امروز : یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۸
مطالعات نشان می دهد؛
غم و اندوه علاوه بر ذهن جسم را هم تاثیر قرار می دهد
غم و اندوه می تواند ذهن را ویران کند، اما علم نشان می دهد که می تواند بدن را نیز ضعیف کند و شما را در معرض بیماری قرار دهد.
۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۲
افزایش ۲ ساعته زمان فعالیت مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک از امروز
رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور فراجا از افزایش ۲ ساعته مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور از امروز تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ خبر داد.
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۴
ورود واگن‌های مترو از سال آینده
نایب‌رئیس شورای شهر تهران با اشاره به توسعه حمل و نقل ریلی و همچنین برقی‌سازی در حوزه حمل و نقل گفت: بابرنامه‌ریزی انجام شده سال آینده نخستین واگن‌های جدید مترو وارد چرخه خدمترسانی خواهند شد.
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۹
مصوبه جدید بهره‌مندی دانش‌آموزان از «تک ماده» برای ۴ درس «نهایی»
بنابر اعلام معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش، با توجه به مصوبه جدید شورای عالی آموزش و پرورش، از این پس برای فارغ التحصیلی دانش‌آموزان، چنانچه آخرین نمره دانش‌آموزی در ۴ عنوان درس «نهایی» (از مجموع دروس دوره دوم متوسطه) حداقل ۷ و معدل کل آن نیز بیش از ۱۰ باشد (حدنصاب قبولی را در ۴ عنوان درسی نهایی کسب نکرده باشد) می‌تواند با استفاده از تبصره و یا همان «تک ماده» فارغ‌التحصیل شود.
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۴
وزیر علوم در گفتگو با وارش نیوز خبر داد:
نهایی شدن اساسنامه سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با نهایی شدن اساسنامه سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، این سازمان از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منفک و به یک سازمان مستقل بدل می شود.
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۴
آخرین اخبار از نتایج انتخابات ۱۱ اسفند در مازندران
داده‌های انتخاباتی دریافت شده از ستاد انتخابات شهرستان‌های مازندران نشان می‌دهد که انتخابات در یک حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد، برای نخستین بار یک زن از مازندران به مجلس راه یافت، پنج نماینده مجلس یازدهم به مجلس دوازدهم راه یافتند و آیت‌الله صادق آملی لاریجانی از حضور در مجلس خبرگان بازماند.
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۴
وزیر آموزش و پرورش
افزایش ۲۵ درصدی جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان
وزیر آموزش و پرورش گفت:مطابق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانشگاه فرهنگیان از سال آینده آزمون اختصاصی خواهد داشت و نظام جذب استاد و هیئت علمی آن کاملاً اختصاصی خواهد بود.
۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۹
موحدی:
دشمن از حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای هراس دارد
دادستان کل کشور گفت: دشمن از حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای هراس دارد و تلاش دارد به هر طریقی مردم را از حضور گسترده در انتخابات دلسرد و بی‌رغبت کند.
۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۷
نصیری در گفت‌وگو با وارش نیوز مطرح کرد؛
وضعیت ایمنی بیمارستان‌های پایتخت
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به ایمنی بیمارستان‌ها گفت: با بودجه‌های درون سازمانی مقوله ایمن‌سازی امکان پذیر نیست و نیازمند حمایت دولت و سازمان برنامه و بودجه هستیم.
۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۴
قاسمی:
پایگاه مدیریت دانش گردشگری راه‌اندازی شد
مدیرکل آموزش و برنامه‌ریزی گردشگری گفت: پایگاه مدیریت دانش گردشگری در مراسمی با حضور معاون گردشگری و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به بهره‌برداری رسید.
۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۱