امروز : سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۲
پرونده الکترونیک سلامت؛ ذره بین نظارت بر فعالیت پزشکان خانوادهِ مازندران
وارش نیوز – اوایل هفته جاری پرونده الکترونیک سلامت سطح یک برای خانوارهای زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران باز شد که مزیت های آن تنها به کنترل سلامت و بیماری یابی افراد خلاصه نمی شود و تصمیم بر این است تا فعالیت های ۹۲۵ پزشک خانواده استان از این طریق رصد و ارزیابی شود .
۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۰۸:۵۷
سختی های حمل‌ونقل آنلاین در ایران
وارش نیوز/هرچند در تمام دنیا باربری آنلاین صنعتی رو به رشد بوده و هست، انحصار دولتی در ایران موجب عدم شفافیت و کارآمدی و موفقیت این صنعت در سال‌های گذشته شده است.
۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۰۸:۴۹
«تله کابین» مسیر توسعه نیست؛
نابودی طبیعت یا گردشگری/ دکل ها در جنگل های هیرکانی سبز می شوند
وارش نیوز- در حالی که تغییر کاربری ها و آفات، روزگار جنگل های هیرکانی گلستان را ناخوش کرده برخی مدیران اصرار دارند تا با احداث تله کابین، آخرین رمق های گنجینه یونسکو در این استان را نابود کنند.
۱۴۰۱/۶/۲۷ - ۰۸:۳۱
یک ساعت پیاده روی در طبیعت به کاهش استرس کمک می کند
وارش نیوز/ یک مطالعه جدید نشان داد که ۶۰ دقیقه پیاده روی در طبیعت باعث کاهش فعالیت در مناطق مغزی درگیر در پردازش استرس می شود.
۱۴۰۱/۶/۲۲ - ۱۳:۰۶
سونامی آنفلوانزا با عبور از موج هفتم کرونا
وارش نیوز/ گفته می شود با عبور از بحران کرونا و رها شدن پروتکل های بهداشتی، باید منتظر سونامی آنفلوانزا در کشور باشیم که به نظر می رسد امسال، پاییز و زمستان متفاوتی را داشته باشیم.
۱۴۰۱/۶/۲۲ - ۱۱:۲۲
ماجرای دو خبر خوب و بد برای پرستاران
وارش نیوز/ رئیس سازمان نظام پرستاری گفته زمان پرداخت کارانه پرستاری را وزارت بهداشت باید اعلام کند، اما مدیر روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، مدعی شده هنوز منابع آن تأمین نشده است.
۱۴۰۱/۶/۲۲ - ۱۱:۱۷
یک سفر خاطره‌انگیز را در شهر ساحلی مازندران تجربه کنید
وارش نیوز/ اگر شما هم قصد دارید تا زیبایی‌های استان مازندران را به چشم ببینید و یک سفر خاطره‌انگیز را تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم که قبل از سفر نسبت به اجاره ویلا شمال از سایت شب اقدام کنید.
۱۴۰۱/۶/۲۱ - ۰۹:۵۰
زنگ خطر خودکشی ناشی از فقر در جامعه کارگری
وارش نیوز/ ۱۰ سپتامبر مصادف با ۱۸ شهریور ماه روز جهانی پیشگیری از خودکشی نام گرفته است،‌مراسم این روز را مجمع جهانی پیشگیری از خودکشی (IASP) با همکاری سازمان بهداشت جهانی (WHO) و فدراسیون جهانی سلامت روان میزبانی می‌کند.
۱۴۰۱/۶/۲۰ - ۱۰:۲۹
با وجود اجرای طرح‌های دولت در خصوص استحکام خانواده‌ها
«طلاق» همچنان می‌تازد
وارش نیوز/ با وجودی که معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهور اعلام کرده پیش‌بینی می‌کردیم که در برنامه ششم توسعه و پس از اجرای طرح‌ها و برنامه‌های دولت، آمار طلاق ۲۰ درصد کاهش یابد رسما به شکست این سیاست‌ها اعتراف کرد و گفت: اما طبق یک تحلیل آماری متاسفانه آمار طلاق نه تنها کاهش پیدا نکرده که ۸ درصد هم افزایش داشته است.
۱۴۰۱/۶/۲۰ - ۰۹:۱۶
خدمتی دیگر در راستای توسعه و آبادانی - گازرسانی منطقه ای در غرب استان مازندران
پروژه عظیم خط انتقال گاز ۳۰ اینچ بصورت منطقه ای در غرب مازندران شامل برخی شهرستان های غرب استان به روش EPS و به طول تقریبی ۷۴ کیلومتر در نوشهر آغاز شد .
۱۴۰۱/۶/۹ - ۰۰:۰۱