امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۱
سرویس : سیاست زمان :   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۶ شناسه خبر : ۱۴۶۳۷
رییس هیات نظارت بر انتخابات خراسان شمالی :
خراسان شمالی رتبه شش کشور در مشارکت انتخابات را دارد رییس هیات نظارت بر انتخابات خراسان شمالی گفت: تاکنون استان خراسان شمالی در بین کشور از نظر رتبه مشترکت در ردیف شش قرار دارد که امیدواریم تا پایان انتخابات در رده اول تا سوم قرار گیریم.

وارش نیوز:عابدین عابدین مقدم لحظاتی قبلی در ستاد انتخابات استان خراسان شمالی اظهار داشت: تاکنون انتخاباتی سالم و آرام داشته ایم و از تخلفات پیشگیری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه برای ثبت تخلفات انتخابات سامانه کشوری ایجاد شده است افزود: همه مردم می توانند در صورت مشاهده تخلف گزارش دهند و تمامی مسوولان  نظارت بر انتخابات از فرایند ها رصد خواهند کرد و اگر تخلفی صورت‌گیرد در لحظه‌ای مورد پیگیری قرار می گیرد.

رییس هیات نظارت بر انتخابات خراسان شمالی افزود: خراسان شمالی در آخرین انتخابات کشور از نظر تخلفات در آخرین رده قرار داشت که امیدواریم در این دوره از انتخابات نیز رتبه خوبی را کسب کنیم.

 عابدینی ادامه داد:استان خراسان شمالی با سایر استان ها از نظر تخلف انتخاباتی دوره گذشته فاصله زیادی داشت؛ این خطه استانی آرام است.

وی گفت: تاکنون بانوان سه درصد از آقایان بیشتر در پای صندوق های رای حضور داشته اند که بانوان استان همیشه در تمامی صحنه ها پیشرو هستند .

عابدی مقدم تصریح کرد: همان طور که مردم استان خراسان شمالی در سفر ایشان لبیک گفتند امروز نیز به فرمایشات ایشان لبیک گفتند .

وی افزود: ۹۸.۲ درصد تمامی صندوق های استان فرایند ها آنلاین بوده است و آن درصد دیگر نیز آنلاین و آفلاین بوده اما در مجموع اطلاعات تاکنون به روز شده است.

رییس هیات نظارت بر انتخابات استان خراسان شمالی با بیان اینکه حتی شهروندان قبل از ساعت رای گیری پشت درهای محل های انتخابات بوده اند افزود: تاکنون حضور چشمگیری در انتخابات داشته ایم.

وی گفت: در هیچ کشوری مثل ایران انتخابات مردمی برگزار نمی شود تنها سه هزار و ۵۰۰ نفر از عضو شبکه نظارت بوده اند که علاوه بر این عوامل اجرایی و نمایندگان کاندیداها حضور دارند و بر روند ها نظارت دارند.

انتهای خبر/.

ارسال نظر

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

• نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.


• نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.


آخرین اخبار
بیشتر