امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
آخرین اخبار : اقامت شبانه۸۰ میلیون مسافر در کشور صفحه نخست روزنامه های مازندران شنبه ۳۱ تیر ۹۶ پیامدهای بحران دیپلماتیک ایران و کویت لزوم تغییر سیاست های اقتصادی جرایم تخلفات رانندگی و عوارض خروج از کشور را با موبایل پرداخت کنید هشدار: سکه را از محل معتبر تهیه و در خرید از هولوگرام روی پلمپ مطمئن شوید/ چگونه سکه طلای تقلبی را از اصل تشخیص دهیم
بايد‌هاي مهم دولت براي كابينه جديد!
به نظر مي‌رسد يكي از شاخص‌هاي انتخاب وزرا علاوه بر تجربه و تخصص، چابكي و سرعت است. از اين طريق مي‌توانيم اين فاصله‌ها را با شتاب بيشتري كاهش دهيم، هر چند كه شرايط ايده آل حاصل نخواهد شد و بستر زماني طولاني‌تري را مي‌طلبد و نيازمند مديراني هستيم كه از ميانگين سني پايين‌تري برخوردار و تجربه، تخصص و اعتبار لازم را در آن مجموعه مديريتي خود داشته باشند.
۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۰۷:۳۳
تعطیلاتی که بوی زباله می دهد
اگر هر گردشگری که به استانهای شمالی سفر می کند ؛ ضرر زیست محیطی را ایجاد نماید و زباله ای را به سوغات بیاورد ؛ از سود حاصل از جذب گردشگر حاصلی نمی ماند و ورود گردشگران به نقاط شمالی امری زیان ده به شمار می آید.
۱۳۹۶/۴/۹ - ۰۱:۳۱
مدیریت کارآمد و مزیت اقتصادی
مثبت شدن موزانه صادرات بر واردات از دستاوردهای دولت یازدهم است که با مدیریت کارآمد و فرصت سازی از چالش ها و ضعف های نظام اقتصادی برای دومین بار در کشور به دست آمد.
۱۳۹۶/۴/۷ - ۲۳:۲۲
عيد فطر و نداي نفي خشونت
در قنوت زيباي نماز عيد مي‌گوييم به دنبال کرامت و شرف روزافزون هستيم
۱۳۹۶/۴/۴ - ۰۹:۴۴
وضعیت فعلی «کاسپین» چه پیام هایی برای اقتصاد ایران دارد؟
این هیاهوها چیست؟ چرا موسسه کاسپین به این شرایط دچار شد و سپرده گذارانش در شهرهای مختلف هر روز در حال اعتراض هستند؟ آیا این نشان بحران بانکی نیست؟
۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۱:۱۴
وقتی تندروها با توهین به روحانی
داستان راهپیمایی روز قدس را تغییر دادند
آنها رییس جمهور را فتنه گر و غیرانقلابی خطاب کردند. همین افراد جهانگیری و مطهری را هم ضد انقلاب و فتنه گر خواندند. به همین راحتی داستان روز قدس تغییر پیدا کرد.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۹:۱۲
روزهای سخت برای مازندران و بی تدبیری مسئولان
در میان این همه واکنش نشان ندادن ها ؛تنها نماینده مازندران که با نگاه تیز بین و شم سیاستمدارانه خود در این زمینه اظهار نظر کرد علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود بود که این عقب ماندگی را حاصل کارشکنی برخی نمایندگان دانست و از این موضوع ابراز تاسف کرد و آن را ضرری برای کل استان خواند .
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۰۳:۵۴
شكاف مستمري‌بگيران با خط فقر
معيشت مردم دغدغه شهروندان ايراني است.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۰۹:۳۰
قابل توجه مردم شرق مازندران:
شاعری دیگر رئیس کمیسیون کشاورزی نیست/شاعری هم از چشم کشوری ها افتاد؟
بسیاری از سیاستمداران در بزنگاههای سیاسی توانستند با انتخاب و تصمیم گیری درست و هوشمندانه خود برگ برنده ای را در دوران خدمت رقم بزنند و کارنامه روشنی از فعالیت سیاسی خود به جا گذارند و در این میان برخی هنوز از قافله عقب اند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۰۱:۱۴
اندر حکایت  این روزهای  ربیع فلاح:
تاب تاب عباسی / ربیع فلاح رو نندازی!؟
حکایت ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران حکایت مسافری است که هر روز منتظر است قطاری که در آن سوار است در ایستگاهی بایستد و پیاده شود.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۳:۰۳