امروز : پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - ۰۳:۴۹
علت وقفه ۳ ساله ساخت بزرگ ترین بیمارستان فوق تخصصی شهرستان چالوس چیست؟!
وارش نیوز- فرد خیری که سه سال گذشته برای ساخت بزرگ ترین بیمارستان فوق تخصصی سرطانی چالوس حدود ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار پرداخت کرده برای اجرایی شدن این طرح مهم درمانی همچنان در انتظار پاسخ مسوولان امر برای تخصیص زمین است.
۱۴۰۲/۷/۱۸ - ۱۱:۱۰
بمباران شدید غزه از سوی رژیم صهیونیستی برای کوچاندن فلسطینی ها به مصر
وارش نیوز- با ورود عملیات ضدصهیونیستی مقاومت فلسطین به چهارمین روز خود و شکست صهیونیست ها در تمامی جبهه ها، سران تل آویو برای جلوگیری از ادامه روند شکست خود دستور داده اند با بمباران وحشیانه غزه موجب ترک ساکنان فلسطینی آن به مصر شوند.
۱۴۰۲/۷/۱۸ - ۱۱:۰۶
کاهش کیفیت نان و افزایش دور ریز
وارش نیوز/ کاهش کیفیت نان و افزایش دور ریز آن سبب نارضایتی مردم شهرستان بابل شده و از مسئولان خواسته اند تا برای افزایش کیفیت اقدام موثری انجام دهند.
۱۴۰۲/۷/۱۸ - ۱۰:۰۰
استاندار مازندران:
میزان بیکاری فارغ التحصیلان در مازندران بیش از ۶۰ درصد است
وارش نیوز- استاندار مازندران وضعیت بیکاری فارغ التحصیلان را در استان نسبت به میانگین کشوری نامناسب و بالا دانست و گفت: ۶۱.۶ درصد کارجویان را فارغ التحصیلان تشکیل می دهند.
۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۱۸:۵۵
وضعیت بازار عمده فروشی برنج مازندران کم رونق است
وارش نیوز- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی مازندران وضعیت بازار عمده فروشی برنج استان را کم رونق توصیف کرد و گفت: باتوجه به شروع برداشت رتون و کشت دوم، پیش‌بینی تولید شلتوک، ۳۰۰ هزار تن است.
۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۱۴:۱۵
سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد:
پیشنهاد ایران جهت برگزاری نشست فوق‌العاده سازمان همکاری اسلامی با موضوع فلسطین
وارش نیوز- ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در تماس اخیر وزیر امور خارجه کشورمان با برخی همتایان خود از جمله وزیر امور خارجه عراق پیشنهاد دادیم که نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی برگزار شود و تاکید کردیم بر اینکه مساله فلسطین همچنان مسأله اول جهان اسلام است.
۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۱۴:۱۲
هرگونه فعالیت دریایی در آب‌های ساحلی از دوشنبه تا ظهر چهارشنبه ناامن است
وارش نیوز- هواشناسی مازندران با اعلام وضعیت هشدار سطح زرد، هرگونه فعالیت دریایی در آب‌های ساحلی این استان از عصر امروز دوشنبه تا ظهر روز چهارشنبه هفته جاری را ناامن اعلام کرده است.
۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۱۰:۴۳
از صحت و سقم واگذاری پلاژهای دولتی چخبر؟!
وارش نیوز- مولدسازی پلاژهای دولتی به «نفع مردم» بعد از دستور صریح رئیس جمهور برای آزادسازی سواحل با هدف توسعه اقتصادی و رونق گردشگری در استان مازندران در مسیر تحقق قرار گرفته است و در در روزهای اخیر با پیگیری های انجام شده استخر مجتمع ساحلی و تفریحی محمودآباد با حضور استاندار مازندران آزاد شد.
۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۰۹:۵۶
نماینده ولی فقیه در مازندران:
حمایت از مدافعان امنیت وظیفه همگان است
وارش نیوز- نماینده ولی فقیه در مازندران عظمت عملیات «طوفان‌الاقصی» را در ۷۵ سال گذشته بی‌سابقه دانست.
۱۴۰۲/۷/۱۶ - ۱۵:۱۲
در راستای قانون جهش تولید
مسکن ضعیف‌ترین عملکرد را به خود اختصاص داد
وارش نیوز. بانک‌ها که در راستای قانون جهش تولید مسکن به عنوان مهم‌ترین ارگان شناخته شده اند طبق شواهد بانک‌ مرکزی، طی دوسال گذشته در راستای قانون جهش تولید مسکن ضعیف‌ترین عملکرد را داشته‌ اند.
۱۴۰۲/۷/۱۶ - ۱۱:۱۳