امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۵
سرویس : ورزشی زمان :   ۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۰۰:۳۸ شناسه خبر : ۱۴۴۹۷
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مطرح کرد؛
تعویض کفپوش سالن شهید بهشتی محمودآباد با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومانی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه ورزش دین شناسی، رفتارشناسی و مکتب شناسی است، گفت: کفپوش سالن شهید بهشتی محمودآباد با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومانی در هفته تربیت بدنی تعویض می‌شود.

به گزارش وارش نیوز/ علی رجبی وندچالی در نشست با رؤسا و نواب رؤسای هیات های ورزشی شهرستان محمودآباد با بیان اینکه بزرگترین کار ورزشکاران تواضع است، گفت: باید بحران را کنار بگذاریم و یکی از اشکال کار ما این است که قهرمانان و مدیران پرتلاش شهرهای همجوار را می‌بینیم اما قهرمانان و مدیران شهر خود را قبول نداریم.

وی با تاکید بر اینکه نباید باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگران مقایسه می‌کنیم، افزود : شهرستان بابل همیشه از قهرمانان خود صحبت می‌کند که این قابل تحسین است.

رجبی وندچالی با اذعان به اینکه باید با ورزش به مکتب برسیم، خاطرنشان کرد : باید تحمل داشته باشیم و دست به دست هم بدهیم تا مشکلات را حل کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بیان کرد: ورزش دین شناسی، رفتارشناسی و مکتب شناسی است.

این مسئول با اشاره به اینکه ورزشکاران باید با پوشش و لباس در ورزش کشتی لوچو حاضر شوند، تصریح کرد :خالکوبی در این ورزش ممنوع بوده و این مسائل جزئی از مصوبات جدید ما است.

وی با عنوان اینکه لوچو یک ورزش پهلوانی است، ادامه داد : پهلوانی با این مسائل همخوانی ندارد و هر رشته باید جایگاه خود را حفظ کند.

رجبی وندچالی با بیان اینکه قهرمانان باید تا یک مسیری هدایت شوند و جایگاه آنها حفظ شود، اظهار کرد : در آینده نزدیک واحد قهرمان در اداره کل اجرایی می‌شود تا به بررسی مشکلات و ارتباط با قهرمانان پرداخته شود.

مدیرکل ورزش و جوانان ذکر کرد : تمام هیأت‌ها باید مسئولیت ریاست را بپذیرند و سرپرست را قبول نداریم و سرپرست‌ها حق کاندیداتور شدن در استان را ندارند.

وی با عنوان اینکه ورزش همگانی ما در استان ضعیف است، خاطرنشان کرد : ما از ظرفیت سواحل و پارک‌ها در ورزش همگانی استفاده نمی‌کنیم و به دنبال سالن‌های مختلف هستیم.

این مقام مسئول تاکید کرد : تعداد ورزش‌های بومی محلی ما زیاد است اما همیشه به دنبال لوچو هستیم و این موضوع شایسته ورزش مازندران نیست.

علی رجبی وندچالی از فرماندار و شهردار محمودآباد خواستار تخصیص یک پارک شهر به بانوان شد و گفت : در آینده ای نزدیک برنامه‌ای از جوانان خواهید دید که باعث تحول می‌شود.

او با اعلام اینکه ۳ باشگاه ورزشی در آمل به دلیل نداشتن مجوز پلمپ شدند، افزود : مربیان و باشگاه‌ هایی که کارت و مجوز ندارند به آنها اخطار داده شود.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان مازندران با خبر اینکه ۸۲۰ میلیون تومان برای نوسازی زمین فوتبال استان اعتبار دریافت کردیم، تصریح کرد : قول می‌دهیم با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان در هفته تربیت بدنی کفپوش سالن شهید بهشتی محمودآباد را تعویض کنیم.

ارسال نظر

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


آخرین اخبار
بیشتر