امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۵
نحوه محاسبه مالیات بر ارث سهامداران بورس اصلاح شد
با توجه به مصوبه هیئت دولت و ابلاغ سازمان امور مالیاتی کشور، بخشی از دستورالعمل محاسبه ارزش سهام متوفی و مالیات بر ارث آن اصلاح شده است
۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۵:۲۸
در دانشگاه تهران محقق شد؛
طراحی و ساخت سامانه‌ای هوشمند برای اثربخشی بیشتر تبلیغات
فناوران دانشگاه تهران با استفاده از فناوری‌های پیشرفته هوش مصنوعی، موفق به طراحی و ساخت سامانه‌ای شدند که به اثربخشی بیشتر تبلیغات کمک می‌کند.
۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۵:۰۹
شرکت ایرانی کیف انرژی ابداع کرد
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به بومی سازی کیف انرژی شده که در واقع یک نیروگاه خورشیدی با ظرفیت میکرو و قابل حمل است و به افراد امکان می‌دهد تا از انرژی پاک خورشید در هر مکانی استفاده کنند.
۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۴:۵۹
فوق تخصص جراحی پلاستیک تأکید کرد؛
درآمدهای میلیونی از جراحی های غیر قانونی پلاستیک
فوق تخصص جراحی پلاستیک گفت: در ایران بسیاری از افراد با مدرک غیر قانونی جراحی های پلاستیک انجام میدهند که درآمد میلیونی هم کسب می‌کنند.
۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۴:۳۴
مرجانیان عنوان کرد؛
ضدآفتاب ها به تنهایی از پوست محافظت نمی کنند
معاون اداره کل امور فراورده‌های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، درباره میزان ماندگاری کرم های ضد آفتاب، توضیحاتی داد.
۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۴:۲۸
سرطان یک بحران خانوادگی است/ اهداف خدمات روانشناسی به بیماران
جانشین سرپرست بخش روانشناسی محک، هدف روانشناسان موسسه محک را افزایش کیفیت زندگی کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنها عنوان کرد.
۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۴:۱۶
توضیحات وزیر در خصوص ممنوعیت بازنشستگی فرهنگیان/ پرداخت بخشی از پاداش پایان خدمت فرهنگیان، قبل از مهرماه
وزیر آموزش و پرورش درباره وعده واریز ۴۰ درصد پاداش فرهنگیان بازنشسته تا تیر ماه گفت: هر دو هفته یکبار پیگیر پاداش پایان خدمت فرهنگیان هستم؛ پرداخت سریعتر پاداش حق آنها است اما سال گذشته پاداش در سه قسط انجام شد و امسال هم احتمالا همین روند انجام خواهد شد.
۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۳:۰۳
سازمان غذا و دارو اعلام کرد
مهم‌ترین دلایل بروز مقاومت‌های آنتی‌بیوتیکی / اغلب گلودردها بی‌نیاز به آنتی‌بیوتیک
سرپرست گروه ارزیابی فناوری سلامت و مطالعات مدیریتی و اقتصادی سازمان غذا و دارو با هشدار نسبت به مصرف بی‌رویه و خودسرانه آنتی بیوتیک‌ها، مهمترین دلایل به وجود آمدن مقاومت آنتی بیوتیک‌ها را تشریح کرد.
۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۳:۰۰
رییس سازمان نوسازی مدارس اعلام کرد
بهسازی ۱۱۰ هزار کلاس درس در سال جاری
رییس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه سال گذشته کار بهسازی ۶۸ هزار کلاس درس انجام شد گفت: با همه مشکلاتی که بر سر راه بود، امسال ۱۱۰ هزار کلاس درس در این طرح هدفگذاری شده است.
۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۲:۲۰
استاندار مازندران:
تفکیک زباله از مبدا در خانواده ها فرهنگ سازی شود
استاندار مازندران با بیان این که حل مشکل پسماند نیازمند کار فرهنگی است، گفت: تفکیک زباله از مبدا باید از خانواده ها آغاز و ترویج شود.
۱۴۰۳/۴/۳۰ - ۱۱:۵۴