عالی آموزش و پرورش، از این پس برای فارغ التحصیلی دانش‌آموزان، چنانچه آخرین نمره دانش‌آموزی در ۴ عنوان درس «نهایی» (از مجموع دروس دوره دوم متوسطه) حداقل ۷ و معدل کل آن نیز بیش از ۱۰ باشد (حدنصاب قبولی را در ۴ عنوان درسی نهایی کسب نکرده باشد) می‌تواند با استفاده از تبصره و یا همان «تک ماده» فارغ‌التحصیل شود.
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۴
وزیر علوم در گفتگو با وارش نیوز خبر داد:
نهایی شدن اساسنامه سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با نهایی شدن اساسنامه سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، این سازمان از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منفک و به یک سازمان مستقل بدل می شود.
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۴
آخرین اخبار از نتایج انتخابات ۱۱ اسفند در مازندران
داده‌های انتخاباتی دریافت شده از ستاد انتخابات شهرستان‌های مازندران نشان می‌دهد که انتخابات در یک حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد، برای نخستین بار یک زن از مازندران به مجلس راه یافت، پنج نماینده مجلس یازدهم به مجلس دوازدهم راه یافتند و آیت‌الله صادق آملی لاریجانی از حضور در مجلس خبرگان بازماند.
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۴
برگزاری آخرین جلسه دادرسی پرونده اتوبوس خبرنگاران محیط زیست/ در انتظار رای سرنوشت‌ساز
وکیل اولیای دم زنده‌یاد مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی از برگزاری آخرین جلسه دادرسی پرونده اتوبوس خبرنگاران محیط زیست خبر داد.
۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۶
در جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی انجام شد؛
تاکید رئیس جمهور بر حفظ سرمایه‌های صندوق توسعه ملی
رئیس جمهور ضمن تقدیر از زحمات هیئت امنای صندوق توسعه ملی در دو سال و نیم گذشته، با تاکید بر ضرورت توجه به حفظ سرمایه‌های صندوق توسعه ملی به عنوان صندوقی بین نسلی گفت: از آنجا که اساس و فلسفه صندوق توسعه ملی نه برای هزینه بلکه برای ایجاد توسعه در کشور بوده، لذا توجه به توسعه کشور با اتکا به سرمایه‌های این صندوق منطبق بر سیاست‌های سند هفتم توسعه، مورد تاکید است.
۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۲
علت وقفه ۳ ساله ساخت بزرگ ترین بیمارستان فوق تخصصی شهرستان چالوس چیست؟!
وارش نیوز- فرد خیری که سه سال گذشته برای ساخت بزرگ ترین بیمارستان فوق تخصصی سرطانی چالوس حدود ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار پرداخت کرده برای اجرایی شدن این طرح مهم درمانی همچنان در انتظار پاسخ مسوولان امر برای تخصیص زمین است.
۱۴۰۲/۷/۱۸ - ۱۱:۱۰
بمباران شدید غزه از سوی رژیم صهیونیستی برای کوچاندن فلسطینی ها به مصر
وارش نیوز- با ورود عملیات ضدصهیونیستی مقاومت فلسطین به چهارمین روز خود و شکست صهیونیست ها در تمامی جبهه ها، سران تل آویو برای جلوگیری از ادامه روند شکست خود دستور داده اند با بمباران وحشیانه غزه موجب ترک ساکنان فلسطینی آن به مصر شوند.
۱۴۰۲/۷/۱۸ - ۱۱:۰۶
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نور:
وقف جدید درمانی ۷ میلیاردی در شهرستان نور ثبت شد
وارش نیوز- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نور از ثبت وقف جدید درمانی خبر داد و گفت: خانه بهداشت و مرکز اورژانس توسط یک خیر احداث شده است.
۱۴۰۲/۷/۱۸ - ۱۰:۱۹