امروز : یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۴
جزئیات حــذف کروکی‌های قدیمی کاغــذی
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در حال حاضر برای دریافت خسارت تا سقف ۳۰ میلیون تومان اصلا نیازی به کروکی نیست.
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۲
۵۰ درصد منابع دولتی از محل مالیات است
رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: ۵۰ درصد منابع دولتی از محل مالیات است که در سال ۱۴۰۰ این رقم ۳۰ درصد بود
۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۷
احمدی اعلام کرد؛
احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی ارزان قیمت برای فرهنگیان
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از تشکیل قرارگاه تامین و ساخت مسکن تا اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: طرح احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی ارزان قیمت برای فرهنگیان هدف گذاری شد.
۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۱
علت وقفه ۳ ساله ساخت بزرگ ترین بیمارستان فوق تخصصی شهرستان چالوس چیست؟!
وارش نیوز- فرد خیری که سه سال گذشته برای ساخت بزرگ ترین بیمارستان فوق تخصصی سرطانی چالوس حدود ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار پرداخت کرده برای اجرایی شدن این طرح مهم درمانی همچنان در انتظار پاسخ مسوولان امر برای تخصیص زمین است.
۱۴۰۲/۷/۱۸ - ۱۱:۱۰
کاهش کیفیت نان و افزایش دور ریز
وارش نیوز/ کاهش کیفیت نان و افزایش دور ریز آن سبب نارضایتی مردم شهرستان بابل شده و از مسئولان خواسته اند تا برای افزایش کیفیت اقدام موثری انجام دهند.
۱۴۰۲/۷/۱۸ - ۱۰:۰۰
از صحت و سقم واگذاری پلاژهای دولتی چخبر؟!
وارش نیوز- مولدسازی پلاژهای دولتی به «نفع مردم» بعد از دستور صریح رئیس جمهور برای آزادسازی سواحل با هدف توسعه اقتصادی و رونق گردشگری در استان مازندران در مسیر تحقق قرار گرفته است و در در روزهای اخیر با پیگیری های انجام شده استخر مجتمع ساحلی و تفریحی محمودآباد با حضور استاندار مازندران آزاد شد.
۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۰۹:۵۶
غوغای بازارچه های محلی در روستاها
اختصاصی وارش نیوز/ روستای واسکس از نمونه روستاهای قدیمی دارای ۴۵۰ خانوار وجمعیتی بالغ بر ۱۸۵۰ نفر در منطقه علی آباد قائشمهر قرار دارد . این روستا به دلیل اجرای طرح هادی و وجود آبندان وتپه ماهوری های بسیار زیبا علی الخصوص امام زاده سید ذکریا (ع)‌ و وجود چشمه هزارون محل اطراق مسافرین از دور و نزدیک واطرف و اکناف میباشد روستای واسکس در زًمره روستای هدف نمونه گردشگری قرار گرفت. امام زاده سید زکریا سالانه تعداد زیادی گردشگر و زائر را به سوی خود می کشاند.این امام زاده که از نوادگان امام موسی کاظم (ع) است و در دوره ی قاجار بنا گردید.
۱۴۰۲/۷/۱۵ - ۱۵:۳۸
از بازار لوازم التحریر چه خبر/ چه کسی سود می‌کند
رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار ضمن ارائه توضیحاتی درباره وضعیت قیمت، تقاضا و تامین بازار و اینکه در حاضر کمبودی در بازار وجود ندارد، گفت که در سال‌های قبل مردم سعی می‌کردند بیشتر خرید خود را در شهریور و مهر انجام دهند، اما حالا روش خرید لوازم التحریر تغییر کرده و مردم ترجیح می‌دهند به مرور و در طول سال اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند.
۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۰۰:۲۷
ژن‌های مقاوم به درمان سرطان برای اولین بار کشف شد
دانشمندان برای اولین بار با کشف دو ژن جدید موفق شدند ژن‌هایی را که در مقابل شیمی درمانی و درمان سرطان مقاومت ایجاد می‌کنند، شناسایی کنند.
۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۰۰:۱۷
جنس عشق به اباعبدالله فرق دارد/ حال و هوای به یاد ماندنی از موکب‌ها تا بین‌الحرمین
زائران عاشق امام حسین (ع) در حالی به پیاده‌روی اربعین امسال آمدند که با وجود تکراری بودن آمدنشان اعتقاد بر امضای آقا سیدالشهدا بر پای نامه دعوت‌شان دارند.
۱۴۰۲/۶/۱۲ - ۲۳:۰۶