امروز : شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۳۴
خبرهای خوش برای محیط‌بانان/ نیاز کشور به ۸۰۰۰ هزار محیط‌بان
وارش نیوز/ فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط‌زیست ضمن ارائه خبرهای خوش برای محیط‌بانان گفت: پیگیر افزایش سهمیه سالانه استخدامی محیط بانی هستیم و کشور به ۸۰۰۰ هزار محیط‌بان نیاز دارد.
۱۴۰۲/۳/۱۱ - ۱۱:۵۱
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تأکید کرد؛
هیچ تغییری در سهمیه و قیمت بنزین در دستور کار نیست
وارش نیوز- شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هیچ تغییری در مقدار سهمیه بنزین کارت‌های سوخت شخصی و قیمت بنزین در دستور کار نیست.
۱۴۰۲/۳/۱۰ - ۱۱:۲۶
استاندار مازندران:
دولت سیزدهم یک‌هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه فرودگاه‌های مازندران تخصیص داد
وارش نیوز- استاندار مازندران با اشاره به اینکه اعتلای اقتصاد گردشگری در دستور کار جدی مسوولان قرار دارد، گفت: دولت سیزدهم یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیرساخت فرودگاه های این استان تخصیص داد.
۱۴۰۲/۳/۹ - ۱۳:۰۹
فرماندار ساری مطرح کرد؛
معرفی ۲۳۰۰ پروژه اشتغال برای دریافت تسهیلات در ساری
وارش نیوز- فرماندار ساری گفت: دو هزار و ۳۸۳ پروژه و طرح اشتغال در شهرستان به بانک های عامل برای پرداخت تسهیلات معرفی شدند.
۱۴۰۲/۳/۹ - ۱۱:۰۴
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران:
دستاوردهای نظام اسلامی را در عرصه های مختلف تبیین کنیم
وارش نیوز- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران به اقتدار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: باید دستاوردهای نظام را در عرصه‌های مختلف تبیین کنیم.
۱۴۰۲/۳/۶ - ۱۹:۵۱
پایان خانه به دوشی دختر ۳۲۰۰ ساله بابلی
وارش نیوز - بابلی ها برای ماندگاری دختر ۳۲۰۰ ساله در موزه بابل و پایان کابوس تلخ تخلیه موزه و ابهام در سرنوشت اسکلت های این دختر غرق در شادمانی هستند.
۱۴۰۲/۳/۶ - ۱۲:۱۷
استاندار :
فقر و محرومیت مازندران زیر فضای سبز پنهان مانده است
وارش نیوز- استاندار مازندران با بیان این که فقر و محرومیت زیر فضای سبز استان پنهان مانده است، گفت: اکنون ظاهر استان فقط با حضور خوش نشین ها در سه هزار و ۶۰۰ روستا آراسته شده است.
۱۴۰۲/۳/۶ - ۱۲:۱۴
سقوط طلای جهانی ادامه‌دار شد
وارش نیوز/ قیمت طلا امروز (سه‌شنبه) تحت تاثیر افزایش ارزش دلار و اظهارات تند برخی از اعضای فدرال رزرو کاهش یافت، در حالی که سرمایه‌گذاران سقف بدهی ایالات‌متحده را نیز در نظر داشتند.
۱۴۰۲/۳/۲ - ۱۱:۲۱
مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران خبر داد:
تجهیز خطوط حمل‌ونقل دریایی در دریای خزر در ماه‌های گذشته/ ۲۶ کشتی آماده حمل به مقصد روسیه
وارش نیوز- مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران امضای توافق‌نامه خرید کشتی با باشگاه همگرایی کریدور شمال- جنوب در روسیه را هم راستا با توافق ریلی رشت- آستارا دانست و گفت: ۲۶ فروند شناور خزر با ظرفیت ۳۶۰۰ تی‌ای‌یو آماده حمل بار به مقصد روسیه است.
۱۴۰۲/۳/۱ - ۱۱:۵۸
روزی به نام جمعیت/ آیا ایران از سیاه‌چاله جمعیتی عبور خواهد کرد؟
وارش نیوز- ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی جمعیت را براساس بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی و پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ کردند و درست یک سال پس از ابلاغ این سیاست‌ها به پیشنهاد سازمان ثبت احوال کشور روز ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ به نام روز ملی جمعیت نامگذاری شد.
۱۴۰۲/۲/۳۰ - ۱۲:۰۷