امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
آخرین اخبار : مهدی عبوری همه استان را با خود همراه کرد / مجمع نمایندگان مازندران به استانداری عبوری رای داد! نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید با حضور روحانی فائزه هاشمی:من با ازدواج موقت موافقم! قبر قاتل آتنا کجاست؟ / روستایی که جنازه قاتل آتنا را نپذیرفت+عکس اولین دورهمی بازیگر زن +عکس سپرده گذاری در بانک هنوز برای مردم جذاب است
خطر بازگشت به سال ۸۴ وجود دارد
شواهد رسانه‌ای در ماه‌های اخیر نشان از سرد شدن رابطه طیفی از اصلاح‌طلبان با حسن روحانی است. رابطه ای که پس از غیبت اصلاح‌طلبان در وزارتخانه‌های مهمی چون کشور، علوم و فرهنگ و هم‌چنین عدم معرفی زنان در کسوت وزیر انتقادهای درونی احزاب، رسانه‌ها و بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان از دولت را به عرصه عمومی کشاند.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۰۸:۳۷
عجیب اما واقعی:
آقای استاندار ؛ این صندلی برازنده شما نیست!
هر چقدر هم که دلسوزان استان حنجره خود را بدرند باز هم انگار کسانی در دولت گوشی برای شنیدن ندارند تا ببینند واقعیت اقتصادی مازندران بسیار دردناک و تاسف بار است.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۶:۳۱
مازندران در حسرت تحقق سرمایه گذاران خارجی
وضعیت سرمایه گذاری در استان مازندران نسبت به پتانسیل های زیادی که دارد هنوز فاصله زیادی تا سطح دلخواه دارد .
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۶:۱۴
همکاری قوا نمودی از بلوغ سیاسی در کشور
انقلاب اسلامی در هر حرکتی یک گام به جلو می‌رود و نظام جمهوری اسلامی در هر مرحله‌ای یک درجه ارتقا پیدا می‌کند؛ اینکه کشور به این مرحله از بلوغ و رشد سیاسی رسیده که وقتی انتخابات تمام می‌شود، همه به این فکر می‌کنند که باید کشور اداره شود، نمودی از بلوغ سیاسی در کشور است.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۴:۵۸
تجارت زیر تیغ موانع غیرفنی
تجربه سال‌های گذشته ضرورت تسهیل امور تجار شناسنامه‌دار را بیش از گذشته آشکار ساخته است چراکه وقتی بنگاه‌های رسمی و قانونی در دست‌اندازهای تجارت گرفتار می‌شوند، آنچه کسری بازار مصرف را پوشش می‌دهد، کالای قاچاق است.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۲۲:۱۸
پیروز جنگ رسانه‌ای عربستان و ایران کیست ؟
استراتژی امنیتی و سیاسی عربستان در سال‌های اخیر همواره برمبنای توسعه بحران تنظیم شده است.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۲۲:۰۵
ترس از فراموش نشدن احمدی‌نژاد!
«ترس از فراموش شدن» عبارتی است که از سال ۹۲ همواره از سوی رسانه‌های الیگارشی حاکم در مورد رئیس جمهور سابق بسیار تکرار شده است.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۲۲:۳۳
سهل‌انگاری که کمتر از قتل بنیتا و آتنا نیست
اتوبوس، دانش آموز، سرباز، مردم عادی، تصادف. شنیدن این کلمات برای ما عادی شده است. اصلا گویی هر سال سهمیه‌ای اینچنین داریم.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۸:۴۲
قانون ضدخویشاوند سالاری را تصویب کنید
واکنش منفی مردم به ماجرای «ژن خوب» که استعاره ای است از انتصابات بر پایه انتسابات ابعاد گسترده تری گرفته و حساسیت به روابط فامیلی صاحب منصبان فزونی یافته و در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی اخبار متفاوتی در این باره منتشر می شود و البته راست و دروغ به هم آمیخته است و کاربران باید مراقب باشند هر خبری را نفرستند.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۵:۰۰
کادرسازی؛ الزامی برای دوام و قوام احزاب
بررسی الگوهای انتخاباتی در سال های اخیر از افزایش نقش احزاب در روندهای سیاسی کشور نشان دارد؛ احزابی که برای دوام و قوام کارکردهای ویژه و مثبت خود در جامعه نیازمند جوان گرایی، کادرسازی و تربیت نیروهای متخصص هستند.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۶:۴۲