امروز : سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۲
وبا به مازندران رسید
وارش نیوز/ نخستین مورد ابتلا به وبا در مازندران شناسایی شده است.
۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۱۵:۱۴
شعار اغتشاشگران چه بود؟
تلاش برای ایجاد آشوب در تهران با اسم رمز «مهسا امینی»
وارش نیوز/ همزمان با فراخوان گسترده رسانه‌های معاند خارجی برای سوءاستفاده از موضوع درگذشت مرحومه «مهسا امینی» به جهت ایجاد آشوب، از عصر امروز (دوشنبه) تجمعات محدودی در سطح تهران شکل گرفت.
۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۰۸:۴۷
وزارت نفت:
بنزین گران می شود؟
وارش/ با وجود تکذیب چند باره گرانی بنزین، اما همچنان برخی منتقدان بر این موضوع به عنوان دستاویزی برای حمله به دولت سیزدهم استفاده می‌کنند، در حالی که دولت در طول مدت مسئولیت خود نشان داده در ارتباط با افکار عمومی شفاف بوده و برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد.
۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۱۲:۵۱
علیزاده طباطبایی با اشاره به ماجرای مهسا امینی:
برای حفظ آبروی پلیس باید پرونده امینی تا انتها رسیدگی شود
وارش نیوز/ یک وکیل دادگستری با اشاره به ماجرای درگذشت مهسا امینی ضمن اعلام آمادگی برای پذیرش پیگیری روند پرونده این موضوع تاکید کرد که برای حفظ آبروی پلیس باید پرونده امینی تا انتها رسیدگی و مشخص شود که چه اتفاقی در اداره پلیس افتاده است.
۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۱۱:۴۳
رئیسی پیش از عزیمت به نیویورک:
برنامه‌ای برای مذاکره با آمریکایی‌ها ندارم/از حق مردم دفاع میکنیم
وارش /رئیس‌جمهور گفت: در سفر به نیویورک هیچ برنامه‌ای برای مذاکره یا ملاقات با آمریکایی‌ها برنامه‌ریزی نشده و هیچ برنامه‌ای هم برای دیدار با آنها نداریم.
۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۰۹:۴۹
۴۲۰۰ محیط بان در کشور کم داریم
وارش نیوز/ فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست کشور با اشاره به اینکه سه بند موجود در قانون حمایت قضایی از محیط‌بانان برای شرایط کاری آن‌ها کافی نیست، گفت: اصلاح این قانون در دستور کار مجلس قرار دارد.
۱۴۰۱/۶/۲۷ - ۱۳:۵۷
«تله کابین» مسیر توسعه نیست؛
نابودی طبیعت یا گردشگری/ دکل ها در جنگل های هیرکانی سبز می شوند
وارش نیوز- در حالی که تغییر کاربری ها و آفات، روزگار جنگل های هیرکانی گلستان را ناخوش کرده برخی مدیران اصرار دارند تا با احداث تله کابین، آخرین رمق های گنجینه یونسکو در این استان را نابود کنند.
۱۴۰۱/۶/۲۷ - ۰۸:۳۱
تازه‌ترین اظهارات دبیر کل سازمان جهانی بهداشت درباره «پایان کرونا»
وارش نیوز/ دبیر کل سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: پایان همه‌گیری کووید-۱۹ قابل رویت است.
۱۴۰۱/۶/۲۴ - ۱۶:۲۱
مقایسه عقب ماندگی مالیاتی ایران نسبت به ژاپن
وارش/ ژاپن با اجرای دقیق قوانین مالیاتی توانسته است درآمدهای مالیاتی خود را افزایش دهد به‌گونه‌ای که نسبت تولید ناخالص داخلی به مالیات در سومین اقتصاد جهان به ۳۲ درصد افزایش پیدا کرده است.
۱۴۰۱/۶/۲۳ - ۰۹:۵۴
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه؛
ادعای عدم تحریم دارو از سوی آمریکا، دروغی بزرگ است
وارش/ دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، ادعای آمریکا در خصوص استثنای بشردوستانه حوزه‌های غذا و دارو از شمول تحریم‌ها را دروغی بزرگ خواند که با واقعیات موجود هم‌خوانی ندارد.
۱۴۰۱/۶/۲۳ - ۰۹:۳۲