امروز : شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۷
از بازار لوازم التحریر چه خبر/ چه کسی سود می‌کند
رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار ضمن ارائه توضیحاتی درباره وضعیت قیمت، تقاضا و تامین بازار و اینکه در حاضر کمبودی در بازار وجود ندارد، گفت که در سال‌های قبل مردم سعی می‌کردند بیشتر خرید خود را در شهریور و مهر انجام دهند، اما حالا روش خرید لوازم التحریر تغییر کرده و مردم ترجیح می‌دهند به مرور و در طول سال اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند.
۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۰۰:۲۷
ژن‌های مقاوم به درمان سرطان برای اولین بار کشف شد
دانشمندان برای اولین بار با کشف دو ژن جدید موفق شدند ژن‌هایی را که در مقابل شیمی درمانی و درمان سرطان مقاومت ایجاد می‌کنند، شناسایی کنند.
۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۰۰:۱۷
جنس عشق به اباعبدالله فرق دارد/ حال و هوای به یاد ماندنی از موکب‌ها تا بین‌الحرمین
زائران عاشق امام حسین (ع) در حالی به پیاده‌روی اربعین امسال آمدند که با وجود تکراری بودن آمدنشان اعتقاد بر امضای آقا سیدالشهدا بر پای نامه دعوت‌شان دارند.
۱۴۰۲/۶/۱۲ - ۲۳:۰۶
استاندار مازندران در هفته دولت گفت:
برنامه مهم دولت و استانداری رضایت‌مندی مردم از مسؤولان است
استاندار مازندران با تاکید بر اینکه مردم استان از مدیران توقع مازندران قوی را دارند، گفت: آنچه که برای دولت مهم بوده، رضایت‌مندی مردم از مسؤلان است که مورد توجه مجموعه استانداری قرار دارد.
۱۴۰۲/۶/۷ - ۲۳:۵۴
ستادمرکزی اربعین کشور از مردم خواست:
زائران زمان سفر خود را به روزهای پایانی موکول نکنند
ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) از زائران خواست ترجیحاً از مرز خروجی برای بازگشت به کشور استفاده نکنند و با موکول نکردن زمان سفر خود به روزهای پایانی، زمان سفر و توقف در شهرهای زیارتی را کوتاه کنند.
۱۴۰۲/۶/۷ - ۲۳:۴۲
دانش آموز مازندرانی ،نخبه معلولی که در کنکور خوش درخشید
دیدار و تقدیر فرمانده سپاه کربلا از دانش آموز نخبه معلولی که در کنکور خوش درخشید فرمانده سپاه کربلا با سیداسماعیل نصراللهی رتبه ۲۵ کنکور علوم انسانی دیدار و از وی و خانواده اش تقدیر کرد.
۱۴۰۲/۶/۷ - ۲۳:۱۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت:
۹۵ درصد کارکنان بنیاد تبدیل وضعیت شده اند
سعید کهنسال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: تکریم ایثارگران و تحکیم فرهنگ ایثار و شهادت باید در لایه های اجتماعی جامعه اتفاق بیفتد
۱۴۰۲/۶/۷ - ۲۲:۵۷
بخشدار سرخ‌رود خبر داد:
۲۸ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۶۳ میلیارد تومانی در بخش سرخ‌رود افتتاح و کلنگ‌زنی می شود
بخشدار سرخ‌رود از افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۸ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۶۳ میلیارد تومانی در این بخش خبر داد و گفت: این پروژه‌ها حاصل تلاش همه مدیران شهرستانی بود تا مردم از این نعمت‌ها بهره مند شوند.
۱۴۰۲/۶/۷ - ۱۸:۴۱
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندرانگفت:
بهره برداری از زباله‌سوز ساری ۱۷۰ میلیارد تومان اعتبارنیاز دارد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران گفت: زباله‌سوز ساری برای بهره‌برداری نیاز به ۱۷۰ میلیارد تومان اعتبار دارد که با توجه به اهتمام دولت برای تکمیل این طرح مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد.
۱۴۰۲/۶/۷ - ۰۰:۱۸
پوستر اولین “جشنواره قصه‌گویی مازندران آسنی” در محمودآباد رونمایی شد
پوستر اولین جشنواره قصه‌گویی مازندرانی آسنی با هدف ترویج فرهنگ آئینی و بومی این استان با حضور فاضلی مدیرکل کانون پرورش فکری نوجوانان مازندران، باستانی معاون مدیرکل میراث فرهنگی، علوی معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، علیزاده فرماندار محمودآباد، اختیاری شهردار، محمدپور رییس و اعضای شورای شهر در محمودآباد رونمایی شده است.
۱۴۰۲/۶/۱ - ۱۴:۱۹